این تعجب آور باغ شایسته گیاهان مناسب برای جنوب کالیفرنیا آب و هوای

وجود دارد تمام گروه های باغ بسیار شایسته گیاهان است که بسیاری از افراد از جمله باغبان را نادیده گرفته اند بدون هیچ دلیل خوب و من حساب خودم را در میان آنها است. اجازه بدهید دو نمونه که من هستم صدفی جنینگز برای آوردن به من توجه. جنینگز است که مالک در سراسر جهان نامتعارف گوهر پنهان محلی گیاه مهد کودک واقع در 11157 Orcas خیابان در Lakeview Terrace. آن را به عموم مردم باز است و در روزهای شنبه از 9:30.m به 4:00 p. m. من قول می دهم که شما روبرو می شوند بسیاری از گیاهان وجود دارد که شما هرگز قبل از دیده می شود که ارائه شده در فوق العاده و قیمت مناسب.

اولین گروه از گیاهان که در مورد جنینگز گسترش افق دید من متشکل از آفریقای جنوبی علفی چندساله. گیاهی چند ساله است یک اصطلاح مورد استفاده توسط horticulturists به مراجعه به گیاهانی که از لامپ بنه غده یا ریزوم و بازگشت سال پس از سال است. در حالی که لاله و سنبل است که رشد از لامپ و آمد از هلند نگاه بزرگ برای یک سال و شاید دو آنها سازگار نیست با جنوب کالیفرنیا آب و هوا و کوتاه مدت هستند در اینجا. از آب و هوای مدیترانه از جنوب آفریقا, اما شباهت خود ما و علفی چندساله آمده است که از آن زمین تقریبا غیر قابل خراب کردن اینجا.

  • پزشکی قانونی افسر و دو پلیس در صحنه حادثه در مرکز لندن روز شنبه, اکتبر. 7, 2017. پلیس لندن می گویند خدمات اضطراری در خارج از موزه تاریخ طبیعی در لندن پس از یک ماشین زده پیاده. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • آمبولانس پرسنل فشار یک زن بر روی یک برانکارد در صحنه حادثه در مرکز لندن روز شنبه, اکتبر. 7, 2017. پلیس لندن می گویند خدمات اضطراری در خارج از موزه تاریخ طبیعی در لندن پس از یک ماشین زده پیاده. (AP Photo/کرستی Wigglesworth)

  • بریتانیا پلیس در صحنه حادثه در مرکز لندن روز شنبه, اکتبر. 7, 2017. پلیس لندن می گویند خدمات اضطراری در خارج از موزه تاریخ طبیعی در لندن پس از یک ماشین زده پیاده. (AP Photo/نبیله گرنت)

وجود دارد سه نمونه برجسته از rhizomatous آفریقای جنوبی بومی که تکثیر در هزاران و هزاران نفر از لس آنجلس باغ. یکی Agapanthus, بی تردید برای آن خوشه های زیادی از آبی به بنفش و گاهی سفید و گل است که به نظر می رسد در بهار. یکی دیگر از پرنده-از-بهشت (Strelitzia reginae) به نام نارنجی پرهای آبی و قله آن از گل است که شما بر روی صفحه نمایش کامل در هر لس آنجلس محله فقط در مورد در حال حاضر هیچ جای تعجب آن است که رسمی گل از این شهرستان است. در حالی که این دو در بالا گیاهان بهترین رشد را در نیم روز خورشید اما قبول کند می تواند بیشتر یا کمتر از آن Clivia — با آن بزرگ شب تاب نارنجی, اما گاهی اوقات زرد ترومپت شکوفه — صرفا برای سایه. هر سه این باغ انتخاب تقریبا ضد گلوله و شما می توانید تکیه بر آنها به گسترش در طول زمان با indestructible تعیین. البته با توجه به تجمع رشد عادت شما به راحتی می توانید تقسیم و توزیع آنها در سراسر باغ خود و یا به اشتراک گذاری آنها را با دوستان.

صدفی جنینگز به من معرفی یکی دیگر از ترسناک آفریقای جنوبی علفی چندساله. آن رشد می کند و از یک کورم — شبیه به یک لامپ اما تملق و لایه لایه — با نام Chasmanthe که خاک نیازی به بارور به عنوان طولانی به عنوان آن را تخلیه هست. نام مشترک است دنده آدم است که ممکن است اشاره به متقارن نردبان مانند تنظیم آن گلبرگ های گل. آن می رود خفته در تابستان و نیازی به آبیاری در طول این فصل است. Chasmanthe است گل در حال حاضر در نارنجی-قرمز است و نزدیک به دو تن دیگر از آفریقای جنوبی cormous زیبایی: Watsonia که گل معروف ترین در صورتی در حالی که کمی از حال و Crocosmia اواخر تابستان یا پاییز شخص بالغ که گل از نزدیک شبیه Chasmanthe است.

Bromeliads شامل گروه دوم از گیاهان که جنینگز کارگردانی من توجه است. ما فکر می کنم از bromeliads به عنوان رنگارنگ داخل بوته گزینه معمولا برای گل های خود را, اما اغلب به صورت شاخ و برگ خود را به عنوان به خوبی. وجود دارد بسیاری از شاخ و مناسب برای کاشت به ویژه در سایه خشک. نگه داشتن در ذهن است که bromeliads هستند اپیفيت در زیستگاه گرمسیری که بدان معنی است که آنها روی درختان رشد می کنند. گیاه ریشه های ابتدایی پس از عملکرد خود را صرفا مکانیکی به عنوان آنها استفاده می شود به صورت چسبیده به پوست درخت. در مناطق استوایی bromeliads هستند هیدراته از طریق باران که می افتد به لیوان یا گلدان های تشکیل شده در محل اتصال برگ خود را و این است که ما باید آب آنها.

من نمی تواند مقاومت در برابر خرید دو شاخ – ملکه اشک ها و Aechmea winkleri — هر دو بومی آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در جنگل. این است که عمدتا ساحلی جنگل که امتداد از مرکزی برزیل (در آرنج) به انتهای جنوبی آن کشور بلکه می رود مرزی به پاراگوئه و آرژانتین. این دو شاخ هستند و در برابر سرما مقاوم و شکوفا در سایه خشک.

Bilbergia nana var. سانتا باربارا تا شاید فراموش نشدنی ترین گل از هر گیاه. ملکه اشک داده شد نام خود را به خاطر آن گل لبه آبی رویال و قطره ای اشک از شهد هنگامی که لمس کرد. اما آن را نیز گاهی اوقات به عنوان یک بازی دوستانه گیاه. آن را به تولید تعداد زیادی از کلونال نوزادان در کوتاه stolons یا دونده و باغبان که سخاوتمندانه مرتب کردن بر اساس به وضوح میبینیم که به دور این اضافی بسیاری از گیاهان و در حال حاضر شما را در درک چرا دوستانه گیاه مناسب است نام مورد استفاده برای این گیاه گونه است.

ملکه اشک اگر چه اپیفيت در مناطق گرمسیری آمریکای جنوبی زیستگاه رشد را می توان به عنوان terrestrials یا دودستی گیاهان در منطقه ما. آنها را ترسناک پوشش زمین است که می تواند زنده ماندن سالها غفلت و شهرت برای بودن سخت ترین از همه شاخ و قادر به تحمل درجه حرارت در زمستان تا 20 درجه و سرد.

همانطور که برای دست زدن به خشکسالی چند گیاهان دیگر از cacti می تواند در مقایسه با ملکه اشک. من شاهد رها باغ که شامل چروکیده اما هنوز هم ماندگار ملکه اشک ها که پس از یک مدت طولانی خیس از یک شلنگ, rehydrated به سرعت به اندازه کافی و به زودی ورزشی یک محصول غنی از گل.

Aechmea winkleri شده توسط باریک و هرمی شکل گل آذین نکردم با شکوفه های زرد آستین ، شکوفه گل برای یک ماه اما پس از محو شدن به قرمز-نارنجی باقی می ماند که راه را برای یکی دیگر از چهار ماه به طوری که شما تقریبا یک سال و نیم از توقف رنگ برای لذت بردن از.

در سراسر جهان نامتعارف متخصص در خشکسالی تحمل گیاهان و سپس شما ممکن است تعجب آنچه abutilon, همچنین شناخته شده به عنوان گل افرا در حال انجام وجود دارد. Abutilon بسیار نازک برگ نه به طور معمول در ارتباط با گیاهان داشتن حداقل آب نیاز دارد. در واقع هر چند abutilon بسیار متحمل به خشکی نیاز به تنها گاه به گاه soakings مانند بسیاری از succulents. من نمی تواند کمک کند اما در خانه انواع شناخته شده به عنوان نارنجی رها کردن که گل های اندازه گیری 2 و ½ اینچ در سراسر و تزئین شده با رنگ قرمز venation خود undersides.

نکته هفته: من تهیه Euphorbia rigida در سراسر جهان نامتعارف به سه دلیل: این گل های زرد و بالپوش که کنتراست کاملا با آن نقره ای-آبی شاخ و برگ آن طول می کشد مراقبت از خود را که در آن آب نگران است و آن را خود بکارد که در آن خاک با زهکشی خوب به طوری که شما به زودی باید خود را در مهد کودک از جوانه های در حال رشد در اطراف آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de