UFC اعلام ترکیب هیرو به صورت 2 آینده را نشان می دهد در جکسنویل

New UFC Apex Facility Tour

وید Vandervort

UFC رئیس دانا سفید صحبت می کند به اعضای رسانه ها در طول یک تور جدید UFC Apex تسهیلات دوشنبه 17 ژوئن 2019.

UFC اعلام کرده است که مبارزه کامل ترکیب اولیه خود را نشان می دهد برای برنامه ریزی May 13 و 16 ماه مه به عنوان مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء حرکت می کند و نزدیک به از سرگیری رقابت میان coronavirus بیماری همه گیر.

UFC طرح به مرحله مختلف را نشان می دهد بدون طرفداران در VyStar یادبود سربازان عرصه در جکسون ویل فلوریدا در این ماه. این رویداد برای اولین بار است که این pay-per-view UFC 249 در مارس 9.

بسیاری از حملات جمعه اعلام کرد در حال matchups در ابتدا ساخته شده نشان می دهد که لغو شد در هفته های اخیر. نشان می دهد در مارس 13 و 16 ماه مه به شمار می رود پخش ESPN Plus.

نه کشمکش نشان می دهد در مارس 13 خواهد بود با عنوان سابق سنگین وزن نور عنوان رقیب آنتونی اسمیت و Glover Teixeira. رقابت در اصل برنامه ریزی شده بود به عنوان UFC را نشان می دهد در لینکلن نبراسکا در آوریل 25.

مه 13 نمایش شرکت-عنوان توسط Ovince Saint Preux را اولین سنگین وزن در برابر بن راسول. دیگر ترکیب هیرو بر روی کارت شامل lightweights الکساندر هرناندز و جلب Dober, bantamweights ری بورگ و ریکی سیمون و سنگین وزن ها Andrei Arlovski و Philipe لینس.

رویداد اصلی این نه تقلا نشان می دهد در مارس 16, هلندی, سنگین وزن جانباز Alistair Overeem در برابر والت هریس. آنها برنامه ریزی برای دیدار در مهمترین رویداد نشان می دهد در پورتلند اورگان در آوریل 11.

هریس (13-7) مبارزه خواهد کرد برای اولین بار از او 19 ساله دختر Aniah بلانچارد رفت و گم شد و بعد مرده یافت در ماه نوامبر گذشته در آلاباما.

مه 16 نشان می دهد همچنین شامل featherweights ادسون Barboza و دن Ige middleweights Eryk اندرس و کریستوف Jotko, bantamweights آهنگ Yadong و مارلون ورا و strawweights کلودیا Gadelha و آنجلا تپه.

UFC نشده برگزار شد نشان می دهد پس از مارس 14, هنگامی که آن را به صحنه مبارزه کامل کارت خالی آرنا در برزیل. UFC تا به حال برنامه ای برای ادامه رقابت در Tachi کاخ کازینو پیچیده در قبیله ای زمین در کالیفرنیا در ماه گذشته اما ESPN مجبور UFC رئیس دانا سفید به ابتدا برنامه های خود را پس از اعتراض از کالیفرنیا مقامات وزارت امور خارجه ،

سفید قول داده است پس از شروع در سراسر جهان خاموش برای اولین بار عمده سازمان های ورزشی برای از سرگیری منظم رقابت است.

سفید هنوز هم می خواهد به نگه 42 حوادث در سال 2020 مطابق با تعداد وعده داده شده به ESPN و UFC را پخش شرکای زیر آخرین حقوق می پردازد که یک منبع مهم درآمد برای ارتقاء آن خریداری شد سرگرمی کنگلومرا تلاش در به شدت قوی تر معامله در سال 2016.

ارتقاء آغاز شده است به اطلاع آن مبارزان در مورد پروتکل های ایمنی که در محل در جکسون ویل.

UFC می گوید مبارزان و cornermen خواهد بود موضوع را به روزانه پزشکی نمایش و آزمون پس از آنها خود می رسند و هر جنگنده ارائه خواهد شد با یک فرد اتاق تمرین. تنها ضروری پرسنل اجازه خواهد داشت در این عرصه در مبارزه با شب.

UFC 249 خواهد بود با عنوان با سبک عنوان رقیب تونی فرگوسن و جاستین Gaethje. قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo نیز دفاع از عنوان خود در برابر قهرمان سابق دومینیک کروز بر روی یک پشته از کارت.

UFC نیز در حال کار بر روی یک نمایش برای 23 ماه مه در جکسنویل. سابق قهرمان سبک وزن Tyron Woodley است که انتظار می رود به مبارزه در نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de