توسط ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه این باورند که چین می تواند به هر طریقی coronavirus در جهان با توجه به برخی از نوع وحشتناک “اشتباه” و سازمان های اطلاعاتی گفت: آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی پیشنهاد انتشار می تواند عمدی بوده.

دفتر مدیر اطلاعات ملی این تهاتری برای وب متحده آمریکا از جاسوسی سازمان های, گفت: آن را به حال حکومت کردن ویروس بودن انسان ساخته شده بود اما هنوز بررسی دقیق منبع جهانی و همه گیر است که از کشته شدن بیش از 220000 نفر در سراسر جهان.

هر چند دانشمندان نشان می دهد likeliest منشاء همه گیر باقی می ماند طبیعی است که گسترش آن از یک حیوان آلوده به انسان تهمت ادعا را دیده اند مدرکی برای حمایت از این نظریه که منشاء یک بیماری عفونی آزمایشگاه در ووهان کانون چینی شیوع.

او گفت که ایالات متحده در حال حاضر “است که پیدا کردن چگونه از آن بیرون آمد.”

“این یک چیز وحشتناک است که اتفاق افتاده است” گفت. “آیا آنها ساخته شده است یک اشتباه و یا اینکه آیا آن آغاز شده به عنوان یک اشتباه و سپس آنها ساخته شده یکی دیگر, و یا آیا کسی چیزی را بر روی هدف است.”

اینتل در بیانیه ای گفت: آژانس های فدرال موافقم “با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

“IC ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

در روزهای اخیر به خصوص در دولت تیز خود را در قبال چین متهم ژئوپولیتیک و حیاتی شریک تجاری از عدم به عمل به سرعت به اندازه کافی به صدا هشدار در مورد شیوع بیماری و یا برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که باعث COVID-19. مقامات ایالات متحده گفته اند که دولت چین باید “پرداخت قیمت” برای دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

این همه می آید به سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن خود اصلی پاسخ در ادامه به آمده و تحت بررسی سوال را به عنوان بیش از حد ناچیز و بیش از حد آهسته است.

صبح روز پنج شنبه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات دولت چین گفت که هر گونه ادعا می کند که coronavirus منتشر شد از یک آزمایشگاه در حال “بی اساس و صرفا ساخته و از هیچ چیز.”

سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang ذکر شده در موسسه مدیر یوان Zhiming عنوان کرد و گفت آزمایشگاه شدت پیاده سازی زیستی-روش های امنیتی که جلوگیری از انتشار هر گونه پاتوژن.

“من می خواهم به اشاره است که منشاء این ویروس پیچیده و علمی مسئله و باید آن را مورد مطالعه توسط دانشمندان و متخصصان” Geng گفت.

او همچنین با انتقاد از کسانی که در آمریکا که می گویند چین باید پاسخگو جهانی همه گیر گفت: آنها باید وقت خود را صرف در “کنترل بهتر وضعیت اپیدمی در خانه.”

در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها سرزنش چین برای دست زدن به آن از شیوع انتقاد از این کشور برای محدود کردن مسافرت داخلی به سرعت ویروس اما نه مسافرت های بین المللی برای حفظ آن از خارج از کشور.

“قطعا آن را می تواند متوقف شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد در شرق اتاق در تلاشهای دولت خود برای کمک به سالمندان در طول شیوع بیماری است. “آنها یا نمی تواند انجام دهد آن را از صلاحیت نظر و یا به آنها اجازه دهید آن گسترش یافته است.”

“آن را سست بیایید می گویند و می تواند آنها را دربسته در محیط آن است.”

در اوایل این ماه ناروا خطاب آزمایشگاه تئوری و گفت: “بیشتر و بیشتر ما با شنیدن داستان است.” وزیر امور خارجه مایک Pompeo اضافه شده در زمان “این واقعیت که ما پاسخ را نمی دانید — که چین مشترک نشده است پاسخ — من فکر می کنم بسیار گفتن.”

Pompeo همچنین فشرده چین اجازه دهید به خارج از کارشناسان به آزمایشگاه “به طوری که ما می تواند به تعیین دقیقا همان جایی که این ویروس آغاز شد.”

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo ساخته شده اند احساسات خود را روشن یک مقام اطلاعاتی آمریکا مورد مناقشه این تصور وجود داشت که فشار بر سازمان ها برای تقویت یک نظریه خاص است. هوش رسمی بود و نه مجاز به عموم بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و تنها شرط ناشناس ماندن.

دانشمندان می گویند این ویروس به وجود آمد به طور طبیعی در خفاش ها. حتی پس از Pompeo و دیگران را با اشاره انگشت در یک موسسه است که اجرا شده توسط آکادمی علوم چین. آن را تا انجام تحقیقات پیشگامانه ردیابی به احتمال زیاد ریشه از سارس, ویروس جدید پیدا کردن خفاش ویروس ها و کشف چگونه آنها می تواند پرش به مردم است.

“ما می دانیم که وجود دارد ووهان موسسه ویروس شناسی فقط یک تعداد انگشت شماری از مایل دورتر از جایی که خیس, بازار بود,” Pompeo گفت: دو هفته پیش. این موسسه دارای یک آدرس 8 مایل یا 13 کیلومتر از این بازار در نظر گرفته است که ممکن است منبع.

مقامات ایالات متحده می گویند که سفارت آمریکا در پکن پرچم نگرانی در مورد پتانسیل مسائل ایمنی در آزمایشگاه در ووهان در سال 2018 اما آنها هنوز برای پیدا کردن هر گونه شواهد ویروس سرچشمه وجود دارد نزدیک به دو سال بعد.

دانشمندان در حال مطالعه ویروس برای ماه روشن ساخته اند آنها بر این باورند آن را انسان ساخته شده اما هنوز در حال کار برای تعیین یک نقطه که در آن ممکن است شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است.

اوایل توجه متمرکز بر زندگی-بازار حیوانات در ووهان که اولین موارد گزارش شده در ماه دسامبر. اما اولین کسی که با شناسایی این بیماری تا به حال هیچ ارتباط شناخته شده به بازار است.

Kristian اندرسن که مطالعات این ویروس در Scripps Research in La Jolla, California, قرار می دهد شانس این که به طور تصادفی منتشر شده توسط ووهان آزمایشگاه در “یک میلیون به یک” به مراتب کمتر از یک عفونت در طبیعت است. اما ویروس متخصص David اوکانر از دانشگاه ویسکانسین-مدیسون گفت که او فکر می کند کمی بیش از حد شناخته شده است برای رد کردن هر منبع به جز ایده این ویروس انسان ساخته شده است. پیدا کردن منبع مهم است گفت: به دلیل آن ممکن است هاربر بعدی ویروس همه گیر.

ایالات متحده در ارائه بودجه به ووهان آزمایشگاه برای تحقیقات خود در coronaviruses مایکل Morell سابق سرپرست و معاون مدیر سازمان سیا روز پنجشنبه گفت.

او گفت: وزارت امور خارجه کابل نشان میدهد که نگرانی در سال های گذشته میان مقامات ایالات متحده در مورد پروتکل های ایمنی در آزمایشگاه. اگر این ویروس را فرار از یک چینی, آزمایشگاه, آن را نه تنها بازتاب منفی در چین بلکه در ایالات متحده برای ارائه بودجه تحقیق و پژوهش به یک آزمایشگاه است که نگرانی های ایمنی Morell گفت: در طول یک فروم آنلاین میزبانی شده توسط Michael V. هیدن مرکز هوش و سیاست و امنیت بین المللی در دانشگاه جورج میسون.

“بنابراین اگر آن را فرار ما همه در این با هم” Morell گفت. “این است که یک مارپیچ برای چین است. این یک مارپیچ برای هر دو ما است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Deb Riechmann در واشنگتن و مالکوم Ritter در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de