دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست اول رئیس جمهور را تهدید به قطع کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی اما او برای اولین بار به واقع آن را انجام دهد. و در وسط یک جهانی همه گیر زمانی که این آژانس است صرفه جویی در زندگی آن آمده نمی تواند در یک زمان بدتر.

من مشغول به کار در این است که در ژنو چهار دهه پیش در پی رونالد ریگان در انتخابات. این بود که یکی از رهبری سازمان در آن زمان در قرار دادن چک در شیوه های بازاریابی فریبنده از فرمول نوزاد شرکت های که تبلیغی زنان برای تغییر از شیر مادر به نوزاد فرمول. در این کار بود که با قرار دادن بهداشت و درمان قبل از سود شرکت.

پس از فرمول نوزاد که با تبدیل توجه خود را به توتون و تنباکو و الکل و من استخدام شد به تحقیقات گسترده بودجه تبلیغات جهانی نوشیدنی های شرکت. اما دولت ریگان مخالف هر گونه دخالت سازمان جهانی در آنچه آنها حمایت گراها به نام “بازار آزاد است.” در حقیقت آنها به سادگی به حفاظت از خط پایین خود را از شرکت های بزرگ حامیان.

ریگان گفته مقامات بالاتر یو پی اس در چه کسانی و چند تن دیگر ملل سازمان که آمریکا آن را درک اگر آنها را متوقف دخالت در بازار است. که به شدت وابسته به ایالات متحده کمک های حذف شده این کار ادامه داد و به دریافت متحده پرداخت. مطالعه بر روی مشروبات الکلی که من نوشتن شده بود با یک همکار به عقب کشیده شد از انتشارات دانشگاه آکسفورد که در آن کسانی که در حال برنامه ریزی برای انتشار آن است.

تا کنون از اوایل ریگان سال های راست گرا در این کشور برپا کرده جنگ در U. N. سازمان مانند که. آنها به نام این سازمان بی اثر اما حقیقت این است که آنها بیشتر نگران خط پایین برای تعداد کمی از شرکت های چند ملیتی.

در حال حاضر برگ برنده در تلاش است تا برای پیشبرد این ماموریت برای حتی بیشتر رشوه خوار دلیل: تغییر سرزنش خود را شکست فاجعه بار در حاوی coronavirus همه گیر و حتی به عنوان او و او راست متحدان کسب و کار — مانند DeVos خانواده که با حمایت ضد قرنطینه تظاهرات در میشیگان و در جای دیگر اغلب به شدت مسلح معترضان — لابی به تنظیم آن را به آتش کشیده دوباره بازگشایی اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک صدای جیر جیر مارس 14 که او “توقف کمک های مالی” برای بهداشت جهانی سازمان است.

او متهم است که با تبانی با چینی ها و عدم “به اشتراک گذاری اطلاعات به موقع و شفاف و مد.” با وجود این واقعیت است که تهمت مقامات از جمله موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci شده بود به مشورت با کسانی که به صورت منظم در طول بحران.

به عنوان مورد با تمام سازمان های بزرگ که دور از کامل است. در عین حال از آن است که نقش کلیدی در کشورهای فقیر و اهمیت آن تنها رشد خواهد کرد که این بیماری همه گیر در این کشورها.

اکثر سیستم های بهداشتی مجهز به بیمار بلانت ویروس مرگبار اثر و بسیاری از آنها در آب کمیاب دقیقا در همان لحظه ای که آب همیشه حیاتی برای بقا — به ویژه مهم است برای شستن دست ها به سرعت ویروس گسترش یافته است. میشل Merson مدیر سابق دانشگاه دوک جهانی بهداشت موسسه نوشته است که “سازمان بهداشت جهانی است, اصلی تاسیسات برای این کشورها برای جلوگیری از میلیون ها نفر از مرگ و میر.”

سردبیر مجله پزشکی لانست به نام تهمت را به قطع بودجه “جنایت علیه بشریت است.” او در توئیتر خود نوشت که “هر دانشمند, هر کارگر سلامت هر شهروند باید مقاومت و شورش در برابر این هولناک خیانت همبستگی جهانی.”

خط داستان از ریگان به ناروا همان است: تضعیف جهانی بهداشت برای خدمت به منافع محدود. برای ریگان آن را به کمک چند به خوبی متصل شده شرکت حامیان. برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن را ممکن است برای کمک به یک میلیاردر به طور خاص — خود را.

فقط در حال حاضر ما در وسط یک بیماری همه گیر است که تنها فقط شروع به نابود آسیب پذیر مناطق که نیاز به این که بیشتر. ایالات متحده نباید برش پشتیبانی در حال حاضر. ما باید در افزایش آن.

جان کونق است مدیر واشنگتن-بر اساس موسسه مطالعات سیاست. در سال 1985 این مطالعه نوشت: او با فردریک Clairmonte که سرکوب شد که پس از ایالات متحده فشار بود و در نهایت منتشر شده به عنوان یک کتاب: “مشروبات الکلی: ابعاد قدرت شرکت های بزرگ.” او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de