Trump

اوان Vucci / AP

در این 19 مارس سال 2020 فایل عکس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول تلفنی با فرمانداران در سازمان مدیریت اضطراری فدرال دفتر مرکزی آن در واشنگتن است. معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت راست. زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند بازارهای مالی gyrate و ترکش در زمان واقعی است.

لارگو, Fla. — به عنوان رستوران در سراسر کشور انباشته صندلی در جداول و بسته درهای خود را به تلاش برای شامل مرگبار coronavirus چه خواهد بود نهایی بازدید کننده جریان به محافظه کار در این زمینه کافی شاپ در لارگو, فلوریدا.

فاکس نیوز پخش شده در تلویزیون. کاربران مطرح شده به صورت عکس در یک ماکت از دفتر بیضی. 80 سال هجوم مقامات مشاوره اقامت خانه مخابره نزدیکی زندگی به اندازه یک برش از یک پوزخند جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این تهمت مضمون کافی شاپ مظهر لبه سمت راست سیاسی کشور تقسیم شده است. در خارج از دیوارهای آن مقامات دولتی در محل قرار داده بی سابقه خاموش کردن زندگی عمومی و تهمت درهم به مبارزه با یک ویروس است که او را متهم کرده بود که مخالفان سیاسی و رسانه ای از هل به عنوان یک “جدید و جعل.” انتقاد از رئیس جمهور آمادگی شایع است.

داخل مشتریان به مغلوب ساختن پیشی جستن یک به علاوه یک در پاسخ به گسترش بیماری همه گیر. “او را به انجام کارهای بزرگ” مالک گفت.

امریکا دارای سابقه وحدت در بار تلاش و تجمع در اطراف رئیس جمهور است. اما پس از سال ها از بخش عمیق در اولین سر نخ ریسی روز همه گیر شکسته رای دهندگان تا حد زیادی بازدید تهمت عملکرد از طریق لنز آنها را انتخاب طولانی در پیش است. اما سهام بالاتر از آنچه تا کنون بوده است. بدن تعداد افزایش خواهد یافت; اقتصاد تقریبا قطعا دهانه. تهمت سیاسی سرنوشت ممکن است به سمت چپ بریدن از میانه در وسط چه کسی را انتخاب کنید که آیا به سرزنش او برای بحران فزاینده در سازمان دیده بان خود را.

“این می تواند coup de grace ریاست جمهوری خود. راه او دسته این تاریخ قضاوت خواهد کرد و همچنین به عنوان مردم آمریکا گفت:” براندون Brice, میزبان یک برنامه رادیویی به نام “Straight Talk” در دیترویت که پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است و به دنبال او چگونه دسته این بحران قبل از تصمیم گیری اگر او را دوباره. “این است که رئیس جمهور حاضر در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن برای هفته محروم جدیت شیوع هنگامی که آن را برای اولین بار پدید آمده در چین است. در ماه ژانویه او اطمینان داد این ملت است که “ما آن را به خوبی تحت کنترل” و او در مقایسه با ویروس آنفلوآنزای فصلی.

هواداران خود را به دنبال خود منجر شود: نظرسنجی از اوایل و اواسط ماه مارس یافت می شود تفاوت در چگونه به اوباما واکنش نشان داد. یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان داده است که 36 درصد از دموکرات ها گفت: آنها بسیار نگران است که آنها یا اعضای خانواده خواهد قرارداد این ویروس در مقایسه با 21 درصد از جمهوری خواهان.

نمایش در مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران نیز سایه به شدت با تعصب. یک نظرسنجی گالوپ یافت 82 درصد از جمهوری خواهان بیان برخی از اعتماد به نفس در مغلوب ساختن پیشی جستن. در میان دموکرات ها این تعداد فقط 12 درصد است.

روید Ayres یک جمهوری خواه ناظر انتخابات اشاره کرد در سراسر تهمت ریاست جمهوری را تصویب امتیاز اتحاد ماند بین 42% و 46% با کمی تغییر با وجود این چرخه بی پایان از جنجال و هرج و مرج است. رای گیری های اخیر نشان می دهد که ثابت باقی مانده است.

“نگرش در مورد رئیس جمهور هر دو طرفدار و باهم در حال عمیقا ریشه دوانده و تقریبا غیر قابل نفوذ به اثر, اخبار,” او گفت:. “در حال حاضر ما تا به حال هرگز یک رویداد کاملا مثل این یکی.”

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

در سطح جهان وجود داشته است بیش از 11 ، 000 مرگ و میر ناشی از بیش از 275,000 تایید موارد با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 200 مرگ و میر ثبت شده در ایالات متحده آمریکا

در زمان دیگری یک رئیس جمهور ممکن است انتظار می رود برای دیدن محبوبیت خود را افزایش است. روسای جمهور گذشته را دیده اند خود را تصویب رتبه بندی پرش در زمان بحران یا فاجعه جنگ. جیمی کارتر رئیس جمهور را تصویب امتیاز سر به فلک کشید در هفته پس از آمریکایی ها گروگان گرفته شده در سفارت آمریکا در ایران. جورج دبلیو بوش رئیس جمهور بود مورد ستایش قرار داد خود را برای وحدت صوتی پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 سال 2001 حملات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته ناگهان تبدیل به صحبت کردن در مورد این ویروس به عنوان یک تهدید مهم و خود را به عنوان ثابت “زمان جنگ” رهبر. او منتقل سرزنش به چین و تلاش برای نام تجاری جدید تعریف Covid-19 به عنوان “چین virus.”

اما ریاست جمهوری مورخ داگلاس Brinkley گفت: این تغییر از شکاک به زمان جنگ رئیس جمهور ممکن است دشوار برای مغلوب ساختن پیشی جستن. او در مقایسه با رئيس جمهور در پاسخ با جمهوری پرزیدنت هربرت هوور که نظارت رکود بزرگ و اخراج از سقوط بازار سهام به عنوان اغراق شده است. هنگامی که آن را ثابت فاجعه, حلب آباد معروف شد به Hoovervilles. او مذکور را شکست در انتخابات بعدی توسط فرماندار دموکرات نیویورک فرانکلین دلانو روزولت که پس از آن سازی ملت از طریق رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم است.

“او شروع به خاموش هربرت هوور و او انجام 180 تلاش برای FDR” Brinkley گفت. رای دهندگان در ماه نوامبر قضاوت خواهد کرد که او نزدیکتر است به اینکه او گفت:, و برخی از خواهد شد که بر اساس چیزهایی که در حال حاضر تا حد زیادی خارج از کنترل خود را: چگونه بسیاری از مردن چقدر دردناک اقتصادی خرید اینترنتی ثابت می شود.

اگر این ویروس همچنان از طریق تابستان “او را برای رفتن به سمت چپ نگه داشتن بد soundbites و دیده شدن به عنوان رهبر است که ما شکست خورده وقتی زنگ زد — او گم شده بود در دور اول برای 10 دور مبارزه” Brinkley گفت.

“اگر آن را شامل مردم می گویند او آهسته از دروازه اما هنگامی که او در این کار او را درک قدر چه اتفاقی می افتد و آیا همه چیز درست است و او ممکن است اسکیت توسط یک بهتر است-اواخر-از-هرگز رویکرد است.”

دیوید Ropeik بازنشسته دانشگاه هاروارد مربی در خطر ارتباط است و حتی بیشتر شک و تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی تغییر شکل خود را به عنوان یک رهبر قادر به متحد کردن عمیقا قطبی ملت است.

“وجود دارد فقط یک کل دسته از افرادی که نمی خواهید به خرید که” Ropeik گفت. “او نمی تواند تغییر از یک MAGA کلاه را به یک کل را کلاه است.”

Ropeik گفت: مهم ترین چیز برای یک رهبر در بحران است به عنوان قابل اعتماد و اعتماد شکاف ممکن است بسیار مهم تقسیم می آیند نوامبر.

“این مسابقه در جریان است که باید توسط یک دسته از رای دهندگان نوسان در تعداد انگشت شماری از کشورهای. کسانی که بیشترین طرفداران اختصاص داده شده که هر نوع از اندکی تردید این به خوبی می تواند اضافه کردن به بی اعتمادی خود را,” او گفت:.

دونالد Scoggins بازنشسته کارگزار املاک و مستغلات در ویرجینیا که توصیف خود را به عنوان یک میانه رو جمهوری خواه بود و با تکیه بر رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ویروس رسید. او گفت که او را دیده می شود هیچ چیز تا کنون به تغییر ذهن خود را. تهمت بود بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند Scoggins گفت.

“او فقط بیش از حد تفرقه. ما نیاز به یک فرد در راس است که مردم می توانند با تجمع در اطراف ما نیاز به یک نوع تشویق کننده, که باعث می شود مردم احساس اعتماد به نفس است که می تواند مردم را هم” او گفت:.

برایان جانسون از حزب دموکرات و نیمه بازنشسته اجرایی شرکت در بولدر کلرادو بسیار داغتر. او را تماشا تهمت واکنش از ژانویه نگرانی در مورد اخراج او از این بیماری است. در حال حاضر او خشم با رئیس جمهور.

“مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز دو رقمی تصویب امتیاز برای من و در حال حاضر آن را مانند شما می توانید بروید پایین تر از صفر ؟” او گفت:.

اما در سراسر کشور, در کشورهای مهم به نتیجه انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن از حامیان سرسخت در دفاع از اقدامات خود و به دنبال خود منجر به سرزنش چین است.

در Luzerne County, تاریخی دموکراتیک در منطقه شرقی پنسیلوانیا که بدبختانه در سال 2016 به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن, Lynette ویلانو گفت که او فکر می کند اقتصاد انعطاف پذیر است. آن آغاز شده از فوق العاده بالا نقطه, او گفت:, و تهمت سزاوار اعتبار برای دادن این کشور, قدرت اقتصادی قادر به پانچ.

ویلانو یک کارمند صدور صورت حساب است که می پوشد سنگ مصنوعی بیرنگ و تهمت پین دارای بیماری مزمن ریه و سرطان جان سالم به در دو بار. او به رسمیت می شناسد و او را در میان کسانی که در بالاترین خطر است. او می گوید: او نه نگران او عمیقا اعتماد رئیس جمهور به نگاه کردن به او و او فکر نمی کند که این زمان برای سیاسی موضع گیری و انگشت اشاره.

“اگر هر چیزی این است که رفتن به نشان می دهد او به عنوان یک رهبر قوی که پا به جلو و در زمان هر عمل ممکن را بهتر,” او گفت: از خانه که در آن او در حال انتظار از این بیماری همه گیر.

در فلوریدا صاحب مغلوب ساختن پیشی جستن-مضمون کافه ارسال یک پیام بر روی آن Facebook page: “کسانی که در سمت چپ باید مبارزه برای سقوط ما از روز 1 و در حال حاضر تاج ‘چینی’ ویروس است که تأثیر کسب و کار ما.”

صاحب صخره Gephart گفت که او به طور کامل پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به بحران و اعتماد او را برای هدایت کشور به آبهای آرامتر.

“هر تصمیم رئیس جمهور باعث می شود که آیا آن را در مورد کوروناویروس و یا در مورد اقتصاد یا مالیات. به نظر می رسد مانند coronavirus است فقط یکی دیگر از حزبی کردن, حزب, خطوط,” او گفت:.

یکی از مشتریان 80 ساله جورج Latzo گفت که او نگران نیست به اندازه کافی در مورد این ویروس به رعایت عمومی و هشدار برای جلوگیری از تجمعات.

“من و زندگی یک زندگی سالم طولانی و من نمی دانم اگر این است برای رفتن به بدتر از آنفولانزا” گفت: Latzo که عینک یک برگ برنده 2020 کلاه و تی شرت سیاه و سفید است که گفت: “دونالد پمپ” به تصویر می کشد عضلانی رئیس جمهور تهمت انجام یک حلقه bicep. “من حدس می زنم ما باید صبر کنید و ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de