شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti گفت: شب جمعه است که این رمان coronavirus ضربه کارمند شهرستان صفوف سخت با دو کارگر در حال مرگ از بیماری در روزهای اخیر.

“این باعث تاسف من بسیار عمیق است که ما از دست داده اند از خود ما شهر خانواده” Garcetti گفت: طی جلسه توجیهی روزانه.

وجود دارد هیچ جزئیات بیشتر در مورد آن بخش از کارکنان مشغول به کار در.

Garcettie گفت که شناسایی این افراد “عمومی هستند و در عین حال. زمانی که خانواده ها اجازه می دهد تا ما را به ما به اشتراک بگذارید این اطلاعات از دو نفر که به اعتقاد من در حال حاضر فوت کرده اند که شهرستان کارکنان.”

بیش از گذشته چند هفته مقامات دولتی به اشتراک گذاشته اند تعداد موارد تایید شده از شهرستان پلیس ، آتش نشانی و شهرستان کلانتر و آتش بخش است. کمتر جزئیات در دسترس است در مورد سایر شهرستان بخش, اما گزارش شده است trickling از موارد.

“این است که دست زدن به همه” او گفت:. “این فقط لب و خدمات این قرار بود که روز های سخت. من گفتم این بود که به ما ضربه. آنها در حال رفتن به ضربه زدن به مردم ما با کار است. آنها در حال رفتن به ضربه خانواده های ما, آنها در حال رفتن به ضربه همسایگان ما است. و ما هنوز در آن دوره است.”

Garcetti روز جمعه گفت که در اداره پلیس لس آنجلس وجود داشته 52 مورد تأیید 40 از آنها سوگند افسران پلیس و 12 غیرنظامی هستند. از مجموع 10 بازگشته اند به وظیفه و دو نفر در بیمارستان هستند.

در میان لس آنجلس آتش نشانی صفوف 15 کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با 14 از آنها قسم خورده و یک غیر نظامی و کارمند. پنج نفر از آنها بازگشته اند به وظیفه و در بیمارستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im