توسط آسوشیتد پرس

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 307,200 نفر کشته و بیش از 13000. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 92,000 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— گذرگاه های مرزی غیر قانونی به ایالات متحده کاهش یافته است 50 درصد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

— اسپانیا به گسترش ملی وضعیت اضطراری به مدت حداقل یک ماه.

— استکهلم تیم با ارتش سوئد برای ساخت را تغییر بیمارستان.

___

واشنگتن — اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ می گوید غیر قانونی از مرز عبور کرده اند کاهش یافته و 50 درصد پس از محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بازگشت و عطف هر کسی عبور غیر قانونی در میان محدودیت های دیگر.

گرگ می گوید: از آنجا که مهاجران اغلب بدون شناسایی و مدارک آن مشخص نیست چگونه برای ردیابی سابقه پزشکی خود را به تعیین اگر آنها در حال ورود از یک منطقه سخت ضربه توسط ویروس.

اما برگ برنده دولت نیز محدودیت مهاجرت اولویت صرف نظر از این بیماری همه گیر و قبلا ارسال هزاران نفر از پناهجویان به مکزیک بازگشت به صبر کردن موارد خود را. این کشور مهاجرت دادگاه هنوز عامل محدود تعطیلی و برخی از جلسات به تعویق افتاد.

گرگ گفت: در فاکس نیوز “صبح روز یکشنبه آتی” که در مرز بین آمریکا و مکزیک و ایالات متحده آمریکا و کانادا تعطیل نمی کردن اما تنها اجازه می دهد لازم برای تجارت و مسافرت است.

او می گوید: وجود بیش از 2 میلیارد دلار در ترکیب تجارت در هر دو مرز و این مهم است که به نگه داشتن آن رفتن. اما او می گوید هر کسی که برای گردشگری باید در خانه بمانند.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او قصد دارد به گسترش دولت ملی اضطراری که شامل اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با کروناویروس.

این بدان معنی است که سراسر کشور مستند خواهد شد و حداقل یک ماه.

اسپانیا در پایان هفته اول خود را از آنچه که در ابتدا 15 روز وضعیت اضطراری که تحمیل اقامت در خانه محدودیت و بسته شدن فروشگاه. اما با عفونت و مرگ و میر در ادامه به افزایش سانچز تصمیم گرفته است به صبر برای گسترش مستند.

برای انجام این کار دولت خود را بپرسید مجلس شورای اسلامی برای آن تصویب لازم در روز سه شنبه.

اسپانیا سخت ترین آمار کشور پس از چین و ایتالیا است 28,572 عفونت و 1,720 مرگ و میر.

___

استکهلم — شهر استکهلم می گوید که همکاری با ارتش سوئد برای ساخت یک را تغییر بیمارستان در داخل زیادی نمایشگاه و مرکز کنوانسیون در جنوب پایتخت سوئد به جای سرعت در حال رشد تعداد coronavirus بیماران.

استکهلم مقامات منطقه گفت: ساخت این مرکز آغاز خواهد شد بلافاصله در همکاری با نیروهای مسلح سوئد. آن را شامل یک واحد مراقبت های ویژه.

استکهلم تا به حال 661 مورد تأیید و هفت روز پنج شنبه. کشور سوئد دیده می شود, بزرگ پیاده روی در coronavirus موارد در هفته گذشته با 1,747 موارد و 20 مرگ و میر را تایید کرد در این کشور در روز یکشنبه ،

___

واشنگتن — وزارت خزانه داری ایالات متحده, منشی, Steven Mnuchin می گوید او انتظار دارد کنگره و کاخ سفید برای رسیدن به توافق کامل بعد یکشنبه در یک بسته محرک اقتصادی است که می تواند رویکرد 2 تریلیون دلار به آدرس coronavirus بحران است.

این بسته شامل $3,000 چک به خانواده ها و کمک های دیگر به گذشته بعد از 10 هفته.

Mnuchin می گوید “فاکس نیوز روز شنبه” است که “درک اساسی” رسیده با جمهوری خواه و دموکرات کنگره به رهبران کمک قابل توجهی ارائه.

او می گوید: این قرارداد شامل وام های فدرال برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می تواند خود را حفظ کارگران; پرداخت پول نقد به طور متوسط 3000 $برای یک خانواده چهار عنوان به خوبی به عنوان “پیشرفته” بیمه بیکاری.

این بسته همچنین اجازه خواهد داد که فدرال رزرو به اهرم تا 4 تریلیون دلار نقدینگی برای حمایت از اقتصاد این کشور در حالی که بیمارستان ها را دریافت خواهد کرد “حدود” $110 میلیارد به آدرس له از افراد آلوده به ویروس.

Mnuchin رئیس جمهور می گوید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “هر انتظار” بسته کمک کمک خواهد کرد که کارگران و بهبود اقتصاد “چهار یا هشت هفته از هم اکنون” اما اگر این ویروس هنوز هم خشمگین پس از 10 هفته “ما را به کنگره دوباره.”

Mnuchin می گوید او انتظار دارد که مجلس سنا رای گیری در معامله در صبح روز دوشنبه.

___

واشنگتن — میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer می گوید دولت باید دولت فدرال به ارائه نه تنها بیشتر کیت های آزمایش و ماسک بلکه روشن راهنمایی در مورد بهترین روش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

صحبت یکشنبه در ABC “این هفته” Whitmer گفت: دولت و دیگران در حال انجام بهترین آنها می توانند “اما این امر می تواند خوب به یک استراتژی ملی.” آن را به عنوان او گفت: ایالات متحده هستند “تمام ساختمان هواپیما به عنوان ما آن را پرواز.”

او با انتقاد از دولت فدرال برای تمرکز بر تهدید بسیار زودتر. او همچنین گفت که او نمی خواست برای belabor نقطه چرا که او نیاز به قادر به کار با دولت فدرال است.

او گفت که او نمی خواهند به مبارزه با کاخ سفید اما می گوید یک نقطه خواهد آمد که در آن شکست را باید بررسی شود.

___

لندن — مقامات در بریتانیا مناطق دور افتاده می گویند هجوم مردم تلاش به دور از شلوغ مناطق شهری است که با قرار دادن محلی زندگی در خطر است.

اسکاتلندی مقامات گفت: مردم به عنوان کم جمعیت ارتفاعات به اقامت در خانه های تعطیلات و یا در camper ون به خانه بروم.

جاده به این جزایر که نشان دهنده گردشگری کسب و کار در بخشی از منظره منطقه گفت: منطقه پیری جمعیت و تنها یک آمبولانس با نزدیکترین بیمارستان 100 مایل (160 کیلومتر) به دور است.

رئیس سینوسی MacKellaig-دیویس خواست مردم “را به ماندن در خانه و مراقبت از عزیزان و به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر به انجام این جاده به جزایر و آن جوامع و کسب و کار خواهد شد به شما خوش آمد.”

جودی موری از ستاره تنیس اندی Murrray حال ضخیمتر میشود پیام. او در توئیتر خود نوشت “پیام برای کسانی که نقل مکان به حومه شهر” بالاتر از یک عکس از یک ماشین و تریلر با “رفتن به خانه احمقها” و “Covid-19” رنگ در سمت.

___

پراگ — چک وزارت امور خارجه ارسال یک هواپیمای نظامی به بالتیک و امن معاملات تجاری با شرکت های هواپیمایی را به خانه, رشته, چک, اتباع مصر فیلیپین و ویتنام است.

مختلف اقدامات محدود کننده در جنبش اتخاذ شده توسط دولت ها در سراسر جهان به دلیل شیوع کروناویروس را ساخته اند آن را دشوار است برای بسیاری به بازگشت.

در مجموع حدود 600 چک باید به کسانی که پرواز به همراه 100 نفر از دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا که ارائه شد صندلی.

دولت در حال حاضر شده است با ارسال اتوبوس برای چک سرگردان در فرودگاه مونیخ فرانکفورت و برلین در آلمان و همچنین وین در اتریش.

___

واشنگتن — رژیم صهیونیستی. Phil مورفی نیوجرسی می گوید: دولت خود را از جان گذشته است برای بیشتر ماسک های صورت و تجهیزات حفاظت فردی است و نه گرفتن نزدیک به آنچه که به آن نیاز دارد از دولت فدرال است.

مورفی گفت: “ما تا به حال یک درخواست به ذخایر استراتژیک در کاخ سفید است. آنها به ما داده اید کسری از ما بخواهید.”

نیوجرسی در حال حاضر چهارمین کشور از نظر تعداد موارد مثبت که فرماندار می گوید آمار بیش از 1300 روز شنبه با 16 مرگ و میر.

او همچنین با اشاره به نیاز مبرم به صورت مستقیم کمک های مالی از دولت فدرال برای کمک به کارگران و کسب و کار کوچک. او گفت: “ما فکر می کنیم, New Jersey, New York, پنسیلوانیا, کانکتیکات, تنهایی, کسانی چهار متحده نیاز به 100 میلیارد دلار مستقیم کمک نقدی به ما اجازه می دهد برای ادامه مبارزه.”

مورفی صحبت یکشنبه در ABC “این هفته است.”

___

دبی, امارات متحده عربی — مسافت های طولانی حامل امارات به ایران را به حالت تعلیق همه پروازهای مسافری آغاز روز شنبه بیش از شیوع کروناویروس.

تصمیم گیری است که یکی از عمده برای دبی مبتنی بر دولت-متعلق به شرکت هواپیمایی ساخته شده است در اتصال شرق به غرب است.

بیانیه ای از حامل به نقل از شیخ احمد بن سعید آل مکتوم آن رئیس و مدیر عامل شرکت عنوان کرد و گفت: “جهان به معنای واقعی کلمه به قرنطینه با توجه به COVID-19 شیوع. این یک بحران بی سابقه ای وضعیت از نظر وسعت و مقیاس: از لحاظ جغرافیایی و همچنین از سلامت اجتماعی و اقتصادی نبوده است.”

___

کلمبو — سریلانکا است به طور نامحدود گسترش بسته شدن ورود به ترمینال در آن اصلی فرودگاه بین المللی برای جلوگیری از وارد موارد coronavirus.

اقیانوس هند کشور جزیره شدت تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان تعداد موارد مثبت در حال حاضر افزایش یافته است به 82.

اوایل این هفته دولت به حالت تعلیق در ورود پروازها تا 25 مارس. روز یکشنبه دولت اعلام کرد که محدودیت ورود پرواز “ادامه خواهد داد تا این کشور بازگشت به حالت عادی.”

این فرودگاه خروج ترمینال ادامه خواهد داد به توان عملیاتی و پرواز مجاز به کشور را به خروج مسافران است.

___

نیویورک — New York City شهردار گفتن نیویورک در کانون آمریکا همه گیر است که آن را تنها به بدتر.

شهردار بیل د Blasio گفت: در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” در روز یکشنبه که شهرستان خود را در نیاز ناامید از هواکش و سایر لوازم پزشکی و کارکنان. او همچنین در مورد کاخ سفید, پاسخ به غیر پاسخگو است.

او می گوید: او پرسید: “بارها و بارها” برای ارتش ایالات متحده به بسیج و شنیده است هیچ چیز نیست.

شهردار گفت: اقدامات صورت گرفته توسط شهروندان آمریکایی هستند “بسیار دورتر جلوتر از هر چیزی که ما دیده ایم در خارج از کاخ سفید است.”

___

لندن — بریتانیا پزشکان و پرستاران در حال ساخت فوری درخواست برای بیشتر تجهیزات حفاظتی به عنوان تعدادی از coronavirus بیماران در انگلستان به بیمارستان soars.

تقریبا 4000 پزشکی کارگران امضا نامه ای به ساندی تایمز گفت: خط مقدم کارکنان احساس مانند “گوشت دم توپ.” آنها هشدار داد که پزشکان می میرند اگر آنها را دریافت نمی کنند بهتر تجهیزات است.

در این نامه گفت که فشرده-مراقبت پزشکان و anaesthetists “انجام شده است بالاترین خطر روش قرار دادن بیمار بر روی یک دستگاه تهویه با ماسک است که تمام شده در سال 2015 است.”

بریتانیا coronavirus شیوع است و انتظار نمی رود به اوج برای هفته و در حال حاضر کارکنان در برخی از بیمارستان ها شکایت کرده اند در مورد کمبود هواکش و تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و عینک ایمنی و دستکش و لباس محافظ.

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت که بیمارستان را دریافت سهام جدید از تجهیزات حفاظتی یکشنبه بعد از ظهر.

دولت همچنین دستور داد هزاران نفر از هواکش و زده یک قرارداد با بیمارستان های خصوصی برای استفاده از هزاران نفر از تخت و 20,000 کادر پزشکی به درمان coronavirus بیماران.

___

اسلام آباد — پاکستان سلامت بالا رسمی تجدید نظر این کشور تعداد تایید coronavirus موارد به 646 موارد است. که از بیش از 700 مورد تأیید گزارش روز زودتر.

ظفر میرزا ویژه معاون نخست وزیر عمران خان گفت: آمار و ارقام او ارائه شد آمد از تمام استانی مقامات بهداشتی. او گفت: در مجموع موارد مشکوک هستند 5650.

از تایید موارد 292 آزمایش مثبت در جنوب استان سند 152 در پنجاب 104 در بلوچستان 31 در خیبر پختونخوا, 55 در گلگت بلتستان, 11 در اسلام آباد و یکی در پاکستان پسماندها کشمیر.

___

پراگ — چک دولت در حال ارسال به ایتالیا حدود 100.000 ماسک صورت و ماسک است که در میان صدها نفر از کشف و ضبط هزاران نفر در این کشور در اوایل این هفته.

چک مقامات مورد استفاده در اورژانس قدرت برای حمله به یک انبار و تصرف 680,000 ماسک و 28,000 ماسک در روز سه شنبه.

دولت مذاکره بود برای به دست آوردن آن به شدت مورد نیاز ماسک و ماسک با یک شرکت خصوصی اما قبل از رسیدن به یک معامله قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافته و باعث تشنج.

وزیر کشور Jan Hamacek بعد اذعان کرد معلوم شد که 101,600 از دنده محافظ فرستاده شد توسط چین صلیب سرخ به همکار اتباع چینی زندگی در ایتالیا و عذرخواهی برای چک حرکت می کند.

پلیس چک در حال بررسی چگونگی این ماسک از چین به پایان رسید تا در یک انبار واقع در شمال غربی شهر از موست.

وزیر خارجه توماس Petricek گفت: او را توضیح این وضعیت به همتای ایتالیایی خود و ماسک های حمل و نقل خواهد شد به ایتالیا در اوایل هفته آینده.

___

CRAIOVA, رومانی — رومانی توانسته تا مرگ با توجه به کوروناویروس.

مقامات روز یکشنبه گفت که قربانی 67 ساله با سرطان ترمینال که بازگشت 6 مارس از فرانسه که در آن او تا به حال شده است دریافت درمان.

مرد درگذشت در حالی که در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان برای بیماری های عفونی در جنوب غربی شهر Craiova.

رومانی 367 مورد تأیید از افراد آلوده به ویروس coronavirus. این کشور نزدیک مرزهای خود را به خارجی ها یکشنبه شب و منع رفت و آمد به اجرا گذاشته خواهد شد.

___

ورشو, لهستان — یک بیمارستان در لهستان شده است مهر و موم کردن و قرنطینه دستور داد برای همه بیماران و کارکنان پس از 38 سال از بیمار آزمایش مثبت برای coronavirus.

نزدیک به 70 نفر در حال حاضر قرنطینه در بیمارستان استانی بیماری های ریوی و سل در Wolica در نزدیکی مرکزی شهرستان لهستانی از کالیش.

هیچ کس نمی تواند ترک بیمارستان تا اطلاع ثانوی و هیچ کس نمی تواند وارد کنید.

بیمار با COVID-19 بوده است و حمل و نقل به بیمارستان دیگری در شرایط شدید.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس به دنبال متحد کردن مسیحیت در سراسر فرقه در نماز در برابر ویروس جدید “تکان دادن بشریت است.’

پاپ خود را برگزار هفتگی یکشنبه برکت خود را در کتابخانه خصوصی در قصر پاپ بیش ویروس نگرانی. او خواست همه مسیحیان به عضویت در قرائت “پدر ما’ نماز چهارشنبه آینده در ظهر.

پاپ گفت که رهبری جهانی برکت برای خالی میدان سنت پیتر در روز جمعه. این “Urbi et Orbi,’ برکت است متعلق به طور معمول برای روز کریسمس و عید پاک و پخش خواهد شد به مؤمنان.

دو نماز ابتکار چنین جهانی و عام طبیعت است که بسیار غیر معمول و نشان می دهد ضرورت است که با واتیکان انداز این بیماری همه گیر.

پاپ شروع به پخش خود مخاطبان در اوایل این ماه پس از واتیکان پیوست ایتالیا در اجرای شدید مستند اقدامات است.

___

PERTH, Australia – نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون بسته شده است این کشور با میله, باشگاه, سینما و قمار برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

موریسون گفت: اقدامات جدی در سراسر کشور شروع می شود دوشنبه و همچنین شامل ورزشی و مکانهای مذهبی. رستوران ها و کافه ها خواهد بود محدود به سرویس takeout اما مدارس باز باقی می ماند.

موریسون گفت: قوانین اجرا شد چرا که مردم نادیده اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

او گفت: محدودیت خواهد بود در محل برای حداقل شش ماه اما افزود که چارچوب زمانی می تواند تجدید نظر اگر وضعیت سلامت تغییرات.

در اوایل روز شنبه, موریسون پرده برداری از یک 66.4 میلیارد دلار استرالیا ($38.50 میلیارد دلار) بسته محرک اقتصادی که شامل پرداخت های نقدی برای واجد شرایط کسب و کارهای کوچک و رفاه گیرندگان.

استرالیا تایید کرده است بیش از 1000 coronavirus موارد از جمله هفت مرگ و میر.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im