Wheres the COVID-19 loophole?

از کجا COVID-19 گریز? آندرس کلارک/ گتی ایماژ

آشپز اریک ریورا را بالارد, رستوران, Addo شده است به نام “tech-وسواس” و “بسیار تجربی” توسط سیمی. و با وجود همه گیر جهانی است که تعطيل کردن رستوران ها به چپ و راست Addo نیست, تنها بازمانده آن را پر رونق است. اما آن را یکی از عمده نبرد بر آن دست: اجرای پارکینگ.

“اساسا در سه روز گذشته ما تا به حال پارکینگ اجرای آمدن به منطقه ما هر روز دو بار در روز نوشتن یک بلیط یا آماده برای نوشتن یک بلیط” ریورا به من گفت.

Addo موفق به ماندن بگیرید پیش از اجتماعی فاصله منحنی توسط pivoting به تحویل و انتخاب کنید تا وعده غذایی کیت یک انتقال بدون درز ساخته شده توسط Addo را غیر معمولی را در کسب و کار رستوران: همه Addo را در وعده های غذایی هستند یکی رویدادها وجود دارد هیچ پیاده روی و همه چیز انجام شده است آنلاین از طریق خبرنامه و یا پروفایل های رسانه های اجتماعی. اما پسر بچه ها بلیط پارکینگ گرفتگی ریورا سبک.

پارکینگ, اجرای, فروش بلیط, Addo تحویل وسایل نقلیه. آنها hounding مشتریان در حال انتظار برای بایگانی اطلاعات. ریورا نگه داشتن به چخ پارکینگ پلیس دور او می گوید.

این سرعت دست انداز. یکی غیر ضروری با توجه به ریورا.

بدتر از آن سرعت دست انداز است که ظاهرا در حال حاضر خطاب شده است.

هفته گذشته شهردار جنی Durkan اعلام کرد چندین اقدامات به سهولت برخی از مقررات پارکینگ در اطراف شهرستان برای کمک به رستوران ها و کسب و کار. در مختصر آن اقدامات حذف 72 ساعت در پارکینگ قاعده (قاعده همسایگان من در وجوود عشق; این باعث می شود آن را غیر قانونی برای یک ماشین پارک شده در همان نقطه به مدت سه روز) محدود بوت و بکسل و تاسیس موقت رستوران بارگذاری مناطق “برای حمایت و تسهیل مواد غذایی, pick-up” با توجه به بیانیه ای از دفتر شهردار.

رستوران می توانید درخواست برای دریافت مواد غذایی به طور موقت انتخاب کنید تا بارگذاری منطقه در اینجا.

“اولین مکان برای دریافت موقت بارگذاری مناطق خواهد شد در مناطق با غلظت بالای رستوران ها در بلوک های که در غیر این صورت باید به اندازه کافی گزینه بارگذاری” بیانیه می خواند.

شش خیابان پارکینگ در مقابل ریورا رستوران و سه دقیقه بارگذاری منطقه که در حال استفاده می شود به عنوان یک “non-stop مشتری بار” برای تحویل. بنابراین موقت رستوران بارگذاری منطقه می تواند در مفید آمده است.

“من باید مانند,” هی, هیچ, ما در حال بارگذاری ” یا ” که یک مهمان, ماشین,'” ریورا گفت. “این نا امید کننده است چرا که در پارکینگ اجرای کنار آنها گفت: آنها قرار است به انجام است. این آنها نیاز به بازی بازی من حدس می زنم. اما در بالا و پایین سطح آیا کسی واقعا نیاز به $35 بلیط در حال حاضر؟”

او متوقف شد.

“من می گه شما نمی,” ریورا گفت: drily “در حال حاضر وجود دارد یک پارکینگ اجرای پسر نوشتن یک بلیط.”

با توجه به Kelsey Nyland, یک سخنگوی با دفتر شهردار دیگر فروش بلیط شیوه های مربوط به سه تغییر شهردار اعلام کرد تغییر کرده است.

“مردم هنوز هم باید به دنبال ارسال شده پارکینگ نشانه هایی از جمله بار مناطق دیگر محدودیت زمان پرداخت مناطق مسکونی و مجوز مناطق به طوری که آن را هنوز هم در دسترس خواهد بود فضاهای پارکینگ در مقابل کسب و کار و دیگر مقصد” Nyland نوشت: در یک ایمیل.

ریورا می گوید سطح فروش بلیط او را از دیدن غیر معمول است برای منطقه خود را. رستوران خود را در یک تقریبا مسکونی بخشی از بالارد در گوشه ای از خیابان 24 W و NW 64 خیابان.

“ما تا به حال هرگز کسی با ما” ریورا گفت: ارجاع پارکینگ اجرای افزایش حضور. “در حال حاضر آن را احساس می کند مانند همه ناگهانی مردم در حال رفتن در اطراف فروش بلیط در هر روز است.”

آن هم نه مانند خیابان ها مسدود هستند با مشتریان در تمام اوقات.

“من می توانید کنترل کنید که چگونه بسیاری از مردم در حال آمدن و آمدن,” ریورا گفت: به دلیل چگونه Addo همیشه عمل از طریق آنلاین یکی رویدادها. “مردم انتخاب زمانی که آنها می خواهند به می آیند و ما سرسام آور بلیط ما بلند کردن بار و گفتن مهمان به اینجا در زمان.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

هر که در Rivera به رسمیت می شناسد وجود دارد ماهی های بزرگتر به سرخ.

“من می دانم که من تنها رستوران نیاز به مقابله با این جدید واقعا چیزهای عجیب و غریب,” ریورا گفت.

اگر شما در حال تجربه چیزی مشابه من یک ایمیل به ساقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im