لس آنجلس — دو طوفان سیستم در زمان هدف در جنوب کالیفرنیا جمعه و تولید خواهد شد و خاموش بارش بیش از چند روز پیش گفت.

برای اولین بار بود که در اقیانوس آرام برخی از 700 مایل در غرب لس آنجلس در صبح روز جمعه آماده به ماشه دوش شروع اواخر جمعه شب گفت: خدمات ملی آب و هوا هواشناس تاد سالن.

دوم نزدیک شدن دو سیستم — سردتر از این است که برخی از 500 مایل خاموش بریتیش کلمبیا و رسیدن به کالیفرنیای جنوبی یکشنبه شب, او گفت:, و اضافه کرد که southerly باد خواهد بود که یکی از اجزای آن است.

سطح برف خواهد بود بالاتر از 6000 پا جمعه شب پس از آن سقوط به نزدیک 4000 فوت سه شنبه از طریق شنبه با توجه به NWS.

همچنین انتظار می رود از اواخر یکشنبه شب به جمعه بین یک چهارم از یک اینچ و نیم اینچ باران در لا و نارنجی شهرستانهای استان است.

NWS هوا نرم و صاف کردن جاده ها شروع یکشنبه شب و ممکن است تاخیر در صبح روز دوشنبه را در رفت و آمد است. همچنین ممکن است طی روزهای آینده پایین تر سطح برف و جزئی جاری شدن سیل و بقایای جریان می یابد.

خدمات آب و هوا دوش هوا در شهرستان لا جمعه و اوج از 42 درجه در مونت ویلسون; 54 در پالم دیل; 55 در لنکستر; 57 در سانتا کلاریتا; 58 در چتسورث; 59 در کنگا پارک; 60 در سن پدرو وان Nuys, شرمن اوکس, North Hollywood, Northridge, Winnetka, گرانادا هیلز و وودلند هیلز; 61 در پاسادنا, San Gabriel, استودیو, شهرستان و Burbank; 62 در وست کووینا, Avalon, طولانی, ساحل, تورانس و در LAX; 63 در وایتیر; و 64 در مرکز شهر LA. آسمان ابری شد و انتظار می رود روز شنبه و یکشنبه و پس از باران در روز دوشنبه آسمان ابری سه شنبه پس از آن بیشتر باران در روز چهارشنبه و پنج شنبه. تا آن زمان اوج را به طور کلی در اجرا کم به اواسط دهه 60.

در اورنج کانتی, پیش بینی جمعه بود به صورت ابری شدن آسمان و اوج از 42 درجه در سانتیاگو اوج; 52 در ارتگا بزرگراه در 2,600 پا; 57 در فریمانت دره عمیق و باریک; 58 در Trabuco دره عمیق و باریک; 60 در لاگونا بیچ و سن کلمنت; 61 در نیوپورت بیچ; 62 در یوربا لیندا و میشن ویجو; و 64 در فولرتون کالیفرنیا سانتا آنا و ارواین. دوش هوا در اورنج کانتی در روز دوشنبه و چهارشنبه. هر روز از طریق پنج شنبه ابری خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im