خرید رپورتاژ

We have a long economic recovery ahead of us, Inslee admitted today.

“ما یک بهبود اقتصادی جلوتر از ما” Inslee بستری شده امروز. لستر سیاه

ایستاده در یک تریبون آویزان لزبین سیاه و سفید ثبت نام تحمل نام دولت COVID-19 سایت Gov. جی Inslee اعلام کرد مسلما یک برنامه کوچک برای کمک به روشن تلخ اقتصادی در تصویر اتفاق می افتند در واشنگتن است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

دولت در حال حاضر ارائه $10,000 کمک های مالی برای کمک به پرداخت هزینه های ثابت برای کسب و کارهای کوچک تا 10 نفر از کارکنان. این کمک های مالی خواهد شد و اداره محلی اتاق بازرگانی و توسعه اقتصادی اشخاص. تجارت مدیر لیزا براون گفت پول “باید قادر به نوبه خود در اطراف به سرعت” و با یک چشم به سمت “تنوع جغرافیایی.” براون افزود که “نمی تواند به اندازه کافی” برای همه کسانی که می خواهند کمک های مالی و تشویق علاقه مند به صاحبان درخواست برای کار در واشنگتن کسب و کار کوچک اضطراری کمک مالی برنامه در حال حاضر.

Inslee تاکید کرد این “کوتاه مدت مراحل با بسیاری از بزرگتر و خشن تر مراحل را دنبال کنید.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Inslee همچنین گفت که او در حال حاضر پراکنده $120 میلیون دلار به 200 میلیون دلار به قوه مقننه اختصاص برای COVID-19 تلاش های امدادی در سراسر کشور آخرین جلسه با 20 میلیون دلار برای رفتن به برنامه های غذایی, $5 میلیون رفتن به قبایل و 30 میلیون دلار برای رفتن به وزارت بهداشت “برای پوشش دولت محلی و هزینه های مرتبط با شیوع.”

فرماندار گفت: او را “احتمالا” با یک جلسه ویژه قوه مقننه به “انجام برخی از تهاجمی تر همه چیز” در بودجه “با توجه به میزان آسیب و ما رنج می برد.” تا کنون فرماندار قطع $445 میلیون دلار از این بودجه در پیش بینی درآمد بزرگ, کمبود ناشی از منجمد اقتصاد است.

به منظور برای دولت واقعا به بازگشت به کسب و کار Inslee اذعان کرد دولت فدرال نیاز به به طور چشمگیری افزایش تست اما همچنین ظرفیت برای تست تجزیه و تحلیل. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به بهبود است که ظرفیت, اما ما به شما نیاز فدرال کمک به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im