Pyrotechnic

اریک گی / AP

آتش بازی در حال اخراج کردن بالای AT&T ورزشگاه در پایان دور سوم فوتبال NFL draft جمعه, مارس 27 سال 2018 در آرلینگتون تگزاس.

یک پیش نویس NFL به کار گرفته شده از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آخرین پیچ و تاب و به یک رویداد تبدیل شده است که به عنوان محبوب هر طرفدار فوتبال اتفاق می افتد کوتاه از سوپر باول.

راجر Goodell هشدار داده NFL تیم در یادداشت یکشنبه شب که تاریخ این پیش نویس باقی خواهد ماند مارس 23-25. هشت صاحبان که شامل NFL مدیریت شورای اجرایی کمیته به اتفاق آرا تایید حرکت رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده. شده است وجود دارد پچ پچ از برخی از مدیران عامل مورد تمایل آن را به عقب رانده و Goodell تهدید اقدام انضباطی علیه هر تیم علنا در انتقاد از تصمیم.

تا ماه آینده پیش نویس در اصل مجموعه ای برای لاس وگاس را تقریبا بی پیرایه نگاه کنید. و با امکانات بسته حداقل از طریق آوریل 8 و به احتمال زیاد برای بسیاری دیگر Goodell گفت: تیم: “همه باشگاه ها در حال حاضر باید انجام برنامه ریزی لازم برای انجام عملیات پیش نویس در یک مکان خارج از تاسیسات خود را با تعداد محدودی از مردم در حال حاضر و با تکنولوژی کافی منابع اجازه می دهد تا شما را به برقراری ارتباط داخلی با باشگاه های دیگر و با پیش نویس ستاد.

“نیازی به گفتن نیست,” او اضافه کرد: “ما آماده خواهد شد برای تنظیم به تغییر شرایط در چند هفته آینده از جمله چشم انداز باشگاه ها قادر به از سرگیری حتی عملیات محدود در امکانات خود را.”

پیش نویس خواهد تلویزیونی و با توجه به کمبود ورزشی ارائه اعتبار برای این انتخاب “جلسه” می تواند موثر باشد.

به عنوان تاریخ از پیش نویس است.

از آن آغاز شد چرا که برت بل سوخته بود و به دنبال یک راه برای به دست آوردن حتی. ایجاد پیش نویس NFL تبدیل به یک صنعت را نزد خود.

بل متعلق به فیلادلفیا ایگلز در سال 1933 و گرم بود به ثبت نام استنلی “کینگ کنگ” Kostka از Minnesota Gophers. همه collegians آزاد بودند عوامل آن — کالج فوتبال به مراتب محبوب تر از جوانب مثبت و بل دیدم کبودی جای عقب/linebacker به عنوان یک بلوک ساختمان برای تیم خود.

اما Kostka امضا شده با بروکلین داجرز; بله که فوتبال حق رای دادن در آن. ذهن هرگز که Kostka به طول انجامید یک فصل در NFL. بل به حال یک تماس.

“من ساخته شده ذهن من است که این لیگ هرگز زنده ماندن مگر ما تا به حال برخی از سیستم به موجب آن هر تیم تا به حال حتی احتمال پیشنهاد برای استعداد در برابر هر یک از دیگر” او بعد از آسوشیتدپرس گفت.

با برخی از مذاکره و بازو-چرخاندن — بل بود خیلی خوب است که او به زودی خواهد تبدیل به NFL کمیساریای — او را متقاعد صاحبان هشت دیگر باشگاه ها را امتحان کنید یک پیش نویس است. این تیم با لیگ بدترین رکورد را انتخاب کنید و بقیه را در جهت معکوس از موفقیت خود را در جدول رده بندی.

در فوریه 8-9, 1936 در فیلادلفیا هتل متعلق به بل خانواده پیش نویس متولد شد. و حدس می زنم که اولین انتخاب: این 2-9 عقاب.

که آنها در زمان هافبک جی Berwanger اولین Heisman برنده جایزه که در دانشگاه شیکاگو — yes بود که یک تیم در آن زمان — و نمی تواند نشانه ای او بود و تا حدودی شرم آور; Berwanger تصمیم به رفتن به “دنیای واقعی” که در آن او می تواند کسب پول بیشتر از عقاب ارائه شد.

بدون در نظر گرفتن پیش نویس تاسیس شد با نه دور افزایش یافته و به 10 سال آینده و به 20 در سال 1939 با این چیز عجیب و غریب در سال 1938 و ’39: تنها پنج تیم با بدترین درصد برنده شدن در فصل قبل ساخته شده انتخاب های دوم و چهارم دور.

تعداد دور نوسان از طریق سال در بخشی به دلیل رقابت از همه فوتبال آمریکا کنفرانس در 1940s, بلکه به این خاطر کالج فوتبال بزرگ شده و بیشتر بازیکنان در دسترس بودند. برای یک طول دوازده پیش نویس وجود دارد حتی یک جایزه انتخاب کنید برای شروع رسیدگی با یک تیم هر سال آن تا هر تیم تا به حال بدست یکی.

زمانی که AFL آغاز شد و در سال 1960 به زودی آغاز pirating بازیکنان NFL و پنهان سالمندان کالج, NFL نقل مکان کرد و پیش نویس آن از بهار است. Cloak-and-dagger داستان های توسعه یافته به عنوان به زودی به Pro Football Hall of Famer گیل Brandt گفت کن Rappoport و بری Wilner برای کتاب “در ساعت داستان پیش نویس NFL.”

“نبرد ما برای بازیکنان با AFL برجسته به اصطلاح baby sitters که پنهان کردن بازیکنان پس دیگر لیگ نمی تواند آنها را پیدا کنید” گفت: Brandt که scouted کالج برای Dallas Cowboys برای سه دهه پیش نویس امثال راجر Staubach باب لیلی و تونی Dorsett و در حال حاضر منجر شود پیش نویس مشاور NFL. “وجود دارد یک گروه از افراد سابق مربیان سابق بازیکنان حتی فرماندار اورگان که درگیر شدند.”

ادغام منجر به یک مشترک پیش نویس اما چنگ زدن به کیسه های برای استعداد نبود یک معامله بزرگ که آیا صحنه در مشهد, نیویورک, واشنگتن, Pittsburgh, میلواکی, لس آنجلس و شیکاگو است. سپس تلویزیون پا است.

این تلویزیون جدید نهاد به نام ESPN نزدیک NFL کمیسر پیت Rozelle در سال 1980 ارائه به پخش مجموعه مقالات از نیویورک وسبک. Rozelle نمی توانستم درک چرا ESPN, رئیس, چت سیمونز ساخته شده ارائه می دهند.

“پیت فکر Chet شد از ذهن او گفت:” سابق ESPN معاون رئیس جمهور جان Wildhack. “اما پیت گفت:” اجازه دهید آن را امتحان کنید.'”

از جان گذشته برای برنامه نویسی, ESPN, استخدام لایحه Fitts که تا به حال مشغول به کار در بازی های CBS و NBC به عنوان تهیه کننده پیش نویس نشان می دهد که Fitts بستری شده در “در ساعت” ابتدایی بود.

“من می گویند در ابتدا آن را مانند با ما گلف پوشش — ما شروع به پوشش یک سوراخ” Fitts گفت: با خنده. “نگاه آنچه در آن رفت.”

بله اغراق عناصر را نمی خواهد در حال حاضر در ماه آینده. اما این اغراق می گویند پیش نویس منفجر شده فراتر از انتخاب جلسه تگ لیگ آویزان بر روی آن. و دست کم نگیرید اعتباری تلویزیون سزاوار اول با ESPN gavel-به-gavel پوشش و سپس با NFL پیوستن به شبکه در سال 2006. به علاوه یک حرکت به زمان نخست برای روز پنجشنبه دور اول در سال 2010 و اوایل شب برای دور 2-3 روز جمعه.

خواهد مل Kiper جونیور, تاد McShay و مایک Mayock تبدیل شده اند به نام خانواده به draftniks? خواهد وجود دارد حتی draftniks? خواهد ساختگی پیش نویس شروع به ظاهر شدن به عنوان به زودی به عنوان کالج underclassmen اعلام کرد برای جوانب مثبت در ژانویه; در سال 1990 NFL شروع اجازه می دهد collegians که کلاس شده بود در مدرسه به مدت سه سال به درخواست برای پیش نویس است.

فقط به عنوان تلویزیون شده است یک نیروی قدرتمند در تعمیم طرفدار فوتبال است و غیر قابل تعویض در universalizing از پیش نویس.

زمانی که لیگ منتقل رسیدگی به تالار موسیقی رادیو سیتی که در آن برگزار می شود نه پیش نویس آن نیز طرفداران شل در هنر دکو برجسته. این بدان معنی است که چندین هزار مردمی در لباس کشباف از تمام 32 تیم زوزه و جیغ و اغلب booing — انتخاب.

که ساخته شده برای تلویزیون به طور طبیعی. و آن را به پیش نویس یک سرگرمی عنصر آن را هرگز تا به حال با فرش قرمز به دنبال دارد.

آن دسته از طرفداران را دنبال زمانی که پیش نویس NFL آن را تبدیل به یک جاده نشان می دهد. در سال 2014 رادیو شهر متعلق به باغ میدان مدیسون در حال برنامه ریزی یک بهار دیدنی به صورت معمول پیش نویس خرما در اواخر ماه آوریل است. لیگ تا به حال به حرکت پیش نویس را به ممکن است تنها برای دیدن رادیو شهر نشان می دهد روشن به 2015.

اذیت باغ ماشینی و شیفته امکانات در حال حرکت در اطراف آن بزرگترین offseason, رویداد, NFL رها اپل بزرگ برای شهر باد می وزد. پس از دو بسیار موفق سال در شیکاگو که در لیگ استفاده نمادین تنظیمات محلی و فن جشنواره به افزایش پیش نویس مشخصات و اندازه جمعیت آن عازم فیلادلفیا — سایت اصلی در برت بل روز.

وجود دارد با استفاده از موزه هنر فیلادلفیا با “راکی” مجسمه و همه به عنوان پس زمینه, NFL دیدم حیرت انگیز 250,000 حضور بیش از سه روز.

“فیلادلفیا است بالا بردن نوار” کمیسر راجر Goodell گفت.

در سال 2018 یک ورزشگاه در سایت قرار گرفت برای اولین بار در AT&T ورزشگاه جری کاخ در نزدیکی دالاس. و پس از آن پیش نویس به رهبری به شهرستان های موسیقی در کنار honky tonks در برادوی در نشویل — شد و تا کنون بزرگترین ضربه سر و صدا در تاریخ آن است.

لاس وگاس نمی خواهد که شانس خود را در این بهار و 2021 محفوظ است و کلیولند. The Vegas Strip ممکن است یک شات دوباره در سال 2022 است که ناگفته ،

بدون در نظر گرفتن و حتی در این مواقع استرس هنگامی که آن را عاقلانه کوچک شده به عنوان حفاظت به پیش نویس NFL است که یک رویداد بزرگ است.

چه خواهد برت بل فکر می کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im