Vegas at Home; Carrot Top

تصویر

در حالی که خود را wildly موفق نشان می دهد که در وقفه با توجه به coronavirus هویج بالا است که هنوز هم وجود دارد برای طرفداران خود ضبط یک ویدیو به طور انحصاری برای آخرین نسخه از “وگاس در خانه.”

به عنوان لاس وگاس ساکنان منتظر پایان COVID-19 قرنطینه که احساس ارتباط است مهم تر از همیشه.

فقط به خاطر اینکه ما همه اجتماعی فاصله معنا نیست که ما نمی توانیم هنوز هم احساس موجود در شهرستان را ارائه کرده است. این روح است که Greenspun گروه رسانه ای راه اندازی شد “وگاس در خانه” یک سری ویدئو های نوار هنرمندان سرآشپزها و خیلی بیشتر.

فیلم ما راه ایجاد لبخند فقط در لاس وگاس بلکه در سراسر جهان; بعد از همه, ما در نهایت بازگشایی برای کسب و کار ما می خواهم به همه یادآوری شگفت انگیز ارائه شده است که آنها را در انتظار زمانی که آنها بازگشت. فیلم ویرایش شده توسط Sun Media Productions.

“ما هیجان زده با پاسخ از جامعه ما ‘وگاس در خانه’ سری. ما افتخار را به مردم شادی در طول این زمان سخت” گفت: سامانتا Petsch این GMG مدیر حوادث است که هماهنگ با شخصیت برای شرکت در این سری است. “ما نمی توانیم با تشکر از خورشید تولیدات رسانه ای به اندازه کافی برای کمک به در آوردن این پروژه به زندگی است.”

این مجموعه در حال حاضر ویژگی های قسمت 15, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به آمده است. در ضمن لذت بردن از این تکه های کوچک در لاس وگاس زندگی است. اگر شما نیاز به یک یادآوری که چرا شهر ما این است که صدر در گردشگری آن را همه در اینجا.

شعبده باز کرامر به طور جدی ترسناک در زرنگی از دست. او ساخته شده طرفداران Penn & Teller, نه به ذکر است هر کسی که دیده می شود نشان می دهد او در Westgate لاس وگاس. در بخش کرامر نشان می دهد او مهارت و نشان می دهد یک روش غیر معمول راه انتخاب بعدی خود را در خانه و فعالیت است. شما در حال تماشای از نزدیک ؟

این تالار کوارتت که انجام می دهد در ونيز در “طبیعت انسان آواز می خواند Motown و بیشتر” یکی از محبوب ترین نشان می دهد در شهر است. خود جاذبه برنده خواهد شد بیش از حتی خسته ترین شنونده و هارمونی متعالی است. آنها “با هم” عملا ما را به یک قطعه کوچک از آنچه که آنها قادر به. بله اما این نشان می دهد کسب و کار شعار: همیشه آنها را ترک مایل بیشتر. و شما خواهد شد.

جدید Bally نمایش “پر زرق و برق—The Vegas دیدنی” بسیار جدید تعداد بسیار کمی از شما حتی آن را دیده نشده است. اما همه به این دلیل بیشتر به شما دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن. چند عمل از نمایش ارائه شده ما و برای اولین بار است که X-Treme برادران یک دست عمل متعادل است که به شما نشان می دهد که به عنوان زمان زیادی را که شما صرف در ورزشگاه, این احتمالا کافی نیست.

زمانی که Moonen و متعلق به اداره RM غذاهای دریایی و Rx اتاق دیگ بخار در Mandalay Bay او به راحتی یکی از مورد علاقه ما سرآشپزها در شهر است. کسانی که در رستوران در حال حاضر بسته شده اما Moonen دهکدهای از دست هیچ یک از متخصص خود را لمس به عنوان او نشان می دهد با همسرش, Roni به عنوان آنها آماده paella که …, شما باید خودتان ببینید. آماده برای شنیدن غرش—خواهد بود که معده خود را.

ما مطمئن هستیم که بسیاری از شما از دست رفته خود را در زمان و تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای فعال ماندن در شکل. Worley یکی از رقصنده در “Chippendales نمایش” در ریو تا به برخی از نکات به شما آغاز شده است. هیچ وزنه? هیچ مشکل. فقط نگاه در یخچال شما!

تمرین ادامه حسن نیت ارائه میدهد از Romas تولید کننده و ستاره “Sexxy: نمایش” در Westgate لاس وگاس. این زن یک تمرین متعصب بنابراین اگر شما به دنبال یک روال نگاه نکنید. اما لطفا به یاد داشته باشید برای سرحال کردن برای اولین بار.

در اینجا یک ویدیو دیگر حسن نیت ارائه میدهد از “اغراق—The Vegas دیدنی” در Bally اما این بار مجری یک ventriloquist با ساختگی کاملا بدون فیلتر. و یا آن را به ventriloquist که هیچ فیلتر ؟ ما اشتباه هستید.

کلمه “افسانه” پرتاب می شود حدود زیادی این روزها اما Frank Marino قطعا واجد شرایط برای عنوان در لاس وگاس. در علاوه بر این به انجام در اینجا در متعدد را نشان می دهد برای بیش از 30 سال کشیدن ملکه مارینو کمک کرده است هموار کردن راه برای RuPaul و دیگران بی شماری است. خود را بخشی از “وگاس در خانه” است که کمی تلخ و شیرین به عنوان او طول می کشد یک سفر به مکان های او استفاده می شود به انجام—که برخی از آنها دیگر وجود داشته باشد. اما مارینو است که هنوز هم در اینجا و رفتن قوی.

Hopcraft اجرایی آشپز در STK در جهان وطنی می داند که چقدر مهم راحتی است که برای همه در حال حاضر. و چه بهتر مواد غذایی راحتی از مرغ گلدان پای? فقط مطمئن شوید که به برخی از ودکا دستی در حالی که پخت و پز.

یکی از لاس وگاس’ طولانی ترین در حال اجرا را نشان می دهد که “فانتزی” و Yesi آن رقص کاپیتان است و بخش عظیمی از موفقیت. اتمام او رقص آموزش و سپس حرکت کنید!

آنچه که مهم است در این زمان در تاریخ از حس شوخ طبعی ؟ خوشبختانه همانطور که در این ویدئو نشان می دهد که اسکات تامپسون با نام مستعار هویج بالا هنوز هم خود را و سپس برخی از. ما هشدار می دهند در برابر تلاش خود را بازی آشامیدنی (مگر اینکه شما واقعا شجاع) اما ما می توانیم به طور کامل پشت خود را “امضا می نوشند.”

این معاونت از رویداد تولیدات در MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی پس از 2018, Winer یک برنامه ریز رویداد فوق العاده. و حتی اگر شما نمی توانید در حال حاضر هر کسی که بیش از یک رویداد در خانه خود را, شما می توانید شروع به آماده شدن. Winer می دهد برخی از راهنمایی های بزرگ.

ما در مورد شما نمی دانم, اما ما فقط نمی تونم دریافت به اندازه کافی از پخت و پز ، توماس سرآشپز اجرایی مرکز شهر لاس وگاس رستوران درمانی و پیاده روی شما را از طریق پیچ و تاب و در Panzanella سیخ کباب.

آنچه را که شما می گویید ؟ شما نیاز به پیدا کردن یک سرگرمی جدید برای کمک به تصویب زمان ؟ سپس شما نمی خواهید به دست این قسمت شامل شعبده باز Alex Traisci که هم مخاطبان فریاد زدن از طریق 1,000 اجرای “وای—The Vegas دیدنی” در ریو. فقط به خودتان مقدار زیادی از اتاق و شروع با چیزی که نمی شکستن یک پنجره اگر شما میکشید تا.

یک پزشک آلمانی به تازگی به ذکر است که نوشیدن ویسکی می توانید مبارزه با کروناویروس. مطمئن شوید که آن را قابل بحث در این نقطه, اما تا زمانی که آن را رد برخی از کوکتل! و کریس Gutierrez منجر متصدی بار در مخمل نخی راه راه در فریمانت شرق, یک دستور عالی برای یک قدیمی از مد افتاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im