محل سفارشات خود را با شیرینی نو توسط دوشنبه, مارس 9 برای لذت بردن از bunnies شکلات, شکلات و تخم مرغ و نان داغ متقابل با عید پاک یکشنبه. نانوایی نو

عید پاک (یکشنبه 12 آوریل) و عید فصح (مارس 8-16) دو اصلی بهار تعطیلات که اغلب سقوط در اطراف همان زمان خواهد شد نگاه بسیار متفاوت در این سال در حساب اجتماعی فاصله. اما وقتی که می آید به جشن گرفتن ناظران نیاز نمی شود از چپ به دستگاه های خود را. آیا شما بعد از artisanal bunnies شکلات و یا در خانه نان فطیر توپ, سوپ محلی eateries مانند کشت و Dingfelder را در مغازه اغذیه فروشی مد افتاده اند تا تعطیلات فوق العاده برای لذت بردن از با شما عزیزان—حتی اگر آن را بیش از یک زوم تماس بگیرید.

عید پاک
نانوایی نو
معشوق محلی نانوایی های زنجیره ای انواع رفتار عید پاک در دسترس از جمله داغ صلیب بنس bunnies شکلات و شکلات تخم مرغ پر شده با شکلات.
تنها وانت (غرب سیاتل کاپیتول هیل و بارین مکان); سفارشات باید قرار داده شده توسط دوشنبه, مارس 9

سرمایه پنجره مشبک
فانتزی مرکز شهر steakhouse ارائه شده است یک “منحصر به فرد” سه دوره عید پاک منو حول یک کل رک استخوان-در فیله. شما همچنین می خواهید یک سالاد رول, پوره سیب زمینی کبابی مارچوبه و تازه پخته شده سیب crostata. را انتخاب کنید برای اضافه کردن کوکتل میگو, خرچنگ, مک, ‘n’, پنیر اضافی یا استیک و کباب از خود “shoppe قصاب” به طبخ در خانه بعد.
منظقه وانت و تحویل رایگان در دسترس; $95 2/185 دلار برای 4-6; تماس 206-382-0900 به منظور

DeLaurenti تخصصی محصولات غذایی و شراب
پایک محل بازار موسسه دارای انواع شیرینی عید پاک در دسترس به منظور از جمله کبوتر (کبوتر کیک) شکلات و تخم مرغ و کوکی ها. گرفتن مقداری پنیر یا شراب در حالی که شما در آن هستید به پر کردن خود را جشن عید پاک.
حمل و نقل و وانت در دسترس; سفارش مهلت 3 بعد از ظهر روز شنبه, مارس 11

DeLille زیرزمینهای
هر چند آن را به صراحت به نام عید پاک صبحانه کارخانه شراب سازی جدید چهار فرد “بهار صبحانه” در دسترس است برای وانت روز قبل از عید پاک تنها (بین 1 تا 5 ساعت) و شامل بسیاری از تعطیلات سنتی اتصالات. جایزه fixe منو شامل nava, فرانسوی پر, نان تست, تخم مرغ خامه ای frittata, حک شده, عسل, ژامبون مک و پنیر و شراب.
تنها وانت; سفارش مهلت 5 بعد از ظهر روز شنبه, آوریل 8; $129+

Macrina نانوایی
قدیمی سیاتل نانوایی های زنجیره ای بهار منو شامل انواع مختلفی از آیتم های منو که می خواهم کاملا مناسب خود را در جدول عید پاک مانند دارچین چرخش brioche دوغ شام رول و لانه پرنده کیک صدر با تخم مرغ های شکلاتی. آنها همچنین پخت تا قرص challah.
وانت و تحویل در دسترس; دو روز متوجه مورد نیاز

Nuflours
اگر شما “نیاز به یک سرگرم کننده عید پاک فعالیت خود را با خانواده خود و یا گربه” محبوب گلوتن رایگان نانوایی شما پوشش داده شده: وگان عید پاک تخم مرغ به شکل کوکی تزئینات کیت در حال حاضر در دسترس برای وانت در فروشگاه و یا آنلاین سفارش.
وانت و تحویل در دسترس; $6

پتیت Pierre نانوایی
این شیرین متعلق به خانواده فرانسوی نانوایی در ماگنولیا بسته است اما آنها در حال باز کردن این آخر هفته فقط به شما را شیرین داغ صلیب بنس. آنها “به آرامی با چاشنی دارچین و نکردم با لیمو و پرتقال قندی و کشمش.”
وانت و تحویل در دسترس در روز شنبه یا یکشنبه; $13-$24

Piroshky Piroshky
معشوق پیک جای شیرینی اذوقه رسان است, پخت ویژه دسته از عید پاک kulich های روغنی روسی شیرینی پر شده با کشمش و مرکبات و صدر با رنگارنگ sprinkles.
تحویل در دسترس; $18

مطرح دونات
اگر عید پاک باعث می شود شما دلتنگ برای Cadbury تخم مرغ سعی کنید سرآشپز شیرینی Mi کیم doughnut نسخه: آنها پر شده با کرم شکلات و صدر با, رنگارنگ, ترد شکر پوسته.
پیشسفارش آنلاین و یا تماس 206-945-2353 در روز شنبه یا یکشنبه به منظور

تئو شکلات
فریمونت مبتنی بر wood work industres جدید تئو-To-Go منو شامل ساخت خود از سبد عید پاک. انتخاب کنید تا به هشت مورد از آنها کاتالوگ (از جمله فصلی آنهایی که مانند پروانه به شکل lollypops گل ختمی و تخم مرغ و شکلات خرگوش) و خرید یک سبد برای تئو را پر کنید تا با شما رفتار میکند.
تحویل و وانت موجود از دوشنبه تا جمعه از 10:30 am-6 ساعت تنها

کشت
آشپز ماریا Hines’ همه رستوران های آلی ارائه شده است خانواده-سبک گرما در خانه عید پاک شام برای چهار نفر. خود را انتخاب کنید پروتئین (یک اولسن مزارع بدون استخوان هام کبابی, ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا یا بوداده گل کلم) و سپس را انتخاب کنید, سالاد, طرف, ظرف, سبزی, نان و دسر برای رفتن با آن.
وانت تنها در عید پاک یکشنبه بین 10 صبح تا 3 بعد از ظهر; سفارش مهلت سهشنبه, آوریل 7; $160

کاپ کیک
لذیذ کیک و شیرینی ویژه عید پاک, ده موجود است که همراه با شش شکلات-وانیل سه گانه نارگیل و وانیل-وانیل کیک صدر با لوبیا ژله و زیبا از حیوانات مجسمه.
وانت (والینگفورد تنها) و تحویل موجود بین آوریل 9-13 تنها; سفارش مهلت 5 بعد از ظهر روز قبل از وانت; $57

عید فصح
Addo
آشپز اریک ریورا اتحاد احزاب از دو پوشش داده شده با یک بسیار کلاسیک takeout شام فصح را از سینه, کباب مرغ, gefilte ماهی, سیب زمینی شیرین, za’atar هویج و نان فطیر سوپ توپ. شما می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن شراب یا seder کیت به سفارش خود را اگر شما می خواهم.
وانت در چهار شنبه, آوریل 8 در ساعت 2 بعد از ظهر فقط; $105

Dingfelder را در مغازه اغذیه فروشی
“قدیمی جهان معتبر” نیویورک به سبک یهودی دلی را آرامش تعطیلات اقلام مانند یک herby دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ, آهسته بوداده پستان و استفاده نا مشروع ادویه-لادن tzimmes و gefilte ماهی loafs برای وانت.
وانت از آوریل 6 تا 15 11 صبح تا 7 بعد از ظهر

L’Oursin
غذاهای دریایی متمرکز رستوران فرانسوی خواهد محوری به جگر مرغ موس نان فطیر توپ سوپ گوشت سینه gruyere kugel و شکلات babka برای پیشسفارش قادر عید فصح منو. (همچنین برجسته: سالاد سبز.)
وانت از مارس 8-9, 4-6 بعد از ظهر; $175

Schmaltzy را در مغازه اغذیه فروشی
برای خانواده های چهار یا پنج فرمونت دلی است که از طریق آمدن با یک جشن کباب مرغ یا پخته, پستان با طرف مثل gefilte ماهی, نان فطیر, سوپ توپ tzimmes و کلم و سیب زمینی و تره فرنگی kugel. و کیک!
وانت در چهار شنبه, آوریل 8 از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر فقط; $225

Seders بروید:
خبد یهودی مرکز کاپیتول هیل
رزرو Seder صفحه برای وانت کامل با صنعتگر Shmurah نان فطیر; شراب; یک صفحه; یک Haggada (که شامل داستان فصح); مواد غذایی (تلخ گیاهان و مانند آن); دستورالعمل ها; و آخرین اما نه کم پریدن قورباغه ،
وانت در پنج شنبه, مه 7 در 12 p. m.

خبد یهودی مرکز ردموند
خود را Seder کالاهای اساسی—یک Haggadah یک بطری شراب حلال یک بطری آب انگور یک شمع-کیت نورپردازی و نان فطیر—برای رفتن. شما می توانید خود را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر از هر یک از آیتم زمانی که شما محل سفارش خود را.

خبد یهودی مرکز Kirkland
این کیت شامل یک بار مصرف Seder صفحه beitzah (تخم مرغ آب پز), zeroah (shank استخوان) charoset (apple-مهره رب), maror و chazeret (گیاهان تلخ) و karpas (سبزیجات ریشه). این نان فطیر, Seder راهنمای و Haggadah رایگان هستند.
وانت از مارس 8-16

خبد از شمال غربی سیاتل
این Seder کیت همان است که یکی در خبد از کاپیتول هیل ذکر شده در بالا.
وانت در پنج شنبه, مه 7 از 6-7 بعد از ظهر فقط

عید پاک & عید فصح (هر دو)
Byen باکری
اسکاندیناوی نانوایی گندم-رایگان (اما غیر حلال) عید فصح دسر شامل ارائه چسبناک سوئدی Kladdkaka کیک pavlovas و مینی بادام و تمشک تارت. شما همچنین می توانید سفارش عید پاک صبحانه اقلام مانند نان داغ متقابل و لیمو و اسطوخودوس, کیک همراه با تخم مرغ عید پاک کوکی تزئینات کیت.
وانت و تحویل در دسترس

بهشت هیل مقررات
آشپز تحسین Maximillian خرده مجلل مزه-منو-محور رستوران بهشت هیل بسته است اما او بیشتر laidback spinoff رستوران باز است برای بایگانی اطلاعات از جمله به جعبه برای هر دو عید فصح و عید پاک. غیر حلال عید فصح seder جعبه شامل همه چیز شما نیاز به یک seder صفحه یک وعده غذایی کامل از جمله سینه و دودی سیاه cod gefilte ماهی flourless کیک شکلاتی, یک بطری شراب و گل. عید پاک صبحانه منو شامل quiche Lorraine, دارچین رول ژامبون یک درخت گل ابریشم کیت و گل. شما همچنین می توانید انتخاب کنید برای اضافه کردن در خونین مری کیت آب نبات پر از تخم مرغ عید پاک پلاستیکی یا سخت آب پز تخم مرغ با رنگ رنگ خود را.
عید فصح: وانت و تحویل در دسترس; سفارش مهلت دوشنبه, آوریل 6 ساعت 4; $250
عید پاک: وانت و تحویل در دسترس; سفارش مهلت سهشنبه, مارس 10 در 9 هستم; $120

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de