اسکات بائر

MADISON, Wis. (AP) — آماده سازی برای ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه و بهار انتخابات که فقط یک هفته دور در 7 آوریل ادامه داد: در روز دوشنبه حتی در صورت از تعداد فزاینده ای از COVID-19 موارد در سطح ایالت و پرونده های حقوقی به دنبال تاخیر و تغییرات دیگر به انتخابات چگونه اجرا شده است.

دوشنبه آخرین مهلت برای رای دهندگان به ثبت نام برای رای دادن آنلاین و یا از طریق پست به بازیگران غایب رای گیری. پس از ثبت نام آنها تا به حال تا روز پنجشنبه به درخواست یک absentee ballot. همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 848,000 غیابی فرستاده شده بود به رای دهندگان و تقریبا 252,000 شده بود بازگشت و خرد کردن قبلی رکورد برای یک بهار انتخابات.

وجود دارد باقی می ماند در حال بررسی یک طرح دعوی در دادگاه فدرال است که به دنبال به تعویق انداختن انتخابات حرکت به یک پست الکترونیکی-در رای گیری تنها و تعدادی دیگر از تغییرات به منظور تسهیل بیشتر رای بودن بازیگران.

در ضمن به لیبریا تونی Evers بود که در تقابل با جمهوری خواهان که کنترل قوه مقننه بیش از آنچه که عمل دولت و قوه مقننه باید برای مقابله با این بیماری همه گیر است که ادعا حداقل 20 زندگی در دولت و آلوده بیش از 1100 نفر است.

Evers می خواستم قوه مقننه به تصویب 700 میلیون دلار در بودجه و چشم پوشیدن از رای دهندگان ID مورد نیاز برای انتخابات آینده اما جمهوریخواهان می گویند آنها می خواهند به درک بهتر آنچه که در حدود 2.3 میلیارد دلار ویسکانسین دریافت در فدرال کمک صرف خواهد شد قبل از اقدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de