آخرین: ایتالیا ویروس موارد نشانه های تنگی

توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—ترودو به ادامه خود منزوی در خانه.

—دیترویت مرکز کنوانسیون برای تبدیل به 900 تخت پزشکی سایت.

—انگلیس در اورژانس جای پا برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم.

—Mnuchin اعتماد به نفس اقتصاد آمریکا را بهبود می یابند به شدت سقوط.

___

SOAVE, ایتالیا — تعداد coronavirus موارد در ایتالیا نشان داد نشانه هایی از کاهش دوباره با مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه است که شدید ترین shutdown در جوامع صنعتی غرب است که نشان دهد نتایج.

ایتالیا عمران سازمان حفاظت گفت: 5,217 موارد ثبت شده در 24 ساعت گذشته — کمترین تعداد در چهار روز و افزایش فقط 5.6% — آوردن تعداد به 97,689. در آن دوره یکی دیگر از 756 نفر با این ویروس درگذشت آوردن ایتالیا با مجموع مرگ و میر در بحران به 10,779.

___

لندن — بریتانیا قرار داده شده است به تمام نقاط کشور در اورژانس فوت — اولین بار چنین چیزی انجام شده است پس از جنگ جهانی دوم است.

جوامع وزیر رابرت Jenrick خبرنگاران گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه که این حرکت به معنی استراتژیک هماهنگی مراکز ایجاد خواهد شد در سراسر کشور است.

او می گوید: “این یک گام بی سابقه ای در زمان صلح — ما انجام نداده اند هر چیزی شبیه به این پس از جنگ جهانی دوم است.’

اعضای ارشد خدمات اورژانس و نظامی خواهد بود بخشی از این گروه است.

___

واشنگتن — وزارت امور سربازان بازنشسته می گوید: از آن شروع به ارائه مراقبت های پزشکی به برخی از غیر نظامیان در شهر نیویورک به عنوان مسئولان شهرستان تقلا برای دیدار با موجی از coronavirus بیماران.

و گفت که آزاد کردن 50 تخت بیمارستان در بندر نیویورک سیستم بهداشت و درمان را در منهتن و بروکلین دانشگاه به درمان غیر coronavirus غیر نظامی بیماران مبتلا به طوری که بیمارستان های خصوصی باید منابع اضافی برای درمان کسانی که با COVID-19. اضافی و تخت شامل 35 برای مراقبت حاد و 15 برای مراقبت های ویژه.

پنج غیر نظامی بیماران در این شهرستان در حال حاضر منتقل شده اند از جامعه به بیمارستان VA.

در شرایط اضطراری ملی VA نه تنها در خدمت 9 میلیون جانبازان اما همچنین به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه سیستم مراقبت های بهداشتی به افکار عمومی. بخش آماده شده است برای یک “بدترین سناریو” است که 1 میلیون و جانبازان خواهد بود آلوده coronavirus.

با توجه به VA 778 جانبازان در سراسر کشور به تاریخ آلوده شده است COVID-19 و 16 فوت کرده اند. بیش از 10 ، 000 جانبازان تست شده اند.

___

تورنتو — کانادا نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او را همچنان به خود منزوی در خانه حتی اگر همسر خود را بهبود از coronavirus.

ترودو می گوید اگر چه او مراقب او باقی خواهد ماند و در انزوا در حال حاضر از آنجا که او در همان خانه به عنوان کسی که تست مثبت است. ترودو می گوید همسر سوفی Gregoire ترودو گرفته سه فرزند خود را به نخست وزیر تابستان اقامت در Harrington دریاچه, Quebec.

سوفی ترودو دریافت, ترخیص کالا از دکتر و اتاوا بهداشت عمومی در روز شنبه.

ترودو دفتر گفت: آوریل 12, او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پس از بازگشت از سفر به لندن است.

نخست وزیر و خانواده اش شده اند در خود انزوا در خانه پس از آن. او و کودکان نشان داده اند و نه علائم.

___

دیترویت — دولت فدرال می گوید یک مرکز همایش در دیترویت خواهد بود تبدیل به یک 900 تخت پزشکی سایت.

این لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده گفت: ساخت و ساز در TCF مرکز آغاز خواهد شد و پس از قراردادهای پیچیده در 24 تا 36 ساعت است.

ژوئن نشان می دهد خودکار لغو شده است.

میشیگان و جوامع اطراف دیترویت در میان سخت ترین ضربه از مناطق در کشور است. میشیگان بود 4,650 موارد coronavirus شنبه و 111 مرگ و میر.

___

آتن – یونان افزوده است شش جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 به کل آن را در 24 ساعت گذشته.

مرگ و میر در حال حاضر در 38. یونان وزارت بهداشت نیز وجود دارد گفت: 95 جدید مورد تأیید آوردن مجموع به 1,156.

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin با اعتماد به نفس است که اقتصاد ایالات متحده بهبود می یابند به شدت سقوط حتی با شیوع کروناویروس.

Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه” که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی آسانسور ملی دستورالعمل ترغیب مردم به ماندن در خانه و کسب و کارهای غیر ضروری به شاتر تا زمانی که او دارای اعتماد به نفس است که COVID-19 کنترل می شود. این ویروس تا کنون به کشته شدن بیش از 2000 آمریکایی است.

دولت در هفته گذشته گزارش 3.3 میلیون بارگیری در این هفته جدید نرخ بیکاری چهار برابر رکورد قبلی. رئیس فدرال جروم پاول گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی اقتصاد “به خوبی ممکن است در رکود است.”

Mnuchin روز یکشنبه کاهش یافته است به می گویند که چگونه بد اقتصاد ممکن است ضربه می شود اما پیش بینی قوی دوباره بجای اول برگشتن در سه ماهه سوم.

او می گوید: “ما در حال رفتن برای کشتن این ویروس. ما در حال رفتن به بازگشایی این اقتصاد است. و در سه ماهه سوم این سال شما در حال رفتن به دیدن این اقتصاد به گزاف گویی با تولید ناخالص داخلی اعداد و نرخ بیکاری پایین بازگشت به جایی که ما از قبل است.”

___

واشنگتن — کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow می گوید او امیدوار 2.2 تریلیون دلار بسته محرک به اندازه کافی خواهد بود برای دیدن کشور از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

Kudlow گفت: در ABC “این هفته” او نمی داند که چگونه بسیاری از هفته بحران گذشته و یادداشت های آن می تواند چهار هفته و یا حتی هشت. “این چیزی است که برخی از کارشناسان علوم به ما می گوید. من نمی دانم اگر آنها درست است.”

Kudlow گفت: مستقیم چک 1200 $برای اکثر آمریکایی ها احتمالا در دو هفته, در حالی که این وام به کسب و کارهای کوچک خواهد بود آماده برای پردازش جمعه.

___

پراگ — چک نخست وزیر Andrej بابیان توصیه کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را اجباری به پوشیدن ماسک صورت در عمومی به سرعت گسترش coronavirus.

جمهوری چک است که در میان کشورهای که در آن مردم باید پوشیدن یک ماسک صورت در تمام اماکن عمومی.

بابیان توییتی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه به “سعی کنید برای مقابله با این ویروس چک راه” و ادعا ماسک های پارچه ای کاهش می یابد از گسترش این ویروس 80 درصد است.

جمهوری چک به 2,716 موارد COVID-19 روز یکشنبه با 13 مرگ و میر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کرده است کانکتیکات و اورگان به لیست کشورهای که در آن یک فاجعه اعلام شده است با توجه به کوروناویروس. یک فاجعه اعلام می کند دولت واجد شرایط برای کمک های فدرال به مکمل های ایالتی و محلی تلاش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

کاخ سفید روز یکشنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن مورد تایید بود دو فاجعه اظهارات.

علاوه بر این از کانکتیکات و اورگان به ارمغان می آورد لیست متحده که در آن یک فاجعه اعلام شده است به 18 همراه با گوام و پورتوریکو.

___

کلمبو سریلانکا — مقامات سریلانکا باید مهر و موم کردن دو روستا به عنوان بخشی از اقدامات سختگیرانه طراحی شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus. تعداد موارد تایید شده در اقیانوس هند کشور جزیره ای است در حال حاضر افزایش یافته است به 115 با یک مرگ و میر.

روستاهای Atalugama و Akurana مهر و موم شد بعد از چند COVID-19 بيمار گزارش شده از این مناطق.

بیش از 6,00 افراد دستگیر شده اند و 1,533 وسایل نقلیه کشف و ضبط برای نقض مقررات منع رفت و آمد.

___

ورشو, لهستان — لهستان اصلی نامزد مخالفان در انتخابات ریاست جمهوری خواستار تحریم برنامه ریزی شده در مارس 10 رای از نگرانی برای سلامت کشور در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Malgorzata Kidawa-Blonska از طرفدار اروپا مدنی پلت فرم حزب گفت که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود را به منظور ارسال یک سیگنال قوی به تیم حاکم که در انتخابات باید به تعویق افتاد. او به دادگاه تجدید نظر به نامزدهای دیگر به دنبال کت و شلوار.

سر از حکم جناح راست حزب جرسلو Kaczynski می گوید تعویق مورد نیاز است و می خواهد بیمار و کسانی که در قرنطینه قادر به رای گیری از راه دور. اما رئیس جمهور آندره Duda پیشنهاد کرده است که ممکن است 10 تاریخ انتخابات ممکن است واقع بینانه است.

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin می گوید: آیا تصمیم به بازگشایی این کشور را برای کسب و کار به عنوان اوایل به عنوان عید پاک خواهد شد سلامت تصمیم یک اقتصادی است.

Mnunchin اذعان فزاینده بیکاری اعداد و کاهش تولید ناخالص داخلی به عنوان 1 در 3 آمریکایی ها باقی می ماند تحت دستور دولت به ماندن در خانه به سرعت coronavirus که به کشته شدن بیش از 2000 آمریکایی است.

اما او می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا هدف سلامت آمریکا.

Mnuchin می گوید “فاکس نیوز یکشنبه” و CBS’ “چهره ملت” که خود را بالا تمرکز گرفتن پول محرک از فقط گذشت 2.2 تریلیون دلار بسته کمک از کنگره بلافاصله به دست کارگران و کسب و کار.

او گفت: کارگران آمریکایی را دریافت مستقیم رسوب پول در سه هفته در حالی که یک برنامه فدرال با هدف کمک به نیمی از نیروی کار را با تشویق کسب و کار کوچک را از وام به استخدام دوباره کارگران خود را برای هشت هفته خواهد بود و در حال اجرا توسط جمعه.

او گفت: بسته محرک باید کمک به نگه داشتن اقتصاد و کارگران شناور برای 10 هفته و اگر زمان بیشتری مورد نیاز است برای جلوگیری از coronavirus دولت را ارزیابی چه چیز دیگری نیاز است که در آن زمان.

___

واشنگتن — رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز از لوئیزیانا هشدار سریع گسترش coronavirus به زودی می تواند پایمال دولت در سیستم مراقبت های بهداشتی.

ادواردز گفت: در ABC “این هفته” که لوئیزیانا است که در یک مسیر به پایمال کردن آن در سیستم مراقبت های بهداشتی و نیاز بیشتر هواکش تا پایان هفته اول ماه آوریل است. او می گوید دولت می خواهد از تخت بیمارستان چند روز به ماه آوریل است.

او گفت: آنها سفارشات را برای بیش از 12000 هواکش طریق ملی ذخایر و فروشندگان خصوصی اما لوئیزیانا تا کنون تنها توانسته به 192.

او ساخته شده یک درخواست به مردم لوئیزیانا به پناهگاه در خانه در تلاش برای کاهش سرعت گسترش در کشور است که سرانه سوم بیشترین تعداد موارد و دوم بیشترین تعداد مرگ و میر در کشور است.

___

واشنگتن — فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که او خوب با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوره سفر و دولت خود را خواهد آن را به طور جدی. مورفی اشاره کرد و آن را اساسا در حال حاضر در اثر زیرا مردم در حال گرفتن پیام به ماندن در خانه.

مورفی گفت: در ABC “این هفته” که نیوجرسی را قوی تر مراحل را برای به اجرا درآوردن اقامت در خانه سفارش در صورت نیاز.

مورفی گفت: نیوجرسی گرفتن برخی از PPEs به آن نیاز دارد است اما هنوز هم از هواکش. او گفت که او تا به حال یک “بسیار خاص گفتگو” با کاخ سفید در مورد هواکش و روشن ساخته شده است دریافت بیشتر دولت در اولویت است.

___

مسکو — پایتخت روسیه مستقر کامیون مجهز به بلندگو برای پخش یک پیام دلسرد Muscovites از استفاده از پارک ها و درخواست آنها را به ماندن در خانه.

یک ویدیو ارسال شده توسط یک روزنامه نگار برای اینترفاکس اخبار آژانس نشان داد یک کامیون پارک شده در یکشنبه در ورود به ایلخانی را برکه ها وافغان پیام به عنوان یک تعداد انگشت شماری از مردم قدم از طریق محبوب پارک.

غیر ضروری کسب و کار در مسکو بسته شد آغاز روز شنبه. حدود دو سوم از 1534 coronavirus عفونت موارد گزارش شده در روسیه رخ داده در مسکو.

___

واشنگتن — دولت ایالات متحده مهمترین عفونت بیماری, متخصص, Dr. Anthony Fauci, می گوید: آمریکا قطعا باید “میلیون ها نفر از موارد” از COVID-19 و بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

به عنوان ایالات متحده در صدر جهان در عفونت های گزارش شده از جدید coronavirus مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیش بینی 100,000-200,000 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری در ایالات متحده آمریکا

ایالات متحده در حال حاضر گزارش بیش از 124,000 موارد و بیش از 2100 مرگ و میر.

Fauci صحبت شد به سی ان ان “وضعیت اتحادیه” به عنوان دولت فدرال است که بحث عقب دستورالعمل های اجتماعی فاصله در مناطق که نه سخت است-آمار شیوع.

Fauci می گوید او تنها حمایت از عقبگرد در کمتر نهفته مناطق اگر وجود دارد افزایش در دسترس بودن تست در محل برای نظارت بر این مناطق. او اذعان کرد: “این یک کمی دارای لیت و لعل زیاد وجود دارد” در حال حاضر.

___

لیسبون, پرتغال — پرتغالی وزیر بهداشت می گوید: 14-year-old boy با COVID-19 مرده است. مقامات گفتند پسر بود و قبل از شرایط بهداشتی.

وزیر مارتا Temido گفت: پسر آزمایش مثبت برای coronavirus اما متخصص بهداشت هنوز هم نیاز به بررسی و اگر او از این بیماری ناشی از ویروس و یا دیگر مشکلات سلامتی.

پرتغال گزارش روز شنبه این 119 مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس و 38,042 عفونت.

___

واشنگتن — مجلس نانسی پلوسی رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نباید عجله به بازگشایی مدارس و کسب و کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نماینده دموکرات در کنگره می گوید: دولت باید “مصرف هر احتیاط” وجود دارد و آن نیاز به تست بیشتر برای این ویروس در محل به تعیین اگر مناطق در حال حاضر نشان دادن کمتر عفونت ها واقعا در خطر کمتر.

صحبت کردن با سی ان ان دولت از اتحادیه پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “انکار” در اوایل بحران “کشنده است.”

او می گوید: “به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند و ما باید به هر احتیاط.”

پلوسی می گوید کنگره را به بررسی اینکه آیا تهمت توجه مشاوره از کارشناسان علمی به عنوان بخشی از یک بعد از عمل گزارش pandemic پاسخ. او می پرسد: “آنچه او می دانم و زمانی که او آن را می دانم؟”

___

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de