USNS Mercy در آن غیر coronavirus بیماران

 • یک بیمار می آید روی عرشه کشتی USNS Mercy در روز یکشنبه. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیروی دریایی ایالات متحده)

 • یک بیمار به ارمغان آورد روی عرشه کشتی USNS Mercy on یکشنبه, مارس 29. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از نیروی دریایی ایالات متحده)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ملوانان حمل و نقل بیمار به بستری داخل بیمارستان کشتی USNS Mercy در مارس 29. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس Ryan M. Breeden)

 • بیمارستان کشتی USNS Mercy ساخته شده راه خود را از سن دیگو و لنگر انداخت در کشتی کروز ترمینال در بندر لس آنجلس صبح جمعه 27 مارس سال 2020 است. شنبه بعد از ظهر پلیس بسته شده بود خاموش ورودی کشتی کروز ترمینال به عنوان بیش از حد بسیاری از مردم در حال سفر بودند برای گرفتن یک نمای بیمارستان کشتی. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

 • ایالات متحده نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت می رسد در بندر لس آنجلس در سن پدرو در جمعه 27 مارس سال 2020 است. کشتی 1,000 تخت و خواهد بود به استفاده از درمان های غیر coronavirus بیماران آزاد کردن تخت بیمارستان در مبارزه با این بیماری همه گیر. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • ایالات متحده نیروی دریایی کشتی بیمارستانی رحمت می رسد در بندر لس آنجلس در سن پدرو در جمعه 27 مارس سال 2020 است. کشتی 1,000 تخت و خواهد بود به استفاده از درمان های غیر coronavirus بیماران آزاد کردن تخت بیمارستان در مبارزه با این بیماری همه گیر. (عکس از بریتنی موری Press-Telegram/SCNG)

 • نیروی دریایی ایالات متحده کشتی رحمت می رسد در بندر لس آنجلس جمعه, مارس 27 سال 2020 است. کشتی را در بيماران مبتلا به کروناویروس اما دیگر بیماران بنابراین بیمارستان ها باید فضای بیشتری برای COVID-19 بيمار. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • Military Sealift Command بیمارستان کشتی USNS Mercy (T-AH 19) هدایت سن دیگو کانال. رحمت مستقر در حمایت از ملت COVID-19 پاسخ به تلاش و خدمت به عنوان یک ارجاع به بیمارستان به صورت غیر COVID-19 بيمار در حال حاضر بستری در ساحل مستقر در بیمارستان. این اجازه می دهد تا ساحل پایه بيمارستان به تمرکز تلاش خود را در COVID-19 موارد است. (عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس Lasheba جیمز/منتشر شده)

 • شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در مقابل USNS Mercy لنگر انداخت در بندر لس آنجلس در جمعه 27 مارس ، عکس: از طریق رژیم صهیونیستی است. Newsom توییتر

برای اولین بار سه نفر وارد شدند یکشنبه در USNS Mercy یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی در بندر لس آنجلس فرستاده شده توسط وزارت دفاع به بیمارستان های محلی هستند که مصرف در coronavirus بیماران.

اطلاعات در چه بیماری به سه بيمار مبتلا بودند و یا آنچه در شهرستانها از آنها آمد و شد در دسترس نیست. این بیماران ندارد coronavirus.

آنها حمل و نقل در هیئت مدیره با کمک از کمپ پندلتن تفنگداران دریایی در حال حاضر تامین امنیت کشتی.

عظیم 894-پا کشتی وارد بندر در جمعه 27 مارس به عنوان بیمارستان ها در زمینه مقابله با افزایش تعداد coronavirus موارد است. کشتی لنگر انداخت در ترمینال کروز در نزدیکی بندر بلوار و Swinford خیابان — فقط در جنوب وینسنت توماس پل.

“من نمی تواند بیشتر افتخار ما خدمه برای همه کار سخت آنها به ما در اینجا و در چنین زمان کوتاه” سروان. جان Rotruck رحمت نظامی مرکز درمان افسر فرمانده گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه, مارس 29. “قادر بودن به قبول ما بيمار است و عهد درست از کار تیمی بین رحمت نیروی دریایی ایالت کالیفرنیا در لس آنجلس و شهر و بندر L. A.”

روز یکشنبه در لس آنجلس مقامات گزارش پنج coronavirus مرگ و میر آوردن تعداد به 37. وجود دارد 2,100 موارد تایید شده.

باربارا فرر بهداشت عمومی مدیر در لس آنجلس نقل عمومی به رعایت اجتماعی فاصله.

“از من بپرسید که هر کس لطفا انجام بخشی خود را به آلوده کردن دیگران و یا آلوده شدن خود را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im