مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “سخت ترین’ هفته های پیش رو به عنوان coronavirus گسترش

توسط KEVIN FREKING و کالین بلند

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه هشدار داد که این شهرستان می تواند رهبری به آن “سخت ترین” هفته هنوز به عنوان coronavirus مرگ بس است, اما در همان زمان او با بیان رشد بی حوصلگی اجتماعی فاصله دستورالعمل و گفت: او را مشتاق به این کشور بازگشایی شد و آن را متوقف اقتصاد در مسیر بازگشت.

“وجود خواهد داشت بسیاری از مرگ و متاسفانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یادآوری شروع به روزانه خود را در جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر. “وجود خواهد داشت و مرگ است.”

پیوستن به تهمت شد معاون رئیس جمهور مایک پنس ویروس وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx و دکتر Anthony Fauci دولت ایالات متحده مهمترین عفونت بیماری ، هر ایستاده بود دور از هم جدا از یک دیگر در مرحله کوچک.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده یک پیچ و تاب و در خود آشنا فشار برای مبارزه با مواد مخدر که نبوده است به وضوح نشان داده شده است به کار برای جلوگیری از این ویروس — او گفت: ممکن است شروع به در نظر گرفتن آن به عنوان یک اقدام پیشگیرانه پس از مشاوره با دکتر خود, حتی اگر هیچ مدرکی وجود ندارد که به آن نشان می دهد که با این نسخهها کار برای هر دو.

رئیس جمهور در ابتدا پیشنهاد کرده بود این کشور می تواند بازگشایی, عید پاک, اما به عقب کشیده با دیدن رقم سرسام آور مرگ و میر حتی اگر اقدامات محدود کننده در محل باقی می ماند. اما تنها چند روز پس از گسترش سختی ملی دستورالعمل از طریق پایان ماه آوریل خیره به پایین تاریخی میزان بیکاری و اقتصادی متوقف شد صحبت کردن در مورد بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و صحبت روز شنبه با رهبران حرفه ای ورزش لیگ در مورد پر کردن عرصه های دوباره.

“این کشور طراحی نشده بود بسته می شود,” او گفت:. “درمان نمی تواند بدتر از این مشکل است.”

تعداد افراد آلوده در ایالات متحده بیش از 300000 با مرگ و میر بالا رفتن گذشته 8,100; بیش از 3500 کسانی که مرگ و میر در ایالت نیویورک است.

بسیاری از این کشور تحت دستور به ماندن در خانه از جمله ورزش های حرفه ای لیگ که در میان اولین به سرکوب در این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با تلفن با رهبران از جمله راجر Goodell از لیگ ملی فوتبال و NBA آدم نقره گفتن آنها او امیدوار به مردم پشت در صندلی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“من می خواهم طرفداران در عرصه” او گفت:. “هر زمان که ما آماده هستیم به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

این ویروس نابود ورزش جهان با انجمن ملی بسکتبال و لیگ ملی هاکی تعلیق فصل خود را به طور نامحدود و لیگ اصلی بیس بال به تعویق انداختن شروع فصل آن. NCAA بسکتبال مسابقات نیز لغو شد; به طوری بودند کالج بهار ورزش است.

یک فرد با آگاهی از تماس گفت: برخی از کمیسیون نیست کاملا خوش بینانه به عنوان تهمت به دلیل نگرانی های مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی اما قدردانی رئیس جمهور تمایل به مردم امید و طرفداران یک دلیل برای خوشبینی است. کسی نخواست نامش فاش شود به بحث خصوصی تماس بگیرید.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که سه تیم NFL در خود دولت خواسته شد تا اگر او فکر NFL season خواهد در زمان شروع در ماه سپتامبر. “من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این حالت” او گفت:.

هارت ضربه متحده شاهد موارد افزایش است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که برخی از کشورها درخواست شد برای بیشتر لوازم پزشکی از آنها واقعا مورد نیاز است. او گفت: هدف این بود برای ماندن چند روز پیش از بحرانی نیازهای پزشکی در هر دولت است.

“ترس از کمبود منجر به متورم درخواست,” او گفت:.

لوئیزیانا مقامات گفته اند نیواورلئان است در مسیر اجرا از هواکش هفته آینده. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو, D-n. y. که دولت در مرکز ملی همه گیر با بیش از 113,700 موارد تایید شده به عنوان از شنبه صبح التماس کرد برای فن های روز. نیویورک آماده است به بیش از 1100 دستگاه تهویه مصنوعی از چین و اورگان است.

مقامات بهداشتی را ارائه برخی امیدواریم که فاصله اجتماعی اقدامات مشغول به کار بودند. Fauci گفت: او را دیدم تلاش در عمل به عنوان او رفت و برای یک پیاده روی در واشنگتن و متوجه مردم انتظار شش فوت از هم جدا برای رستوران را.

“به عنوان جدی و دشوار به عنوان این است که آنچه که ما در حال انجام است که ساخت یک تفاوت” Fauci گفت.

اما حتی به عنوان Fauci خواست آمریکایی ها به بیمار و اجازه کاهش تلاش و کار و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کاهش کار می کند. اما ما در حال رفتن به از بین بردن کشور ما است.”

قبلا رونق اقتصاد شده بود در میان تهمت بزرگترین نقطه صحبت او به عنوان سر به 2020 انتخابات ریاست جمهوری, اما از چند هفته گذشته را دیده اند بی مهابا قطره به ایالات متحده معاملات با خرید اینترنتی از این ویروس است که توقیف کسب و کار سوخته خطوط هوایی و مجبور تعداد زیادی از مردم به خانه های خود.

رئیس جمهور همچنین در ادامه به مشتری جلب کردن هیدروکسی کلروکین یک داروی طولانی مورد استفاده در درمان مالاریا و آرتریت روماتوئید و لوپوس پس از بسیار کوچک مطالعات اولیه نشان می دهد ممکن است کمک به جلوگیری از coronavirus از ورود به سلول و احتمالا کمک به بیماران مبتلا به حذف این ویروس هر چه زودتر. اما این دارو دارای عمده عوارض جانبی بالقوه به خصوص برای قلب و مطالعات در حال انجام برای دیدن اگر آن را بی خطر و موثر برای درمان COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد او ممکن است در نظر بگیرید که آیا او باید شروع به مصرف این دارو هر چند او همچنین گفت که او می خواهم خود را بپرسید ، برخی از مطالعات در حال آزمایش این که آیا هیدروکسی کلروکین می تواند کمک به جلوگیری از عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی اما هیچ کدام پیشنهاد کرده است که دیگر به عنوان رئیس جمهور باید آن را برای جلوگیری از عفونت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

___

AP طرفدار فوتبال نویسنده راب Maaddi در سواحل فلوریدا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de