در Hamerlind خانواده باز یک روز تعطیل.

مایکل Hamerlind یک دوقلوها فصل-بلیط دارنده زندگی می کند که در لیک المو, نشده, از دست رفته یک دوقلوها خانه بازکن پس از سال 2004 مصرف به سفر اول به Metrodome و در حال حاضر به هدف زمینه است. حتی خود را 7 سال پیر دختر شده است به چهار یا پنج دوقلوها خانه افتتاحیه, او گفت:.

“ما شده است به روز باز در گلف پیراهن و شورت در اینجا در مینه سوتا, اما ما نیز به روز باز. من می دانم که دو سال پیش من وجود دارد در زمستان نیمتنه پوست حیوانات و شلوار اسکی و کفش به دلیل آن 30 درجه و باد می وزد اما ما هرگز اجازه ندهید که تعدیل ارواح ما به دلیل آن است که روز افتتاحیه” Hamerlind گفت.

اما Hamerlinds نمی خواهد که فرصت این سال است. دوقلوها’ خانه بازکن برنامه ریزی شده بود روز شنبه پس از یک هفته سفر جاده ای طولانی از غرب به پا زدن کردن فصل. به جای هدف قرار دادن میدان خواهد بود که عمدتا خالی در روز پنج شنبه و 40,000-به علاوه طرفداران بیس بال بودند که خوش بینانه در مورد فصل جدید خواهد بود که عمدتا در داخل جمع خانه های خود در پاسخ به گسترش COVID-19.

مانند Hamerlind, دوقلو, فن لوقا می سوزد که زندگی در شمال حلقه شد و برنامه ریزی در نظر گرفتن زمان کار در روز پنج شنبه به تشویق دوقلوها. آن شده اند که خود را مستقیم چهارم روز افتتاحیه.

“این نوع از سیگنال شروع تابستان,” او گفت:. “اما با آن که وقوع آن را کاملا احساس می کنید که راه.”

در حالی که طرفداران مشتاق نمی خواهد شانس خود را برای بسته کرسی در هدف این زمینه مارس دوقلوها هستند مطمئن شوید این زمینه است که در شکل هر زمان که وقت آمده برای بیس بال به بازگشت. تیم رئیس جمهور دیو سنت پیتر گفت: در ماه گذشته که در این زمینه در دیدنی شکل و اعلام آن “ممکن است به خوبی به عنوان آن شده است در پنج یا شش سال است.”

به نگه دارید تا با آن سر groundskeeper لری DiVito و کارکنان خود شده اند دوار از طریق به کار در این زمینه است. DiVito و دو دستیاران در حال خاموش کردن روز آینده به پارک در یک زمان به توده یونجه یا کاه آب و بارور کردن چمن به عنوان مورد نیاز است. که از نه یا 10 نفر آنها به طور معمول می خواهم که مشغول به کار در این هفته تا 10 روز قبل از روز افتتاحیه به میدان در شکل.

آنها در حال درمان این زمینه که اگر این تیم در یک ماه-سفر جاده ای طولانی نگه داشتن تا با تعمیر و نگهداری برنامه DiVito گفت. و در حالی که او استفاده می شود به بیشتر بودن به تنهایی در پارک او هنوز هم پیش بینی این که یک احساس عجیب و غریب در هنگام باز کردن بعد می آید و می رود و طرفداران همین حالا شروع به پر کردن صندلی.

“من فکر می کنم در هفته آینده آن را احتمالا می خواهید شروع به ضربه” DiVito گفت. “منظورم این است که همه ما استفاده می شود برای بودن در آن وجود دارد زمانی که هیچ کس در آن وجود دارد به طوری که آن را نه آنقدر که آن را فقط احساس که هیچ پیشرفتی که در شرایط زمانی که ما بازی کند.”

اما در حال حاضر با هیچ پایان تاریخ به این نامحدود مکث در نزد این تیم نگه می دارد و حفظ بازیکنان در حفظ و نگهداری خود را در روال تمرین و طرفداران حفظ حفظ امید برای بازگشت.

“بدیهی است که وجود دارد چیزهای بزرگتر در رفتن” Hamerlind گفت: “اما در حال حاضر فقط حواس پرتی از بیس بال خواهد بود دوست داشتنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de