ده کارگزاران از این معدن بین المللی لاس وگاس دفتر پیوست معدن اورست که در آن آنها افتخار برای موفقیت خود را به عنوان تولید کنندگان برتر. 2019 inductees شامل کریس بنتلی, Dan Doherty, جری, Doty, کریس لین, Mike میکسر, Spencer پینتر, برایان Riffel, Paul Sweetland, Mike استوارت و دین Willmore. خود را 2019 درآمد آنها را در میان بالا 10 درصد از کارگزاران در سراسر امریکا است.

PureStarارائه دهنده خدمات خشکشویی و کتانی مدیریت برای صنعت مهمان نوازی دریافت 2020 TRSA تنوع به رسمیت شناختن جایزه تجلیل سازمان برای آن فداکاری و تعهد به برابری و نیروی کار متنوع. این جایزه اذعان اعضا و تلاش در جذب و یا تصدیق متنوع استعداد و بهبود تعامل درون گروهی در یک فرهنگی نیروی کار و یا در غیر این صورت ترویج و پرورش فراگیر برای حمایت از کارکنان.

E&E صفحه اصلی سازمان دیده بان به دست آورده مجوز رسمی از ملی, صفحه اصلی سازمان دیده بان انجمن. این NHWA تشکیل شد در سال 2009 به ایجاد و حفظ استانداردهای غایب صاحب خانه خدمات در سراسر ایالات متحده و کانادا است. صفحه اصلی سازمان دیده بان قبلا لاس وگاس صفحه اصلی ناظران در خدمت Clark County است.

مارپیچ الکتریکی به اتمام کار بر روی جدید WeWork در میدان شهر. این پروژه آغاز شده است که در ماه ژوئن شامل استاندارد برق کار در طول دو طبقه فضای اداری است که بالغ بر 43,000 فوت مربع در هر طبقه. WeWork را ارائه فضای اداری و coworking فضا.

اشراف زاده با دریافت هشت جایزه در EKG اسلات جایزه از جمله بهترین کلی تامین کننده اسلات مطالب بالا انجام ویدئو جدید حلقه اصلی بازی برای بوفالو طلا انقلاب, بالا, انجام, حق بیمه جدید بازی برای بوفالو الماسبالا انجام کابینه جدید هسته ای برای MarsXبالا انجام کابینه جدید – Premium برای flame55بالا انجام هسته تصویری حلقه بازی برای بوفالو طلا و بالا انجام اختصاصی مارک بازی و حق بیمه بازی Dragon لینک – شاد و مرفه. EKG به اسلات جوایز نشان می دهد تولید شده توسط Eilers & Krejcik بازیبه رسمیت می شناسد برتری در بازی اسلات های توسعه است.

انجمن سرطان آمریکا به نام جامع سرطان, مراکز منحصر به فرد آن خورشید ایمنی شریک در جنوب نوادا ارائه مارک کرم ضد آفتاب ایستگاه ها و/یا بسته در تمام سال 2020 انجمن سرطان آمریکا حوادث در منطقه است. علاوه بر این مشارکت جامع کار با Clark County Parks and Recreation, منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا, چشمه, حفظ, مرکز شهر Summerlin, Cowabunga Bay, the Cadence کارشناسی ارشد-برنامه ریزی, جامعه, لاس وگاس, هوانوردان, پنتا ساخت گروه و دیگران در جامعه فکر ایمنی پوست تلاش.

نیگرو ساخت و ساز استخدام B&P تبلیغات رسانه ها و روابط عمومی به اداره روابط عمومی و نیازهای مرتبط در جنوب نوادا. B&P کمک خواهد کرد به لاس وگاس شرکت مبتنی بر ترویج اطلاع عموم و بازار کسب و کار خود و تحولات اعم از خرده فروشی و پزشکی ساختمان به هتل ها محلی است.

KPMG اعلام کرد ریک Arpin به عنوان شریک مدیریت از آن در لاس وگاس ، Arpin مسئول این شرکت جهت استراتژیک و رشد بازار است. قبل از KPMG, Arpin بود با NRT تکنولوژی که در آن او به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور از آن تعاملی را بدست آورد.

Hutchison & Steffen استقبال شلبی دال به عنوان یک وکیل دیپلم در لاس وگاس ، دال شیوه عمدتا در مناطق از قانون کسب و کار و تجاری دادخواهی از جمله قرارداد اختلافات و مالکیت معنوی.

Nevada State Bank ارائه آن باز کردن درب جایزه به یک گروه را انتخاب کنید از افرادی که نمونه بانک ارزش های اصلی. دریافت کنندگان شامل مگان راحتی, Peter Cox, Vivanie Naughton-McCully, Michelle Reiss و لینگ یو. این بانک همچنین به رسمیت شناخته شده چندین کارکنان به عنوان زندگی ما ارزش آفرین از جمله میشل ماسا, جن ملا Ramirez, تریسی, جناح, به خود جلب کرد Zidzik, Gita Patel, بلیندا هریس, Dan: Speiser, Ryan Jenkins, Chaya پلات, جرمی Trosper, Ginette کاستاندا, Julie Ann هیوز و Neddy رودریگز.

آمریکا صداقت به نام استیو Pastorino معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس توسعه کسب و کار. در این نقش او خواهد بود که اولین نقطه تماس برای شرکت مشتریان فعلی و آینده نگر که در حال جلوگیری از شرط بندی های مربوط به تقلب و حصول اطمینان از یکپارچگی از رویدادهای ورزشی است. Pastorino منجر خواهد شد فروش و مدیریت ارتباط با مشتری و توسعه همکاری های جدید و راهنمای رشد بلند مدت تلاش برای آمریکا صداقت.

واژگان بانک جشن رسمی برش روبان و افتتاح آن محل سکونت دائمی در تیولی ایجاد کرد. این رویداد حضور داشتند واژگان بانک, رهبری, هیئت مدیره, سهامداران, نمایندگان از لاس وگاس اتاق بازرگانی و بخش 2 Councilwoman ویکتوریا ملوان‘s و علامت اول chartered bank در لاس وگاس از سال 2007.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im