هزاران نفر در استخدام دولتی گاوین Newsom تازه ضرب COVID-19 ردیابی ارتش آغاز مجازی bootcamp به یاد بگیرند که چگونه برای پیگیری و کمک به جداسازی کسانی که احتمالا آلوده به ویروس مرگبار است.

در اوایل این هفته Newsom اعلام کرد نقطه عطفی با همکاری دانشگاه سان فرانسیسکو و UCLA به بسیج 20,000 اصطلاح “بیماری کارآگاه” بعد از دو ماه به عنوان دولت به آرامی شروع به سهولت اقامت در خانه سفارشات.

یک محور این همکاری شامل $8.7 میلیون دلار دولتی, UCSF همه گیر نیروی کار آموزش آکادمی آغاز شد که اول آن 20 ساعت آنلاین آموزشی جلسه دوشنبه.

اطلاعات بیشتر در مورد UCLA جزء برنامه بودند اندک و مسئولان دانشگاه گفت: آنها هنوز در حال کار برای تعیین زمانی که ترم ارائه خواهد شد.

“UCLA است هیجان زده می شود که در این مهم که تاثیر مثبت بر امنیت و زندگی همه کالیفرنیا,” سخنگوی Tod M. Tamberg گفت. “زمینه را برای این وظیفه مهم در جریان است در مشورت با سازمان های مختلف.”

آکادمی کار خواهد کرد با دولت 58 شهرستان و سه شهر سلامت بخش به آموزش بیش از 3000 نفر در هفته از طریق اوایل ماه جولای. برنامه کارآموزان خواهد شد تا حد زیادی بود مستقر استان و شهرستان و کارکنان و با توجه به Newsom. دیگر خارج کارگران ممکن است استخدام به عنوان مورد نیاز است.

نامزدهای ایده آل باید قوی کامپیوتر, ورود اطلاعات, زبان, سازمانی, مصاحبه و مهارت های بین فردی گفت: کارن سفید UCSF رسمی و مدیر پروژه برای آکادمی. در واقع, او گفت:, آنها خواهد شد عملکرد به عنوان کارآگاه و مددکار اجتماعی.

“ما می خواهیم آنها را قادر به گفتگو (با تماس) نه بازجویی” سفید گفت.

تماس با ردیابی بخشی از یک multipronged رویکرد برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای کسانی که تست مثبت برای coronavirus ردیاب کمک به آنها را شناسایی هر کس با آنها تماس نزدیک داشته اند در طول دوره عفونت است. تماس CDC می گوید: به طور کلی تعریف شده به عنوان عرض 6 پا از کسی که برای حداقل 15 دقیقه.

ردیاب و سپس مسیر آن دسته از افراد و هشدار آنها را از توانایی های بالقوه قرار گرفتن در معرض. برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی بیمار, هویت بیمار که ممکن است در معرض آنها را نشان داد.

مخاطبین داده می شود آموزش به کمک به آنها را درک خطر خود را به عنوان به خوبی به عنوان گام های آنها باید به منزوی کردن خود از دیگران و چگونه مانیتور خود را به صورت بیماری با توجه به CDC. ردیاب به طور معمول در بررسی با مخاطبین خود را به اطمینان حاصل شود که آنها در حال نظارت بر خود و ندارد COVID-19 علائم.

همه گیر نیروی کار آکادمی آموزش ردیاب فراهم می کند آموزش با فیلم و به دنبال آن آزمون آنلاین زنده جلسات با مربیان و تمرین, تماس, با, بازیگران, بازی بخشی از افرادی که در تماس با فرد آلوده. آنها همچنین انجام تماس با مخاطبین در حالی که مربیان گوش دادن و ارائه انتقادات.

“ما می خواهیم به آنها بازخورد به تماس های خود را به طوری که آنها واقعا با آن راحت” سفید گفت.

آموزش های اضافی ارائه شده است در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی مهار, مورد, بررسی, سلامت, مربیگری و حفظ محرمانه بودن.

ردیابی یک کلید سلامت عمومی استراتژی

“سریع و کارآمد تماس با ردیابی همراه با پیچیده اپیدمی نظارت و گسترده تست کلید بخش بهداشت عمومی استراتژی ما باید در محل قبل از ما می توانید با خیال راحت اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی,” دکتر گفت: جورج رادرفورد مدیر پیشگیری و بهداشت عمومی گروه در UCSF و محقق ارشد برای ردیابی ابتکار.

“انجام می شود به طور موثر این استراتژی کمک خواهد کرد که برای شکستن زنجیره انتقال و فعال کردن مردم برای بازگشت به یک زندگی عادی.”

تماس با ردیابی شده است کیستون پیشگیرانه پزشکی و بهداشت عمومی برای چند دهه. آن به کار گرفته شد در طول شیوع سارس در سال 2003 و همچنین به اپیدمی ابولا در سال 2014 و نقش کلیدی در شکست آبله و فلج اطفال.

اما coronavirus ارائه منحصر به فرد و چالش بی سابقه برای ردیابی به دلیل شدت بیماری مسری در حال حاضر آلوده بسیاری از مردم سفید گفت.

ردیاب در تامین کوتاه مدت

انجمن ملی شهر و شهرستان مقامات بهداشت برآورد 30 قرارداد ردیاب های مورد نیاز برای هر 100,000 آمریکایی ها به اندازه کافی برای مقابله با این بیماری همه گیر. کالیفرنیا با جمعیت حدود 40 میلیون و حدود 3000 ردیاب بسیار کمتر از 12000 مورد نیاز است.

به همین دلیل کالیفرنیا نیاز به استقرار بیشتر ردیاب به سرعت به عنوان آن را برطرف نسبت به برخی از صورت ظاهر از عادی شدن امور Newsom گفت: در این هفته.

بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات در سراسر جنوب کالیفرنیا نمی توانستم بیشتر موافقم.

“همانطور که ما اعداد رشد ما بدیهی است که نیاز به کار بیشتر تماس با ردیابی” لس آنجلس وزارت بهداشت مدیر باربارا فرر گفت: در این هفته. “ما بزرگترین شهرستان داشته و در اغلب موارد (در دولت) بنابراین ما استقبال فرماندار از تلاش و همکاری نزدیک با وزارت بهداشت و درمان است.”

بخش درخواست 2,500 جدید ردیاب به افزایش حدود 1000 در حال حاضر در محل او افزود: این سازمان با بهره گیری از دو تیم از ردیاب یکی برای کسانی که در نهادی تنظیمات که در آن نزدیک به نیمی از بیش از 1,360 COVID-19 مرگ و میر در لس آنجلس رخ داده است و یک تیم دیگر که به شرح زیر است تا در موارد مثبت مربوط به دیگر قربانیان.

“ما به جایی بین 80% و 85% که در حال مثبت” فرر گفت. “بعضی از مردم (phoned توسط ردیاب) را ندارد تماس های خود را در همه, اما ما در حال کار برای به دست آوردن بهتر اطلاعات تماس از آزمایشگاه.”

Orange County آژانس مراقبت های بهداشتی با حدود 50 تماس ردیاب نشده چگونه تعیین می شود بسیاری از کارگران این نیاز از طریق Newsom ابتکار.

“نیاز به سطح کارکنان متفاوت خواهد بود بسته به بار بیماری و یا تعدادی از موارد وجود دارد که هیچ شرکت شماره” آژانس در بیانیه ای گفت.

Riverside County قصد دارد با دو برابر آن ردیابی کارکنان از 70 به 200 مطابق با Newsom را رهنمود و شناسایی کارکنان از های مختلف شهرستان بخش, برای, آموزش, سخنگوی خوزه Arballo جونیور گفت.

“ما در حال حرکت به سرعت به عنوان ما می تواند همراه با فرماندار تمایل به باز کردن حالت” او اضافه شده است.

San Bernardino County مقامات بهداشت عمومی نمی پاسخ به ایمیل ها و تماس های تلفنی در مورد اینکه آیا آن را دنبال ردیاب.

نویسنده کارکنان دیوید روزنفلد کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de