واشنگتن گسترش ماندن در خانه سفارش از طریق حداقل مارس 31

Hey buddy, #KEEPITMOVING

هی رفیق #KEEPITMOVING. و نگه داشتن چشم در صفحة. جان مور / گتی ایماژ

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد: گسترش در خانه بمانند سالم سفارش حداقل تا مارس 31. همراه با جدید اعلام, اما, او نشان داد که برنامه ریزی برای بازگشایی کل کشور در چهار مرحله. حداقل به نظر می رسد ما نمی رسید فاز چهار تا اواسط ژوئیه اما کوچکتر استان ها که نشده است آمار خیلی سخت توسط COVID-19 می توانید درخواست به وزارت بهداشت برای باز کردن قبلا.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

در اینجا این مراحل:

See you all in Phase 4, xo.

ببینید شما همه در فاز 4, xo.

“ما برنده این مبارزه با این ویروس” رژیم صهیونیستی. Inslee هشدار داد و افزود که ما باید همچنان به نظارت بر صفحة معروف COVID-19 ارزیابی ریسک داشبورد که او پرده برداری کرد روز چهارشنبه. “هیچ یک از این صفحهها در منطقه ایمنی در حال حاضر’ Inslee گفت.

در طول مراحل 1 تا 3 عمومی باید همچنان به خانه ماندن و سالم ماندن اما در فاز 2 ما می توانید شروع به کمپینگ و دوباره بازی اسب در بسکتبال تا زمانی که ما با کمتر از 5 نفر را در ما جوانه ، در طول فاز 3 تجمعات تا 50 نفر مجاز خواهد بود و در فاز 4 ما می توانید به بازگشت به حالت عادی “با فاصله فیزیکی” در محل.

انواع خاصی از کسب و کار بخش باز خواهد شد تا بدین ترتیب: فاز 1 اصل appeases حومه, افتتاح نمایندگی خودرو کارواش اتومبیل فرهنگ عمومی (از جمله رانندگی در خدمات کلیسا) پت واکر و landscapers. با توجه به Inslee اظهارات ما در نیمه راه به فاز 1 با “خرده فروشی منظقه وانت; فروش خودرو و کارواش” شدن پروتکل برای بازگشایی با محدودیت “در اواسط ماه مه.”

فاز 2 اجازه می دهد تا stiffs به بازگشت به کار کارگران ساختمانی برای شروع شغل جدید کامل تولید به سر و آرایشگری و آرایشگاه می توانید شروع به ساخت به ما ارائه دوباره—فقط در زمان برای ما به فایل به رستوران کار با اتاق ناهار خوری در نصف ظرفیت است. در طول فاز 3 ما را اگر ما هر گونه پول به سمت چپ دعوت مردم بیشتر به شام و رفتن به کتابخانه ها و موزه ها و کسب و کارهای دیگر می توانید باز کاباره ها بزرگ سالن و استادیوم. هنگامی که ما ضربه فاز 4, ما در نهایت می تواند dance again. اما تا زمانی که دانشمندان توسعه یک واکسن است که می تواند یک سال دیگر یا دو همه ما باید برای حفظ فاصله.

Inslee گفت: ما نیاز به ترک سه هفته “حداقل” بین فاز. اگر عفونت نرخ و معیارهای دیگر پرش به بالا و یا باقی می ماند خطرناکی بالا بین هر یک از این مراحل ما باید به سرعت ما را رول.

پشتیبانی غریبه

شهرستان ها که می تواند برای چشم پوشی از اعمال “در یک ماده از روز” برای بازگشایی هر چه زودتر نمایندگی 3 درصد از جمعیتی دولت و شامل کلمبیا, Garfield, Jefferson, Lincoln, Pend Oreille, Skamania, Wahkiakum, Kittitas, کشتی, Grays Harbor. راه آن کار خواهد کرد: ادارات بهداشت محلی را در اعداد و توصیه به حرکت به مرحله بعدی. سپس county کمیسیون و مدیران می تواند رای به بازگشایی شده است. Inslee گفت: دفتر ارزیابی خواهند کرد که آیا بزرگتر دیگر استان ها می تواند برای چشم پوشی از اعمال پس از بررسی دقیق از صفحة.

Inslee گفت: وجود یک “فرصت بسیار خوب مدارس را بازگشایی در پاییز” تا زمانی که ما خوب هستید! فرماندار batted دور سوال در مورد نیاز اجرای اضافی را به مطمئن شوید که مردم به دنبال دستور و اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق دولت حمایت محدودیت و با اشاره به تنها یک پرونده از دادستانی کل علیه یک شرکت صاحبخانه نقض اخراج توقف.

به منظور ایجاد هر یک از این چوب ما به شدت نیاز به سطح شیب دار تا, تست, به ویژه هنگامی که ما شروع به بازگشت به کار Inslee اضافه شده است. افزایش تست ظرفیت تا حد زیادی بستگی دارد در دولت فدرال بهره برداری از دفاع تولید عمل به تهیه لوازم نیاز داریم—سواب حمل و نقل مایع و biohazard کیف برای آزمون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de