توسط ZEKE میلر و کالین بلند

نورفولک ، (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به یک قرنطینه در اوایل روز شنبه برای coronavirus نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات, هر چند آن را روشن نیست که آیا او تا به حال قدرت به دولت سفارش ساکنان به ماندن قرار داده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او تا به حال صحبت با کالیفرنیا ، ران DeSantis فلوریدا در میان دیگران و این که “بسیاری از کشورهایی که آلوده هستند اما لازم نیست که یک مشکل بزرگ آنها از من پرسید اگر من در آن نگاه کنید, بنابراین ما در حال رفتن به آن نگاه کنید.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که با انتقاد از دولت فدرال پاسخ خود را به عنوان دولت این کشور virus کانون گفت: این موضوع نبود که در یک مکالمه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل روز شنبه.

“من حتی نمی دانند آنچه که به معنی” از حزب دموکرات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در نیویورک است. “من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی نظر من نمی دانم آنچه شما می تواند انجام. … من نمی خواهم صدای آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سخنان خود در حالی که در سفر به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی ایالات متحده به عنوان شهر نیویورک برای کمک به با این بیماری همه گیر. در این مراسم او را به صحبت پراکنده جمعیت در پایگاه نیروی دریایی و هشدار آمریکایی ها به ویروس حمایت حتی اگر او خود را در 73 است در معرض خطر بالا رده و میان کسانی که توصیه به خودداری از همه غیر ضروری سفر.

دولت فدرال قدرت را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از گسترش بیماری های مسری بین ایالات اما روشن نیست که به معنی تهمت می توانید ممنوعیت افراد از ترک دولت خود را. آن آزمایش شده است هرگز در دوران مدرن و در موارد نادر زمانی که هر قرنطینه به چالش کشیده شد, این دادگاه ها به طور کلی طرفه با مقامات بهداشت عمومی.

دادگاه باید حکم به طور مداوم برای سال های سال است که قدرت به منظور قرنطينه داخل متحده استوار تقریبا به طور کامل با کشورهای تحت مقررات در قانون اساسی واگذاری قدرت به صراحت محول شده به دولت فدرال متحده است. دولت فدرال هر چند می خواهم که قدرت تحت قانون اساسی بند تنظیم تجارت به قرنطینه مسافران بین المللی و یا کسانی که سفر دولت به دولت که ممکن است ناقل بیماری های کشنده.

هنوز “این است که کاملا بی سابقه است که فرمانداران یا رئیس جمهور خواهد مردم را از سفر از یک کشور به کشور دیگر در طول یک بیماری عفونی شیوع” گفت: لارنس Gostin یک استاد حقوق دانشگاه جورج تاون و بهداشت عمومی متخصص که مورد سوال مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی به منظور قرنطینه در متحده است.

اما به عنوان برگ برنده سفر به Norfolk او در توئیتر خود نوشت: “من به توجه به یک قرنطینه در حال توسعه “نقاط داغ” نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده یک راه یا دیگری بگیرد.”

وقتی پرسیده شد که در مورد اختیارات قانونی برای قرنطینه ورودی کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: مسئولان در حال “بررسی تمام گزینه های سمت راست در حال حاضر.”

مقامات دولت بحث شد کمتر-اقدامات سختگیرانه و همچنین. یک ایده مورد نظر خواهد بود برای گفتن ساکنان سخت-آمار مناطق به منزوی کردن خود و نه سفر دو هفته فقط به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستور داده تا هر کسی که به تازگی ترک نیویورک به خود قرنطینه به مدت 14 روز با توجه به یک فرد آشنا با این مذاکرات صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد در حال انجام مذاکرات.

اندازه گیری نمی لزوما با هر حقوقی یا مجازات فقط به این امید که مردم را به پیروی در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

فرمانداران فلوریدا, مریلند, کارولینای جنوبی و تگزاس در حال حاضر دستور داده اند که افراد پس از رسیدن از منطقه نیویورک به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود. در بیشتر چشمگیر, گام, رود آیلند, پلیس آغاز, کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایده جداسازی بسیاری را در سه نفر از دموکرات پایگاه در شمال شرق تحت فشار قرار دادند توسط DeSantis یکی از رئيس جمهور در صریح ترین حامیان. آن را یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته او می خواست فرمانداران سپاسگزار هنگامی که درخواست برای حمایت دولت فدرال برای این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مردم “رفتن به فلوریدا و بسیاری از مردم نمی خواهید که. بنابراین ما خواهیم دید چه اتفاقی می افتد.” او بعد از روشن آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار کامیونداران و یا مردم ترانزیت از طریق, و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد تجارت.

“ما اعلام می شود که یک راه یا دیگری نسبتا به زودی,” او گفت:.

فلوریدا است چندساله نوسان دولت و تهمت باید برنده می آیند نوامبر — به علاوه او به تازگی نقل مکان کرد و محل اقامت خود را از نیویورک به فلوریدا. این شهر همچنین دارای یک جمعیت 21 میلیون با درصد زیادی از افراد که به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

DeSantis تایید او تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد امکان قرنطینه برای منطقه شهر نیویورک. صحبت های روز شنبه به خبرنگاران DeSantis گفت فلوریدا به زودی راه اندازی یک ایستگاه بازرسی در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 به صفحه نمایش مسافران از این منطقه شبیه به یک در حال حاضر در محل در امتداد بزرگراه بین ایالتی 10 به صفحه نمایش مردم از لوئیزیانا. بسیاری از فرودگاه ها در فلوریدا نیز غربالگری مسافران از مناطق خاص نیاز به آنها را به خود منزوی برای 14 روز.

“من فکر می کنم هر کار می کند همان چیزی است که ما نیاز به انجام” DeSantis گفت.

ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده با بیش از 115,000. وجود دارد تقریبا 1,900 مرگ و میر ثبت شده در شنبه.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی یک دموکرات گفت که او نمی بحث در مورد quarantining منطقه سه دولت اخیر خود در گفتگو با تهمت و آموخته است که رئیس جمهور نظرات خود را به عنوان او راه می رفت به روز شنبه در جلسه توجیهی روزانه.

“تا اطلاع بیشتر ما در حال رفتن به نگه داشتن انجام دقیقا آنچه ما انجام می دهیم چرا که اعتقاد ما بر این داده ها و حقایق هستند و در کنار ما در شرایط این مهاجم به عنوان مهاجم به عنوان هر دولت آمریکا در حال حاضر از لحاظ اجتماعی فاصله و مسطح منحنی,” او گفت:.

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت همچنین از حزب دموکرات گفت که او در حال حاضر می خواهم به نام ساکنان خانه بمانند.

“من مشتاقانه منتظر صحبت با رئیس جمهور را به طور مستقیم مورد نظر خود را و هر گونه اجرای اقدامات به دلیل سردرگمی منجر به وحشت” او در بیانیه ای گفت.

قرنطینه ایده می آید یک روز پس از رئیس جمهور در زمان دور از مراحل به گسترش دولت فدرال نقش در کمک به تولید انتقادی لوازم مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به او هشدار داد که رهبران سخت ضربه متحده به صلیب او.

“من می خواهم آنها سپاسگزار” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت پس از این کاخ سفید اعلام کرد او می تواند با استفاده از قدرت اعطا شده به او را تحت کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل می کنند به تلاش برای وادار غول خودرو جنرال موتورز برای تولید هواکش.

در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن — که ساعت زودتر پیشنهاد کرده بود نیاز به دستگاه بود که پر از شکوفه — رد هر گونه انتقاد از دولت فدرال پاسخ به یک بالن بحران بهداشت عمومی است که یک ماه پیش او پیش بینی می شود بیش از در حال حاضر.

پس از صحبت در نورفولک تهمت تماشا به عنوان USS راحتی ساخته شده به آرامی راه خود را از بندر. 1000 تخت بیمارستان کشتی شده بود تحت تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده بود اما با عجله بازگشت و به خدمات برای کمک به این شهرستان است.

آن است که برنامه ریزی شده برای رسیدن به دوشنبه در اسکله منهتن روز پس از آن خواهر کشتی USNS Mercy وارد لس آنجلس به انجام یک کار مشابه انجام وظیفه در سواحل غرب است.

“ما در هیچ چیز متوقف خواهد برای حفاظت از سلامت نیویورکی و سلامت مردم کشور ما در ساعت نیاز” نسبت ناروا گفت.

این کشتی دارای 12 اتاق عمل و همچنین رادیولوژی سوئیت و یک اسکنر CT. همچنین تعداد تخت های آزمایشگاه و داروخانه. 1100 یا تا کادر پزشکی در هیئت مدیره بیشتر خدمت وظیفه فعال از اعضای نیروی دریایی ایالات متحده و برخی از ذخیره که خدمت در سواحل شرق.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان جنیفر Peltz در شهر نیویورک مت پرونه جیل Colvin و مایکل بالسامو در واشنگتن مایکل تارم در شیکاگو بن فینلی در نورفولک ویرجینیا, Curt اندرسون در میامی و اندرو ویلز-Huggins در کلمبوس, اوهایو, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im