آقای رئیس جمهور

من می دانم آن را غیر معمول است برای شما برای دریافت یک نامه از یک کلمه در زبان انگلیسی است اما ما خود احترام صفت نمی تواند خیلی بیشتر از نیمه باسواد babble. هر یک از ما در خدمت یک هدف خاص برای انتقال تکینگی اولیه هدف از پیچیده واژگان پس از دوران باستان است. همکار من فوق العاده است miffed در حال به طور مداوم سوء استفاده. عزیز ما توصیف زیبا در حال سقوط است در مورد خنده. ضعیف مناسب است در سازمان دیده بان به خودکشی. ما شده اند قادر به پیدا Bigly یا Yuge برای نظر. همانطور که برای من کبود به هسته.

در دوران اخیر روزانه تجمعات انتخاباتی مبدل به عنوان coronavirus جلسات مطبوعاتی من به نظر می رسد به توان سوم هر کلمه از دهان شما. در هر جمله شما ادعا که من مناسب صفت برای تعریف چگونگی بزرگ — بزرگ راه می فرستد تشکر بسیار قرار گرفتن در معرض — کار شما در حال انجام است. که devalues من واردات و تاثیر را به صفر است.

لطفا درک کنید, من شده اند در استفاده منظم پس از 15 قرن قدمت آن به لاتین incredibilis. وبستر قطاری من معنی نزدیک به اندازه کافی: “بیش از حد فوق العاده ای و غیر محتمل به باور.” در حقیقت من تنها مناسب استفاده در مورد شما این است که به تعریف این واقعیت است که بزرگ و نسبتا تحصیل کرده کشور انتخاب کرده است شما به عنوان رهبر آن است و در عین حال خود را خلاص از شما.

در نهایت نمی تواند شما لطفا پیدا کردن کسی که خود را متورم کارکنان sycophants که می تواند ما را کلمات را در جملات کامل را برای شما ؟ وضوح مسائل حتی زمانی که به طور معمول شما در حال چرخاندن حقیقت است. آمریکایی ها باید بدانند که با آنها برخورد. به یاد داشته باشید آنچه جویس کارول اوتس مشاهده دهه پیش: کلمات همه ما باید بین ما و تاریکی.

صمیمانه

باور نکردنی

مورت روزنبلوم یک خبرنگار خارجی برای 50 سال در حال حاضر تولید مورت گزارش (mortreport.org) غیر پیامبر در روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de