Thunderpussy یک از کون شدید سرعت ملکه را بازی زنده در یوتیوب شنبه شب به عنوان بخشی از شهد مجازی سری کنسرت. مردیت Truax

به حالت آشکار COVID-19 نیروهای ما به تعریف دوباره مفهوم سرگرمی آخر هفته و تعطیلات آخر هفته در کل—به عنوان ما حفظ اجتماعی فاصله. اما به لطف نبوغ هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار در سیاتل و در سراسر جهان وجود دارد تن از وقایع اتفاق می افتد زنده در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر است که امیدوارم شما را به برخی از مقدار مورد نیاز joie د vivre در این زمان دشوار است. ما گرد کرده ام تا بهترین محلی livestreamed حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته (به علاوه چند قابل توجه ملی چیز) کمتر—از راه دور, Skagit, دره جشنواره لاله منابع به موقع مکالمه با پرفروشترین نویسنده Chris Guillebeau و از Na Wa Wari مجازی تولد رقص به ضمیمه تئاتر آخرالزمانی غربی یک اسب شهر. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و تقویم است.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

کمدی

کمدی برای یک علت!
تاریخ Mycole قهوه ای و محلی دیگر کمیک Vee Chattie, Cavin Eggleston, جیم استوارت آلن اندی Iwancio کارا Rosellini و LLynn علامت برای برخی از می خندد در خانه. آنها خواهید بود dishing از بزرگسالان مواد, بنابراین اگر شما بچه ها آنها را به یک پازل و یا چیزی برای انجام در یک اتاق دیگر.

جمعه شب کمدی با دانیل ردفرد
محلی نویسنده و طنز و مکرر Screen Junkies و Fandom, سرگرمی, کمک دانیل ردفرد خواهد شما را به خنده از نیمکت خود را.

جوک داخل جریان زندگی می کنند نشان می دهد – اندرو رودخانه و کوری Michaelis
Cory Michaelis (یک شمال غربی اقیانوس آرام به طور منظم که انجام شده در سطح بین المللی به ویژه با Gad Elmaleh) و اندرو رودخانه (یک کمدین که می آمیزد داستان سرایی با حکایات شخصی به ارائه برخی از واقعا خنده دار مجموعه) برگزار خواهد شد این جمعه شب کمدی پر زرق و برق با مهمانان ویژه. (امشب آن را سیاتل بین المللی کمدی برنده رقابت گابریل Rutledge که دیو سگال اعتبارات با “[پیدا] بسیاری از دمدمی زاویه که از آن به فشار مشخص طنز از زندگی روزمره است.”)

جت شهرستان تریک ارائه: کمدی در قرنطینه
شروع خود را قرنطینه تعطیلات آخر هفته بر یک توجه داشته باشید از سبک سری با جت شهرستان تریک هفتگی طولانی-فرم نمایش کمدی در کانال یوتیوب خود را.

مواد غذایی و نوشیدنی

دم در کلاس با واتسون ضد
قهوه کارشناسان در Watson ضد برگزار خواهد شد Chemex عیب یابی جلسه در IG زندگی می کنند. آنها خواهید بود با استفاده از Anchorhead قهوه است که شما می توانید سفارش برای وانت در رستوران اگر شما می خواهم.

خشک گیاه شناسی شامپانی مجازی Happy Hour با رایان Cassata
ترانس هنرمند و فعال Ryan Cassata میزبان یک ساعت یک مبارک (و مینی کنسرت!) و Q&A با برخی از خشک گیاه شناسی شامپانی در دست است. خود را آماده پرسش و لحن در Facebook.

GEEK

رویداد مجازی: #BurkeFromHome چیزهای بی اهمیت
آزمون دانش خود را از تاریخ طبیعی و فرهنگ مجازی چیزهای بی اهمیت شب به میزبانی معشوق برک موزه.

موسیقی

All4Doras AOL Livestream انواع ساعت
محلی boy band باند پوشش All4Doras خواهد شد تا در مرحله, در غیر این صورت خالی سینما مرکزی برای انجام طراحی رقص و سرگرم کننده خوب از NSYNC ویدئوها و MTV کلیپ. نیز وجود خواهد داشت یک Q&A, بخش, پس از آماده شدن سوالات خود را. (شاید شما می خواهم به می دانم که چگونه برای رسیدن به مات راهنمایی از خانه؟)

فرانکی کیهان
فرانکی کیهان “بسته بسیاری از مشت کامل از قدرت خام-آکورد پاپ و بسیاری از کیسه پر از هوش sap” به عنوان غریبه کمک کننده ژاک Frimmel نوشته شده است. نیویورک-بر اساس نرم-گروه پاپ به رهبری گرتا کلاین را بازی زندگی می کنند در Instagram هر جمعه در ماه آوریل است.

متصل برای خوب
فرار به, تسکین دهنده, رشته صداهای با چنگ نواز مونیکا Schley و گیتاریست دنی Godinez در Facebook Live.

نور در اتاق زیر شیروانی و دوستان زنده
محلی چاپ مجدد برچسب نور در اتاق زیر شیروانی را livestream اجرای برنامه توسط هنرمندان که کار آنها را در طول سال از جمله Devendra Banhart, Fred Armisen بن Gibbard جولی بایرن Inoyama زمین Gigi Masin و بسیاری دیگر. این اما همه کمک های مالی خواهد شد به MusiCares, یک سازمان است که فراهم می کند امداد رسانی به مردم در جامعه موسیقی متاثر از coronavirus.

سیاتل رگی جلسات #2 با کلینتون Fearon & نفتالی رشید
جامائیکا متولد مستقر در سیاتل رگی افسانه کلینتون Fearon (از بوگی Brown Band) را مجازی مرحله با نفتالی رشید.

مبل جشنواره
موسیقی وارنر در فرانسه مبل جشنواره است یک جای خوب برای لینک کلیک کنید برای عمده ملی موسیقی livestreams از جمله Josh Groban و باربارا Carlotti (هر دو امشب).

هنرهای تجسمی

مجازی Bham هنر راه رفتن
پشتیبانی واشینگتن هنرمندان, گالری عکس و خرده فروشان که نهفته coronavirus تعطیلی با دنبال کردن هشتگ #virtualbhamartwalk در Instagram و Facebook. شما را پیدا و چاپ سفال, برچسب, نقاشی و دیگر چیزهای سرد را به لذت بردن از خود را با چشم و احتمالا داشتن برای همیشه لطفا برای (تعداد زیادی از قطعات در دسترس خواهد بود برای خرید).

جمعه-شنبه

جامعه

این کوهنوردان جشن و سرور مجازی
دریافت gussied در خانه خود را و فهرست كوهنوردان’ مجموعه از آنلاین حراج موارد است که داوطلبی در طول یک هفته ای جشن و سرور مجازی. شما می توانید دبستان با تماشای ساکن حراج فرد Northup جونیور راه رفتن شما را از طریق آیتم های مورد علاقه خود.

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

روز زمین جنوبی صدا از یک ماه جشن مجازی
سراسر آوریل روز زمین جنوبی صدا را دعوت ساکنان در تاکوما, سیاتل و فراتر از آن برای شرکت در فعالیت های روزانه است که شما می توانید در خانه خود را در حیاط و یا محله که به نفع محیط زیست و “تقویت ارتباط با درختان.”

سر و صدا شاد!
این رویداد به خودی این کار نیاز به یک کامپیوتر است, اما آن را زیبا. هر کجا که شما هستند در 8 بعد از ظهر (هر روز هفته), کف زدن دست های خود را و ایجاد برخی از سر و صدا برای سیاتل بهداشت و درمان کارگران فروشگاه مواد غذایی کارمندان زنجیره تامین و متخصصان سرایداران و دیگران کار خستگی ناپذیر در این زمان دشوار است.

محله پنجره پیاده روی – Scavenger Hunt
مردم در سراسر کشور در حال ارسال آثار هنری و cutouts در خود ویندوز و حیاط در یک تلاش ملی به پیاده روی بیشتر سرگرم کننده است. این محله فینی ارتباط با تم های جدید برای هر هفته از جمله “تخم مرغ عید پاک.” ارسال تصاویر مورد علاقه خود را در خانه های خود در Facebook موضوع بحث برای دیگران برای دیدن.

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

فیلم

SPLIFF – در حال حاضر جریان!
جدید پرنیان از stoner سرگرمی در حال ظهور است—شاهد افزایش گسترده شهر بالا تعمیر و نگهداریو اساسا هر تلویزیون نشان می دهد ایجاد شده در Viceland. و مهمتر از همه غریبه ارائه SPLIFF جدید خود را مورد علاقه جشنواره ایجاد شده توسط سنگسار برای سنگسار. زیرا ما دیگر نمی تواند جمع در فرد ما rescreening 2019 جشنواره آنلاین!

مواد غذایی و نوشیدنی

Google Hangout با بوته دم
اقامت و اجتماعی, اجتماعی دور, با ترک خوردگی باز فعلی خود آبجو مورد علاقه و cueing تا روزانه Google Hangout جلسات با بوته دم کارکنان. شما حتی ممکن است برخی از دوستان جدید که با آنها به نوشیدن فرد در آینده است.

رمز و راز شب
راز دوستیابی خدمات برای افرادی که می خواهید انجام دهید سرگرم کننده و خود به خود همه چیز با موجود خود تاریخ است کمک به شما و شریک زندگی خود را(بازدید کنندگان) zhuzh تا قرنطینه شب با تعجب فعالیت و شام برای دو نفر (تهیه شده توسط سرآشپزها محلی) تحویل به درب خود را. درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به نفع “بیش از 10” کسب و کارهای محلی.

موسیقی

دیجیتال سراب
درآمد حاصل از این موسیقی دیجیتال جشنواره ارائه شده توسط LA نزدیکی و کیک های شکلاتی & لیموناد بهره خواهد برد شیرین امداد بنیاد است که فراهم می کند پشتیبانی برای نوازندگان که رنج می برند از بی ثباتی مالی در طول COVID-19 بحران است.

اوان Flory-بارنز ارائه: Cooped روی نیمکت سری کنسرت
محلی نوازنده بیس, خواننده, آهنگساز و غریبه نابغه اوان Flory-بارنز انجام خواهد شد زندگی می کنند در Facebook و IGTV در طول هفته برای آینده قابل پیش بینی.

زنده از خانه با بن Gibbard
Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر (!) تا زمانی که این کابوس به پایان رسیده است. او حتی شما را در برخی از مهمانان ویژه (دیجیتالی, البته).

Tomo Nakayama
محلی چند نوازنده و خواننده و ترانه سرا Tomo Nakayama جریان کنسرت خود را در Facebook صفحه تقریبا هر روز.

عملکرد

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

هنرهای تجسمی

جیسون و ترور شکار: Bloodlines
برادران ترور و جیسون شکار که “بخشی از مشهور هانت خانواده فورت روپرت در جزیره ونکوور” در ادامه میراث Kwagiulth سبک هنری (همچنین به عنوان شناخته شده Kwakwaka’wakw/Kwakiutl یک فرهنگ در ضلع شمالی جزیره ونکوور) از طریق منبت کاری ، دیدن این نمایشگاه آنلاین.

پرستون Singletary: مصنوعات از آینده رویای
تور مشهور محلی شیشه هنرمند پرستون Singletary استودیو و نمایشگاه جدید که هنرمند به عنوان توصیف “یک ادای احترام به نسل های آینده از مردم بومی” در Traver گالری از طریق Vimeo.

شنبه

جامعه

هری مورگان: تاکوما اول رئیس جرم و جنایت
پیشگام میدان می شود تمام اعتبار را به عنوان شمال غربی این ممنوعیت دوران توپی از فروشنده مشروب قاچاق فعالیت اما این تور خواهد درخشش نور در هری مورگان بدنام رئیس جرم و جنایت است که برخورد معاملات خود را در جنوب صدا. خیلی ریگ تورهای خواهد شما را به اقیانوس آرام خیابان (تقریبا) یک بار شناخته شده به عنوان ویسکی ردیف.

موسیقی

Abney Park قرنطینه زنده در کنسرت!
خود را سفت پیچ و مهره و پیوستن به سیاتل steampunk پیشگامان Abney Park برای livestreamed کنسرت.

Connectivation با Glitterfox
پشتیبانی از زندان محقق صندوق با اهدای آنچه که شما می توانید یدکی و تنظیم به یک مجموعه زنده از indie folk گروه Glitterfox.

گوش رس, جاز, زندگی می کنند, در انجمن: مارینا Albero, گروه
استاد پیانیست (نه به ذکر است زیلوفون و psalterium بازیکن) مارینا Albero بازی خواهد کرد زنده (آنلاین) با گروهی متشکل از هانس Teuber اوان Flory-بارنز D’Vonne Lewis, جف بوش و جف جانسون.

سیاتل پنجره Sing-Along: “من چیزهای مورد علاقه’
در زمان هایی از این آواز در مورد ترد سیب strudels و شنسیل با رشته فرنگی نمی تواند روحیه آسیب دیده. پنج دقیقه به چوب سر خود را از پنجره و کمربند از محبوب لحن “چیزهای مورد علاقه من” از صدای موسیقی. اگر مردم به اندازه کافی شرکت شما ممکن است شنیدن یک گروه کر از همسایگان خود را به آواز خواندن همراه.

Thunderpussy
دیو سگال توصیف کرده است Thunderpussy به عنوان “یک چهارتایی شدید سرعت ملکه که نادر سیاتل راک گروه امضا به بزرگی برچسب” که خود با عنوان اولین LP “revamps آشنا کلاسیک-راک قدرت حرکت و سخت-سنگ قلاب برای قرار دادن برخی از led در زپلین خود را و برخی از عمق بنفش خود را.” سازمان دیده بان آنها را زنده در یوتیوب.

خوانش & مذاکرات

Chris Guillebeau این پول درخت: مجازی کتاب راه اندازی رویداد
نویسنده و سخنران و, وبلاگ نویس, Chris Guillebeau (بهترین و شناخته شده برای خود را در سال 2010 کتاب هنر از عدم انطباقو نویسنده بسیاری از کتاب هایی که پیشنهاد غیر منتظره/غیر متعارف هدایت شغلی) خود را به اشتراک بگذارید آخرین کار پول درختکه شامل به موقع مروارید حکمت برای کسانی که نگران بی ثباتی مالی کسانی که کار از راه دور برای اولین بار و “سازندگان که نمی خواهد به طور معمول به عنوان خوانده شده چگونه به کسب و کار کتاب است.” Creativelive را را Chase Jarvis خواهد شد پیوستن به نویسنده برای یک مکالمه مجازی است.

ورزش و تفریح

Sounders FC کلاسیک
بطور منظم احساس حماسه Sounders FC بازی با دوباره پخش برنامه هر پنج شنبه در JOEtv. امشب دیدن 2013 دمپسی صفحه اصلی اولین vs. the Portland Timbers.

هنرهای تجسمی

با چوب پنبه بستن و بوم رویداد: ‘خرگوش’
دریافت خودتان یک 11×14 بوم و اکریلیک و رنگ (قرمز, آبی, زرد و سیاه و سفید و سبز) رنگ قلم (یک تخت سر قلم مو یک برس گرد و یک نقطه خوب برس) و مورد علاقه خود را بالغ آشامیدنی برای این اسم حیوان دست اموز مجازی-کلاس نقاشی. این سازمان توصیه و سفارش منابع خود را از مایکل و یا دیگر فروشگاه صنایع دستی ارائه منظقه وانت.

شنبه-یکشنبه

موسیقی

من شما را در ویولن سل
جاشوا روم و چهار سیاتل سمفونی cellists انجام خواهد شد مجموعه ای از آثار اعم از کلاسیک تا مدرن است.

یکشنبه

مواد غذایی و نوشیدنی

خوراکی جشنواره کتاب
روز یکشنبه شما قادر به مشاهده (و رای) خوشمزه tomes در نمایش حاضر در این جشنواره اختصاص داده شده به punny “کتاب” ساخته شده از مواد غذایی و با الهام از معروف ادبی عناوین—برندگان گذشته شامل خر Oaties و یک پرینگل در زمان. تا آن زمان به طوفان مغزی و پخت و ارسال عکس ها از خلاقیت خود را.

موسیقی

باخ و پنکیک: قرنطینه Edition
پنکیک راه شما آنها را دوست دارم و از شنیدن marimba بازیکن ارین Jorgensen بازی تسکین دهنده باخ ویولن سل سوئیت—امروز Suite No. 3 in C Major—on Facebook.

FreeStream: FlammableEmergencyBroadcast04 – WesleyHolmes
خود اعلام کرد “طولانی ترین در حال اجرا خانه موسیقی هفتگی” متوقف نخواهد شد در حساب COVID-19. لحن در هر پنج شنبه در Twitch.tv برای livestreams با دی جی Wesley هلمز, برایان, لیون, Mich / اجلاس دوبله, Dane گارفیلد ویلسون و مهمانان ویژه.

کمی سارا آنلاین کنسرت
Couth Buzzard barista سارا دپ را بازی پخش زنده کنسرت هر یکشنبه از خانه اش به نفع فروشگاه و کارکنان آن است.

یکشنبه Sound Stream – رایگان آنلاین حمام صدا مدیتیشن
مردمی در هماهنگی آیورودا & ریکی رزونانس صدا شفا اعتباری حمام صدا تأملات توانایی خود را برای “کمک به پاک کردن الگوهای قدیمی تفکر و باورهای محدود کننده در حالی که کاشت دانه های جدید از قصد آگاهانه رشد شفا و اتصال است.” صدا خوب است ؟ اتصال به livestreamed جلسات هر یکشنبه شب شروع این آخر هفته.

احزاب و شب زنده داری

Wa Na Wari تولد (مجازی) رقص
منطقه مرکزی خانه Na Wa Wari شده است در اطراف برای نسل اما این ماه نشانه اولین سالگرد خود را به عنوان یک سیاه هنرهای فضا. دریافت خودتان یک تکه از کیک و جشن می گیرند با یک مجازی dance party with DJ ویتامین D. Yirim سکک و Stax انجام خواهد شد زندگی می کنند و همه را آواز “تولدت مبارک” با هم از اتاق نشیمن خود را.

خوانش & مذاکرات

کشتی فضایی و قایق رانی
محیط زیست نویسنده کنت Brower را بخوانید از بیوگرافی خود از علم مورخ جورج Dyson که شروع به خود طبقه شغلی که به عنوان یک ترک تحصیل دبیرستان که فرار از خانه برای زندگی در یک خانه و مطالعه ساخت قایق. هر دو Dyson و Brower ظاهر خواهد شد در یک livestreamed گفتگو با سیاتل روزنامه نگار کتی قابیل.

ورزش و تفریح

مجازی نرگس 8K
در اصل در نظر گرفته شده را در پویالاپ نرگس-لادن ون Lierop پارک این بهار اجرا خواهد شد مجازی. این بدان معناست که وجود خواهد داشت نه هر گونه واقعی در حال اجرا درگیر, اما شما می توانید وارد کنید برای برنده شدن در بخت آزمایی دو جفت کفش از جنوب صدا در حال اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net