توسط تاد ریچموند

MADISON, Wis. (AP) — ویسکانسین مجمع شدت تایید جارو coronavirus امداد لایحه شنبه طی مجازی, جلسه, اولین بار قانونگذاران ایالتی را جمع آوری و پس از همه گیر آغاز شد و در ایالات متحده است.

این جلسه در محل مجمع اتاق به طور معمول اما با توجه به نگرانی در مورد گسترش این ویروس نزدیک به دو سوم از بدن 99 اعضا حضور داشتند و از طریق ویدئو کنفرانس. سنا بود به نگه مشابه در جلسه روز چهارشنبه به ارسال این لایحه به لیبریا تونی Evers.

این نخستین بار در ویسکانسین 172 سال سابقه که نمایندگان مجلس با تشکیل جلسه با اعضای شرکت کننده از راه دور. مقننه قوانین نیاز به قانونگذاران می شود در حال حاضر به بحث و رای صورتحساب اما در سال 2009 قانون اجازه می دهد تا به صورت مجازی در جلسات در طول بلایای طبیعی است.

یک بخش از مجمع گالری باز بود با تنها 14 صندلی در دسترس است و هر گسترش 6 فوت از هم جدا. صندلی عمومی نیز 6 فوت از هم جدا شد و در دسترس در کاپیتول ساختمان مدور با بلندگو و تلویزیون کوک به WisEye قوه مقننه نسخه از C-SPAN. دو تلویزیون بزرگ صفحه نمایش تنظیم به اسکایپ راه اندازی شد در مجمع کف اتاق. حدود 35 عضو نشسته در اتاق فاصله چند صندلی از هم جدا. بسیاری از ردیف خالی شد. چند صفحه عینک ماسک صورت, آیا به عنوان مجمع رهبر اقلیت گوردون Hintz. او تنها دموکرات در طبقه.

این جلسه در نهایت به یک شروع کند به عنوان رئیس کارمند پت فولر تلاش برای تماس با رول. قانونگذاران پیوست و از آشپزخانه خود را کاپیتول ادارات و دفاتر خانه و تلاش برای وصل نمودن صدای مکالمه خود و ثبت نام حضور خود را قبل از فولر نقل مکان کرد در آینده قانونگذار. برخی از خوشحال به نظر می رسید در راه اندازی لبخند و تکان دادن برای دوربین. دیگران در ابتدا به نظر می رسد befuddled ظاهرا قادر به شنیدن و یا به شکل از چگونه به شنیده می شود. رول تماس آرا در زمان یک دقیقه به عنوان فولر خواسته هر نماینده مجلس به صورت جداگانه برای خود رای بدهند. در حالت عادی جهان رای گیری تقریبا آنی به عنوان قانونگذاران سیگنال رای خود را از صندلی خود را با لمس یک دکمه.

لحظات قبل از adjourning برای 10 دقیقه receess بلندگو Pro Tempore تایلر اوت هشدار داد قانونگذاران به لمس لپ تاپ خود را در طول شکستن چرا که اگر آنها قطع شده خود آنها قادر نخواهد بود برای ورود به سیستم پشت در. مجمع سخنران رابین Vos یکی از چند قانونگذاران در طبقه گفت: راه اندازی مجازی جلسه “بسیار چالش برانگیز” و او امیدوار مجلس هرگز به ملاقات آن راه دوباره.

فرآیند صاف کردن به عنوان جلسه پیشرفت. اتاق به پایان رسید تا تصویب این لایحه 97-2.

قانون l argely تضمین می کند که ویسکانسین می توانید ضبط 2.3 میلیارد دلار به دولت تحت فدرال محرک لایحه از جمله بالاتر پزشکی و پرداخت مزایای بیکاری. مجلس بودجه کمیته خواهد بود و مجاز به اختصاص تا مبلغ 75 میلیون دلار در بودجه در طول اضطراری برای بهداشت عمومی و تا 90 روز پس از آن به پایان می رسد.

اندازه گیری نیز خواهد چشم پوشیدن از دولت را یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت نرخ بیکاری برای هر کسی که امر بین ماه های مارس و فوریه. 7, 2021; ممنوعیت بیمه خاص از منع پوشش بر اساس یک COVID-19 تشخیص; سهولت صدور مجوز و مدارک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی; کاهش پرستار آموزش ساعت مورد نیاز و ارائه ارائه دهندگان خدمات سلامت ایمنی از مسئولیت مدنی برای خدمات ارائه شده در این بیماری همه گیر. شهرداری های محلی نیز می تواند انتخاب کنید به تسلیم ساکنان خود را’ مالیات بر املاک پرداخت.

Evers’ دولت بوده و با همکاری نزدیک با Vos و رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد در این لایحه است. فرماندار نگفت دوشنبه که آیا او این لایحه حمایت کرد و گفت او تا به حال نه آن را بررسی اما او امیدوار است آن را نمی خواهد آخرین اقدامات انجام شده توسط قوه مقننه به ارائه کمک های اولیه در این بیماری همه گیر.

نوزده متحده تا به حال اختصاص بیش از 3 میلیارد دلار برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر از روز شنبه با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی و ویسکانسین سیاست های فروم.

از سه شنبه COVID-19 تا به حال به کشته شدن 170 نفر در ویسکانسین و آلوده بیش از 3500. در میان کسانی که قرارداد این ویروس و بهبود است و دولت دموکراتیک تشکر. دیوید بون از میلواکی.

Vos و Hintz تنها نمایندگان مجلس که صحبت در مورد این لایحه قبل از انتخابات. Hintz گفت: قوه مقننه باید آماده به بازگشت به کار در قانون بیشتر است که کمک می کند تا Evers مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما باید مطمئن شوید که ما در حال گوش دادن فعال و حمایت و دادن (به Evers دولت) انعطاف پذیری برای مدیریت این بحران” او گفت:. “من حاضر به اعتراف به این است که همه ما می توانید انجام دهید به عنوان یک دولت است.”

اما Vos هشدار داد در برابر دادن Evers “چک سفید” به عنوان ویروس افتضاح به بار اقتصادی “قتل عام” در دولت منابع مالی. او گفت که او نا امید شده بود این لایحه نمی freeze دولت هزینه ها در سال مالی 2020-21 و اظهار تاسف کرد که دولت کارگران را هنوز دریافت اتوماتیک 2 درصد افزایش دهد.

“ما باید درست مثل یک خانواده بودند که استفاده از کارت اعتباری محدود است” Vos گفت. “فکر می کنم قبل از ما صرف. سرمایه گذاری که عاقل هستند اما مایل نیست.”

___

دنبال تاد ریچموند در توییتر در https://twitter.com/trichmond1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im