‘روز موسیقی درگذشت’: Coronavirus آزمون نیواورلئان

Orleans

جرالد هربرت / AP

یک کارگر استوار در کنار جکسون مربع در محله فرانسوی نیواورلئان به طور معمول شلوغ با گردشگران اما در حال حاضر تقریبا خالی از سکنه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جدید, جمعه, مارس 27 سال 2020 است. در حالی که در تاریخ و فرهنگ غنی نیواورلئان است که از لحاظ اقتصادی فقیر و مردم در اینجا لزوما به خوبی موقعیت آب و این آخرین طوفان.

NEW ORLEANS — وجود دارد این آتش سوزی بزرگ سال 1788 و 1794 و چندین تب زرد شیوع 1800s. طوفان بتسی آمار در سال 1965 طوفان کاترینا در سال 2005 و خاطرات معطل در نیواورلئان مانند بقایای یک خواب بد.

در حال حاضر این شهرستان یکی از نقاط کشور از نقاط داغ برای کوروناویروس. از جمعه نیواورلئان و همسایه Jefferson Parish ضبط کرده بیش از 80 دولت 119 COVID-19 کشته و بیش از 1700 دولت 2,700-به علاوه موارد شناخته شده. اعداد شده اند بالا رفتن سریع در بخشی به دلیل افزایش آزمایش آشکار است که بیشتر مردم به این بیماری است.

چرا نیواورلئان تبدیل به یک نقطه داغ نامشخص است اگر چه کارشناسان پزشکی و مقامات دولتی آشکارا حدس و گمان است که سالانه جشن مردی Gras در اواخر فوریه عامل بود. این تساوی بیش از یک میلیون گردشگران و مردم محلی به خیابان های شهر هر سال است.

رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز بارها هشدار داده است که دولت سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند غرق در اوایل ماه آوریل است. لوئیزیانا در حال آماده شدن برای از 2000 به 4000 بیماران بالاتر از نرمال این موقع از سال گفت: یوسف کانتر, دستیار وزارت امور خارجه سلامت افسر.

Morial مرکز کنوانسیون که پناه کاترینا پناهندگان در سوزان مدرنی است که در مورد برای تبدیل شدن به یک اورژانس بیمارستان به صورت بالقوه سرریز از ویروس بیماران که یک بار دیگر تست آمادگی اضطراری در شهرستان که در آن تلاش های نجات بودند به طور گسترده ای به عنوان ناکافی در سال 2005. عجله در به کررل محافظ ماسک و لباس برای پرسنل پزشکی و به جمع فن های نجات غریق.

در ضمن یک اقتصاد تا حد زیادی ساخته شده در مقابل اجتماعی فاصله — گردشگری شلوغ رستوران های موسیقی در کافه ها و کاباره ها — است که قربانی به اقامت-صفحه اصلی, سفارشات, کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و ممنوعیت از تجمع بیش از 10 نفر. موسیقی زنده که میشکافد از طریق شهرستان است, تاریخ است, در حال حاضر, تاریخ, خود را.

Bartenders پیشخدمت هتل و کارکنان از کار هستند. و این شهر خبر نوازندگان که حداقل می تواند سفر در جهان به دنبال کنسرتهایی پس از کاترینا هیچ جایی برای رفتن در یک بیماری همه گیر.

“من شده است بازی, موسیقی همه زندگی من از آنجایی که من یک نوجوان بود گفت:” 78 ساله جان مور بهتر شناخته شده به عنوان جلسه نوازنده گیتار خواننده و رهبر گروه شماس جان. “من هرگز بیکار. اما در حال حاضر همه از ناگهانی WHOP! روز موسیقی درگذشت.”

“آن احساس می کند مانند آنچه که ما گرامی در مورد این شهر است که گرفته شده از ما دور شد و گفت:” جورج Ingmire یک دیرین DJ در این شهر مشهور موسیقی ریشه ایستگاه WWOZ. “به این دلیل است که برخی از ما به اینجا آمد و هرگز به سمت چپ … و کسانی که از اینجا و نگاهی عمیق غرور و … که همه در دسترس نیست در حال حاضر. که واقعا دلخراش است.”

این شهر آسیب پذیری شامل آن فقر و کم درآمد.

“من نگرانی بسیار است که بسیاری از مردم در شهر ما عامل و … بر روی یک چک چک اساس” گفت: جان کلارک استاد در دانشگاه Tulane کسب و کار مدرسه.

او گفت: New Orleans اقتصاد فاقد شرکت های بزرگ که اغلب بهتر از کوچکتر به شرکت های آب و مالی یو پی اس و فراز زندگی. صنایع که نیواورلئان در فراوانی — مهمان نوازی قمار گردشگری — اساسا “به توقف کامل است.”

بالا نرخ فقر نیز می تواند یافت نشد این شهر توانایی برای مبارزه با این بیماری است. درایو تا تست که اجازه می دهد تا علامت مردم برای دریافت تست شده در حالی که کاهش خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض است که همیشه یک گزینه برای فقرا است. با توجه به داده های مرکز New Orleans بر اساس فکر می کنم تانک حدود 1 در 5 خانواده ها لازم نیست دسترسی به یک ماشین.

موجود در شرایط خطر برای کسانی که COVID-19 هستند مشکل دیگر در جنوب لوئیزیانا کانتر گفت.

“ما می دانیم که جامعه ما بیشتر از دیگر بیماری های زمینه ای از شاید دیگر نقاط کشور انجام دهد. ما یک مقدار زیادی از دیابت و بیماری های قلبی و بیماری های کلیوی و بیماری های کبدی در اینجا. قرار می دهد که ما را در معرض خطر بدترین نتایج بسیار دشوار است برای مدل برای این” کانتر گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در ضمن پزشکی کارگران را حفظ هستند ماسک محافظ و لباس با استفاده مجدد از آنها. یک پرستار در حومه شهر نیواورلئان بیمارستان بود که مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود گفت: کارکنان باید مورد بحث با استفاده از پلاستیک باران ponchos مانند آنهایی که در محله فرانسوی گردشگران خرید در مغازه های سوغات در روزهای بارانی به عنوان محافظ لباس.

“مردم در حال دست زدن به آن را به خوبی و سربازی,” پرستار گفت:. “اما وجود دارد بسیاری از مردم نگران ابتلا به آن و دادن آن به خود و خانواده و تمام چیزهای که … ما می خواهیم به کمک کند اما ما نمی خواهید به قربانی بره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im