مایک ناپولی شد فرشتگان’ گیر تا Jan 21, 2011.

پس از آن او به مدت چهار روز با تورنتو بلو جیز حتی به اندازه کافی بلند به تشخیص سانتیگراد از فارنهایت است. آبی جیز برخورد او به تگزاس و فرانک فرانسیسکو. فرشتگان در یکی از Arte مورنو را بیشتر قابل توجه splurges, کردم, Vernon Wells.

اخلاقی: برخی از بازیکنان فقط نیاز به ماندن قرار داده است.

مایکل Brockers صرف 11 سال تحت این تصور که او خواهد بود که بعد از پایان دفاعی از Baltimore Ravens. St. Louis Rams تا به حال پیش نویس او را در سال 2012. او تا به حال شده است ایشان در مرکز شهر گنبد و باستانی سالن بزرگ با پوشیدن بی حد و حصر طرح های یکنواخت دست مفتضحانه برنده مسابقات قهرمانی NFC به طور معجزه آسایی.

اما نگه دارید. چون COVID-19 تعطیل کرده است, NFL, Brockers نمی تواند فیزیکی خود را از یک کلاغ’ پزشک. او با استفاده از یکی در خانه در هوستون و دکتر ظاهرا در نگاه Brockers’ مچ پا و قضاوت آن توسط انسان و نه فوتبال استاندارد. Brockers’ توافق شد و از درجه اعتبار ساقط و قوچ استقبال او را برای سه سال $31.5 میلیون و او هرگز یک کلاغ اگر او تا کنون بود. او و قوچ فقط نمی تواند ترک هر یک از دیگر.

“رایگان آژانس و آثار آن آثار عجیب و غریب” Brockers روز دوشنبه گفت:. “هنگامی که شما برون سپاری فیزیکی این پزشکان نمی تواند شما را از طریق همان آزمون است. آنها فقط به دنبال در تصاویر. بنابراین من حدس می زنم آنها که در زمان قرارداد به دلیل این که آنها نگران گذشته صدمات بر اساس MRI. آن را مانند بهشت دانستن رسیدم ، چون من تا به حال فکر می کردم خارج از محدوده قیمت خود را. ما از آن ساخته شده اتفاق می افتد.”

اما قبل از آن اتفاق افتاده است قوچ امضا لئونارد فلوید و’Shawn رابینسون رایگان نمایندگی از شیکاگو و دیترویت.

“که در آن نقطه ما شناسایی مایک به عنوان یک جایزه نوزاد” مدیر کل Les Snead گفت. “من از طریق پست الکترونیکی یک عکس از او هنگامی که او در LSU. در آن زمان او فقط شبیه یک نوزاد است.”

این خواهد بود Brockers’ نهم فصل NFL. تنها شش دفاعی linemen امروز در NFL خود را صرف کرده اند برای اولین بار از 10 سال با همین تیم: هوستون J. J. وات, New Orleans,’ مخفی اردن فیلادلفیا براندون گراهام پیتسبورگ کامرون Heyward و سین سیناتی Geno اتکینز و کارلوس Dunlap.

مچ پا و آسیب های رخ داده در 16 بازی از قوچ’ ناتمام 9-7 فصل برابر آریزونا. Brockers نشده از دست رفته یک بازی پس از سال 2016.

“من فقط به آن نگاه مانند یک برکت و رحمت” او گفت:. “من در آمده خوشحال و شاد هرگز پایین بعد. ما یک درصد از یک درصد از یک درصد است.”

آن را به عنوان Brockers به بستگی به یادگیری این سبک از براندون Staley جدید دفاع و کف در خانه گرفته شده است “ساخت و ساز, کاغذ و قیچی” با تشکر از “ما سه آنهایی که کمی.”

اما شاید این است که چگونه آن را باید راه آن را قبل از فوتبال به آرامی ضمیمه هر صفحه از همه تقویم. Snead, محروم از این نرم افزار روز بازدیدکننده داشته است است که نشان می دهد ثبتشده صفات از پیش نویس میدارد گفت: “این مکث” بود و در واقع بد نیست.

حتی مسلما اجباری شان McVay مقابله. خانه خود را تبدیل به قوچ’ پیش نویس اتاق در آوریل 23. او همیشه می توانید پیدا کردن به اندازه کافی فوتبال برای پر کردن روز خود را, اما او همچنین غوطه ور خود را پا به Tiger King سری در Netflix بکشد. که مورد علاقه او بود نماینده از بشریت ؟

“من نمی خواهم هر یک از آنها” سر مربی تیم گفت. “من نشان می دهد اما من نمی توانم باور است که مسائل در کشور ما است.”

قوچ به طور معمول بودند آزاردهنده مبهم در مورد تاد Gurley, که منتشر شد و امضا شده با آتلانتا. McVay اعتراف است که او نمی خواهد که ایمان آورده اند قوچ خواهد بود رفتن به 2020 بدون سابق NFL توهین آمیز بازیکن سال. آنها تا به حال برنده گذشته در 16 بازی که در آن Gurley بدست 20 یا بیشتر حمل.

“چشم انداز ما شامل بلند مدت و کوتاه مدت” Snead گفت. “بدیهی است که همه ما مایل به همکاری بود به طول انجامید.”

Linebacker یکی دیگر از سوال نقطه کوری لیتلتون و دانته فاولر از دست داد به آژانس. این چیزی است که اتفاق می افتد به حقوق و دستمزد خود کلاه خود را هنگامی که کارفرمایی باید پرداخت شود به عنوان Jared Goff در سال گذشته بود. دیگران تنظیم کرده اند مانند سیاتل است و بنابراین باید قوچ.

در ضمن آریزونا است به نحوی به دست آورد DeAndre هاپکینز به جای بهبود Kyler موری. سان فرانسیسکو در حال آمدن است یک سوپر باول و سیاتل با موفقیت بازسازی شده در اجرا.

“این یک شور بخش” Snead گفت: از NFC غرب است. “هر بازی خواهد بود یک مبارزه سنگین وزن. شما نمی دانید که چه کسی خواهد بود ایستاده در پایان.”

مایکل Brockers می داند که در آن او می تواند زندگی حداقل. قوچ برای زندگی عمر برنده شدن دست ها و آرم ها به طور یکسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im