49 بهترین های اجتماعی فاصله پسند همه چیز برای انجام در سیاتل این هفته: ممکن است 18-21, 2020

در روز چهارشنبه تاریخ طبیعی نویسنده تاد McLeish را به یک تصویر پر از ارائه رقیب که سمور دریایی عبارتند از: 1) بسیار زیبا و 2) قطعات با ارزش اکوسیستم های ما است. کن Conger

در حال حاضر شما ممکن است یک صف از تکرار مجازی حوادث که میزبان کسب درآمد از توجه شما (و کمکهای مالی) هر هفته که عالی است. اما اگر شما به دنبال چیزی جدید ما گرد جدیدترین و هیجان انگیز ترین مسائل در ظاهر در اینترنت در این هفته در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر—از خواندن با لوئیس آلبرتو Urrea به گفتگو با سامانتا Irby و آنجلا Garbes و از یک کنسرت با Actionesse به روی تخته’ عملا دیدنی زندگی می کنند. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما کامل جریان رویدادهای تقویم و بررسی را در روز جمعه برای: خلاصه ای از بهترین های محلی مجازی رویدادهای این آخر هفته.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | در تمام هفته


دوشنبه

فیلم

‘جامعه’ جدول بخوانید
سرود برای نویسنده/خالق دن هارمون طنزهای شاهکار جامعه همیشه “شش فصل و یک فیلم” اما این شعار در حال حاضر به اتاق را برای “آه و زندگی جریان بازیگران-مراسم جدول-خواندن یک فصل چهار قسمت با واقعی Mandalorian به عنوان یک ستاره خوش آمدید برای حمایت از جهان مرکزی و خط مقدم مواد غذایی است.” این نوع از یک لقمه, آره, اما آن را دقیقبه خاطر این که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در جامعه کانال یوتیوب دوشنبه در 2 ساعت. پاداش اضافی هیبت: Chevy Chase است که نمی تواند در همه وجود دارد! وبرخی گمانه زنی گیلاس در بالا از این نمایش ویژه بازیگران مراسم خواهد بود اعلام کرد که Netflix بکشد greenlit یک جامعه ، شما نمی خواهید به زندگی می کنند وجود دارد اگر که اتفاق می افتد ؟ بابی رابرتز

برخورد-O-Scope: داشتن یک انفجار!
به افتخار سالگرد 40 از فوران کوه سنت هلن برخورد-O-Scope شما را “انفجار بازدید” بازیگران نوابغ مانند Bette Davis, هنر, کارنی, کانی تامسون و حتی عیسی مسیح است.

خوب سیارات سخت برای پیدا کردن: ‘روان’
MoPOP خواهد لگد کردن آن بین کهکشانی جدید سری فیلم ها با یک غربالگری مجازی و بحث از تلماسهدیوید لینچ به شدت مشکل اقتباس از فرانک هربرت را sci-fi کلاسیک.

موسیقی

Mi Casa es su Casa/ Voces آمریکای لاتینی کنسرت
بالارد مدنی اعضای ارکستر را بازی مجازی Orquesta شمال کنسرت اضافی همراهی از mariachi بازیکن Izchel Chacon.

Pickathon کنسرت در روز: Thao و پایین ماندن پایین
من برای اولین بار دیدم عامیانه راک Thao و دریافت اقامت در laidback هیپی متحرک Pickathon و من آماده نیست. وجود ذوق و روح در Thao موسیقی اما چرخاندن انرژی پر جنب و جوش بیش از حد—و به همین دلیل دیدن او زنده است تا goddamn سرگرم کننده است. اگر شما می خواهید برای دیدن و شنیدن و احساس می کنید دقیقا آنچه که من دیدم سپس لحن به این قسمت از جریان کنسرت یک روز سری که در آن است که Pickathon عملکرد است که دوباره جریان را به کمک به جمع آوری پول برای MusiCares. و هنگامی که شما انجام می شود که شاید خود را با نام تجاری جدید LP گوش یا سه. بابی رابرتز

عملکرد

وزارت ذهن دمیدن نظریه
در این livestreamed نسخه از استیو Scher پادکست میزبان خواهد مصاحبه کاریکاتوریست تام Gauld که “کباب بیچاره دانشمندان nanobots و گیج کننده قضایای” در کار خود را.

نیل Shubin: برخی از مونتاژ مورد نیاز
این شناس دانشگاه شیکاگو و استاد و نویسنده محبوب از خود را درون ماهی را بخوانید از کتاب جدید خود برخی از مونتاژ مورد نیاز: رمز گشایی از چهار میلیارد سال از زندگی باستانی فسیل به DNAکه باید روشن کردن برخی تصورات غلط در مورد تکامل و بزرگترین تغییرات و حوادث است که تعیین دوره از زندگی بر روی زمین است.

یک شب از میثاق خانه ستاره
این هفته آغاز می شود با این جشن livestream رویداد کمک به جمع آوری کمک مالی برای میثاق که ماموریت به خدمت بی خانمان و قاچاق جوانان به معنای واقعی کلمه نمی توان تعطیل توسط COVID-19. مهمانان ویژه عبارتند از دالی پارتن, Stephen Colbert, مریل استریپ Dionne Warwick, Martin Short, Jon Bon Jovi, و چارلی روز که من فرض را نمی خواهد نشان در مرد سبز, صحنه و لباس, اما شما هرگز نمی دانید. میزبانی برادوی افسانه Audra مک دونالد و 60 دقیقه خبرنگار جان Dickerson. بابی رابرتز

خوانش & مذاکرات

Mikel Jollett
در اولین بازی خود خاطرات این خواننده گروه از indie-rock band Airborne Toxic Event (یک طرز مرموزی بجا moniker) بازگو غیر معمول خود تربیت در کالیفرنیا فرقه جایی که او و دیگر اعضای با تجربه و فقر و اعتیاد و سوء استفاده احساسی. شنیدن او را به عنوان خوانده شده آنلاین و نگاه به جلو به یک کپی از این کتاب را در صندوق پستی خود را در اواخر ماه مه.

کوه سنت هلن 40 فوران سالگرد مجازی داستان دایره
Washington State Parks و دولت واشنگتن و تاریخی جامعه در حال حاضر مجموعه ای از خاطرات مشترک از کوه سنت هلن بازدید کنندگان به مرکز تاریخ شفاهی پروژه شامل داستان های واقعی از افرادی که تا به حال یک ارتباط عمیق به این منطقه قبل و بعد از آن تاریخی 1980 فوران. سفر خود را در Facebook صفحه به شنیدن دست اول فقط چگونه جهان-تکان دادن که فوران واقعا بود. بابی رابرتز

کوه سنت هلن و آبشار محدوده آتشفشان
چهار محلی دانشمندان شما را پر خواهد کرد که چگونه علم و نظارت از فعالیت های لرزه ای تکامل یافته در طول 40 سال گذشته (با نام مستعار پس از فوران کوه سنت هلن). به علاوه برای کسانی که نمی اطراف در ’80s, UW زلزله شناس استیو مالون را به یک بازی از حساب خود را از فوران.

Songbook سری: این سوزاننده نور خورشید و هر چیز دیگری
در این سوزاننده نور خورشید و هر چیز دیگری: شادی بخش: تاریخ شفاهی, Jon وحشی پردازد چگونه هر دو گروه راک انگلیسی بود که قادر به جلب چنین بزرگه (و پایدار) پایه فن و چگونگی مرگ خواننده گروه Ian Curtis تحت تاثیر این گروه است. نویسنده خواهد پیوست در گفتگو با کوین کول میزبان بعد از ظهر نشان می دهد در KEXP. شما می توانید یک کپی با امضا bookplates و همه از الیوت خلیج شرکت کتاب.

شنبه

کمدی

‘Patton Oswalt: من دوست دارم همه چیز” Netflix برتر
برای کسانی که دوست دارند چیزهای خوب در زندگی خود این متفکر چپ nerd بهترین است و شما دست یک تن از می خندد اگر شما نمی حل و فصل به نیمکت خود را به تماشای آخرین شوی ویژه از امریکا بیشتر دوست داشتنی طنز و شاید تنها فرد ارزشمند به دنبال در توییتر (@pattonoswalt). من دوست دارم همه چیز زیر خنده دار خود را و دست زدن به نابودی با یک ساعت از جوک ها که پیدا کردن پاتون پیدا کردن عشق جدید, جستجو برای کیهانی اهمیت در اتفاقات دنیوی و درد و رنج وجودی ترس در denny’s. چه کسی در میان ما مربوط نیست, متعجب? بابی رابرتز

فیلم

چه افسونگر: زن Cyberbodies در داستان های علمی تخیلی – کلاس مجازی
SIFF برنامه نویس کالین O’Holleran انجام خواهد شد این کلاس آنلاین در زن مصنوعی در فیلم از عنصر پنجم به The Stepford Wifes به Ex Machina (که همه آنها توصیه می شود مشاهده قبل از کلاس).

موسیقی

Beabadoobee
فیلیپینی, انگلیسی, اتاق خواب رویایی-پوپر Beabadoobee را به صورت زنده از KEXP کانال یوتیوب.

موضوع خاص: دور هم
بریستول متخصص موضوع پرونده را ویترین 15 از آن, خبرگزاری مستقل, پانک و هاردکور هنرمندان (از جمله اریکا Freas دوده و جن, تیرکمان بچه گانه, داکوتای Dogeyed نگران نباشید و كه هست) در Instagram زندگی می کنند.

عملکرد

جاده به حق رای زنان
نیویورک تایمز‘ سری جدید کار ناتمام به بررسی جنبش حقوق زنان و جنگ مداوم برای برابری در امریکا شروع با کسانی که هموار راه را برای 19 متمم—به خصوص زنان از رنگ و کسانی که نمی دریافت اعتبار مناسب در جریان اصلی تاریخ است. بار فرهنگ خبرنگار جنیفر Schuessler را در مهمانان ویژه, Valerie Jarrett, مارتا, S. Jones, کیت کلارک لمی و سوزان افزار.

شما یاد بگیرند که: یک شب با Alanis Morissette و دندانه دار کمی قرص
تاریخ Alanis Morissette و بازیگران و تیم دیابلو کودی راک موسیقی دندانه دار کمی قرص برای یک شب از اجراهای منحصر به فرد و شگفتی بهره بازیگران صندوق.

خوانش & مذاکرات

2am یادداشت ها: (مجازی) ادبی باز میکروفون
این جدید باز میکروفون از شعر و نثر و دیگر آثار ادبی در حال پیشرفت است که در حالت ایده آل, نوشته شده در تکه های کاغذ تایپ شده به تلفن خود را یادداشت و یا در غیر این صورت با عجله jotted در ساعت های عجیب و غریب از شب.

سامانتا Irby و آنجلا Garbes
سامانتا Irby (جد از وبلاگ های خنده دار سگ عاشق خوردن) را در مورد چت جدید, کتاب, مقالات, وای, No Thank You., با سابق غریبه نویسنده آنجلا Garbes.

سه شنبه-پنج شنبه

فیلم

این انیمیشن نشان می دهد را نشان می دهد
برای اولین بار این انیمیشن نشان می دهد را نشان می دهد به خوبی سرپرستی مجموعه ای از بهترین شورت ایجاد شده توسط انیماتورها و فیلمسازان در سراسر جهان است که در دسترس ساخته شده به صورت آنلاین غربالگری. و آن را فقط یک نسخه در دسترس ساخته شده اما چهار نفر از آنها. بابی رابرتز

داستان صابون
ABC بازگشت با یکی دیگر از ستاره نکردم نگر از تلویزیون افتخارات رفته اما به جای زندگی-تفریح کلاسیک کمدی یا احساساتی مراسم تجلیل دوست داشتنی showrunners آنها پرداخت ادای احترام به اپرا صابون. و نه فقط به این دلیل که آنها برای اولین بار mainstreamed نمونه از “مشترک جهان” و “شراب خواری تماشای” و “زمان تغییر” (من نمی تواند تنها یکی از بچه ها که مادر آموخت خودش چگونه برنامه یک VCR برای حفظ یک کتابخانه از همه فرزندان من داستان است.) یک تن از سرگرمی در خانه خلاقیت و نوآوری همه ما را برای اعطا در اینجا در سال 2020 اختراع شد توسط صابون و یک پانل از کارشناسان از جمله Carol Burnett, John Stamos, Susan Lucci, Bryan Cranston, Agnes نیکسون اریکا Slezak و الک بالدوین راه رفتن را از بینندگان از طریق صابون’ کف آلود, فوق العاده, تاریخچه. بابی رابرتز

جمعه

جامعه

نوازش با سمور دریایی از سواحل اقیانوس آرام
تاریخ طبیعی نویسنده تاد McLeish منجر خواهد شد بسیار مهم بحث و گفتگو در دریا شایان ستایش سمور (آمیخته با بسیار زیبا, عکس البته) که او با دقت توصیف به عنوان “یکی از طبیعت ژله و جذاب ترین, کوچک توپ های آتشین.”

یک لحظه آرامش با Jameela جمیل
ورونیکا, اتاق, ارشد, ویرایشگر برای پروژه های خاص در نیویورک تایمز, خواهد, چت با سلامت روحی و روانی فعال و پادکست میزبان (و خوب جای ستاره) Jameela جمیل در تاکتیک برای گرفتن از طریق این بیماری همه گیر.

مجازی, خاموش, خواندن, پارتی
برای اولین بار در سراسر جهان سکوت-خواندن حزب بود و یک موفقیت بزرگ است که ما در حال ساخت آن در هفته. چهارشنبه ساعت 6 بعد از ظهر ما در حال رفتن به پرتاب این احزاب حداقل تا زمانی که اقامت در خانه است. شرکت کنندگان در اولین زوم سکوت-خواندن حزب شامل بازیگران و نویسندگان و آهنگسازان و هنرمندان, خانواده, نوجوانان و انجام مشق شب خود را, مردم خیره به فضای گوش دادن به موسیقی به دلیل آن را فقط بسیار زیبا و گربه و حتی یک خانواده در جزیره Orcas که از خوردن شام و تصمیم به پخش خواندن حزب خود را به عنوان موسیقی پس زمینه. (آنچه که یک ایده درخشان!) این بود که فقط یک حزب بزرگ به در. پشت صحنه این بود که یک موفقیت خروش به عنوان به خوبی. غریبه در آورده درآمد حاصل از این مطالعه برای اولین بار ما نوازنده پل Matthew Moore ساخته شده ده برابر بیشتر در Venmo راهنمایی از او تا کنون ساخته شده در نوک شیشه در سررنتو (با تشکر از شما برای سخاوت—او سزاوار آن!) و صدها نفر از مردم در حزب نوشته اند ما ایمیل تقاضاهای مصرانه برای اطلاعات بیشتر. کریستوفر FRIZZELLE

فیلم

SIFF باشگاه فیلم: ShortsFest Edition – مجازی بحث و گفتگو
آماده شدن برای این مجازی نسخه از SIFF فیلم باشگاه توسط سازمان دیده بان هفت فیلم کوتاه از اخیر سیاتل جشنواره بین المللی فیلم پس از آن پیوستن به یک بحث میزگرد SIFF ShortsFest برنامه نویسان دن Doody و مگان لئونارد در گفتگو با کوتاه فیلمسازان Sontenish مایرز (“عبور از قلب من”), سلین برگزار می شود (“کارولین”) و لوگان جورج (“کارولین”).

GEEK

افلاک نما مجازی نشان می دهد: ستاره نزدیک
اطلاعات در مورد سیارات در منظومه شمسی ما و اخیر ستاره شناسی و اکتشافات از اقیانوس آرام مرکز علوم مربیان برای اجتماعی فاصله پیاده روی بعد از تاریک برای دیدن اگر شما می توانید درخواست خود را متجدد دانش است.

خوانش & مذاکرات

جان گریشام
هیجان انگیز حقوقی فوق العاده جان گریشام خواهد شد و گزیده ای از رمان باد کمینو با سوم کتاب است.

لوئیس آلبرتو Urrea
لوئیس آلبرتو Urrea را خانه خراب فرشتگانکه طول می کشد با الهام از زندگی خود را مربوط به داستان مرگ پدرسالار سفر خود را به عنوان یک مرد جوان از لاپاز به سن دیگو کینه و دوست دارد از خانواده گسترده و 100 ساله و مادر مراسم تشییع جنازه. Urrea شده است فینالیست برای پولیتزر و شخصی خود و در عین حال گسترده سبک به نظر می رسد کاملا مناسب برای این آلاینده خانواده حماسی.

داستان سرایی 101 با جاشوا ماری Wilkinson
محلی نویسنده جاشوا ماری Wilkinson منجر رایگان به تمام سطح کلاس آنلاین ترسیم اصول سرایی بزرگ. او شروع سنگین-hitters شخصیت مانند مخاطرات و میل و همچنین به عنوان “پنج اساسی جملات یک قصه گو است و در جعبه ابزار خود برای توسعه و تشدید آوردن روایت.”

سیلویا ان هیولت: #MeToo در شرکت های بزرگ جهان
اهمیت #MeToo به سختی می تواند اغراق آمیز باشد. در عین حال با توجه به اقتصاددان و نویسنده هیولت جنبش بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده سوء استفاده و آزار و اذیت رنج می برد توسط مردان سیاه, گی مردم Latinx مردم و دیگر به حاشیه رانده شده مردمی در امریکا است. او را از خواندن کتاب جدید #MeToo در دنیای شرکت های بزرگ: قدرت امتیاز و مسیر رو به جلوکه در برابر #MeToo کاستی ها با نمونه های بتن و فرصت برای پیشرفت است. هیولت بنیانگذار نیویورک اتاق فکر مرکز استعداد نوآوری خواهد پیوست توسط سازمان معاون رئیس جمهور کندی Ihezie.

چهار شنبه-پنج شنبه

موسیقی

‘بن پلات: زنده از Radio City Music Hall,’ Premiere
بن پلات زمانی لب گنده برادوی ستارگی در عزیز اوان هانسنو به دنبال آن است که با پیوستن به رایان مورفی gleefully ناکارآمد تلویزیون, خانواده, مهار Netflix طنز سیاستمدار. در حال حاضر او اعمال نفوذ است که Netflix قدرت خود را hourlong ویژه بر روی پلت فرم به نام بن پلات: زنده از Radio City Music Hall. او یک گروه او شخصی آهنگ به آواز خواندن برخی از داستان های شخصی برای به اشتراک گذاشتن و یکی از شگفت انگیز گل-الگوی پیراهن عرق را از طریق تمام شب طولانی است. بابی رابرتز

پنج شنبه

کمدی

ساحل به ساحل کباب
هلیم جدید livestream ایستاده سری نیز یک خروجی برای هر گونه تنش و سرخوردگی و اسید است که ممکن است ساخته شده است تا در طول دوره خود را قرنطینه به عنوان کمیک از سراسر کشور در مقابل خود را در, وب کم, دریافت چراغ سبز از showrunners و اقدام به بیرحمانه کباب هر کس در مقابل آنها زنده است. هیچ کس رو به جنون مارس این سال, پس چرا که نه لذت بردن از ساحل به ساحل کباب نخبگان هشت و ببینید که طنز است که در راه خود را به تاج گذاری نهایی فاتح. میزبانی جو لیست و علامت Normand. بابی رابرتز

مدل اقلیت: آسیایی Womxn نمایش کمدی
استفانی نم میزبان یک صف از همکار های خنده دار womxn از خارج (رابین ترنسپاندر Dhaya Lakshminarayanan الن Acuario و برنیس Ye) در این مجازی, کمدی, ویترین.

جامعه

همراه با COVID-19: عشق در زمان COVID
چگونه رابطه خود را و یا عدم آن شده است که در قرنطینه? میزبان این مجازی بررسی می خواهید بدانید.

فیلم

Lunafest
Lunafest (به نام بعد از زنان با هدف نوار تغذیه شرکت LUNA Bar) است که یک سفر کوتاه جشنواره فیلم تشکیل شده از فیلم و درباره زنان است. تمام درآمد حاصل از این رویداد مجازی بهره مند شوند SheJumps (یک سازمان محلی که ماموریت است که برای ایجاد انگیزه در زنان و دختران برای شرکت در فعالیت در فضای باز) و هر بلیط وارد, شما در یک قرعه کشی برای برنده شدن یک SheJumps جایزه بسته که شامل یک arc’teryx آلفا در تاریخ 35 کوله پشتی یک راننده کامیون کلاه کیت کمک های اولیه و برخی از برچسب زیبا. در این سال برنامه شامل کریستن Lester و جیلیان Libbert-دانکن “واژگون شدن” در مورد جدی توپ نخ که می شود یک کار در یک “bro-tastic” start-up; B. Monét را “باله پس از تاریکی” است که در آن یک زن جوان شروع به رقص درمانی استودیو برای زنان دوره نقاهت بعد از سوء استفاده جنسی و خشونت خانگی و بیشتر.

مواد غذایی و نوشیدنی

روبن را Brews مجازی آبجو شب
منظور پرواز از روبن را Brews آبجو (که شامل خود نوردیک رقیق) و جرعه جرعه آن را با قرار دهند مردمی در این مجازی آبجو شب.

GEEK

چگونه از ما یاد بگیرند انگل در صدا ردیابی رعد و برق
A. J. Balatico ناتالی Mastick و نیک وبر خواهد بود که آخرین UW گراد دانش آموزان برای به اشتراک گذاشتن تحقیقات خود را با تاون هال در این virtual edition از بین علم بپردازد. آنها بحث در مورد چگونه هر فرد در فرایند یادگیری منحصر به فرد است و چه عواملی به شکل گیری این فرآیندها; چگونه انگل بر پستانداران دریایی در Puget صدا; و چگونه ما ممکن است قادر به بهبود پیش بینی بود.

موسیقی

شیرجه بالا زندگی می کنند جریان سری کنسرت ارائه: Racoma
لذت بردن از آفتاب alt-راک از سیاتل Racoma حسن نیت ارائه میدهد از بالا شیرجه رفتن.

Mayer Hawthorne: شراب & وینیل ساعت
چیزی وجود دارد endearingly قشنگ در مورد صوتی گمراه کننده اندرو کوهن که انجام تحت نام مورد Mayer Hawthorne. با عنوان آهنگ مثل “لباس زیر زنانه & Candlewax” و یک صدا مانند Curtis Mayfield, شما ممکن است انتظار نیست برای پیدا کردن یک دختر سفید پسر از میشیگان پشت Hawthorne را throwback صدا. اما آن مرد در واقع می تواند آواز بخواند و او با اطمینان می کشد خاموش کل schmaltzy شراب قرمز-رنگ آمیزی جنسی-در-یک-faux خز-منطقه-فرش پرنیان. که پرنیان دقیقا نقطه تمام هفتگی خود livestream, “شراب & وینیل ساعت” پس چرا درمان خود را ؟ بابی رابرتز

شهد مجازی سری کنسرت ارائه: Actionesse
آن را سخت به پیدا کردن یک گروه بلندتر و rowdier از Seattle-بر اساس پست-پانک هاردکور سازندگان Actionesse. خود به عنوان “post-horncore”—که باید عجیب و غریب به اندازه کافی فروش به شما در قرعه کشی—Actionesse به رخ کشیدن شاخ که اغلب در لذت جیغ مطابقت با زوزه خواننده. بلندی صدا می توانید آخرتی. و سرگرم کننده است. آنها یک بار دعوت غریبه به یکی از خانه های خود را نشان می دهد و ما شاهد منجر بسیارخوب شیرجه رفتن خاموش, پیانو, میله تزئيني پشت صندلی روی زمین و فریاد به یک انفجار ترومبون. آن تحول. من تعجب نمی کنم اگر آنها الهام خود را (مجازی) مخاطبان به شورش. تعقیب می سوزد

Satur8r ارائه: Kame, پشت صحنه, Vol.1 – Stres
کمه Hou$e سری از “پشت صحنه” منحصر به فرد زندگی می کنند ثبت کنسرت در حال فیلم برداری در خارج از یک فاصله امن. برای این نسخه اتمام indie-هنرمند الکترونیکی Stres (با نام مستعار Sasha Bolof) در حرکت یا کشش ناگهانی.

احزاب و شب زنده داری

عملا دیدنی زنده
پر زرق و برق محلی کشیدن ملکه بتی وتر میزبان این مجازی فرش قرمز مراسم با اجرای زنده از جاستین ویویان باند CHRISTEENE, SassyBlack و اردن مکینتاش-Hougham با بد بد ، لغزش خود را در بهترین لباس شب و رفتن هلندی خود را با خانواده در خوب ناهار خوری غذا کیت از برادران & Co. (350 دلار) هری, غذاهای خوب (250 دلار) کمی نئون تاکو ($100) و یا اتاق نشیمن ($55) بخشی از درآمد حاصل از هر یک از آن بهره مند خواهد شد بر روی تخته.

عملکرد

مجازی بد جیمی یکنوع بازی شبیه لوتو
انتخاب کنید تا $5 بسته از کارت یکنوع بازی شبیه لوتو از بد جیمی و یا خود را بسازید و لحن به یک لب پر از بازی شب.

خوانش & مذاکرات

کرک Bloodsworth: مبارزه برای پایان دادن به مجازات اعدام
کرک Bloodsworth اول آمریکا برای تبرئه از مرگ و بر اساس آزمایش DNA پشت در ’90s را صرف زندگی خود را پس از آن تلاش برای لغو مجازات اعدام و پرداختن به محکومیت غیر قانونی. او را بشنود بخوانید از خاطرات خود در این شهر مجازی سالن رویداد.

اجازه دهید Dolly Parton خواندن شما یک داستان قبل از خواب
شما خسته شده اید ؟ شما احتمالا خسته است. همه نیمه خسته. همه گیر زندگی است و مانند آن. اما در حالی که ما در آینده باقی می ماند fitfully نامشخص ما هنوز هم می توانید خود را به سرزمین خواب وخیال به عنوان زیبا به عنوان ممکن است با تشکر ضروری گنج Dolly Parton که “دالی پارتن تخیل کتابخانه” کانال شده است میزبانی یک هفته webseries که در آن دالی خودش می خواند یک داستان قبل از خواب به کودکان خود. یا شما. هر کسواقعا; اگر یک سنی که دالی پارتن خواندن شما را به خواب نامناسب است من امیدوارم که بشریت هرگز به آن می رسد و یا آن را می شناسد. ما مطمئن شوید که به عنوان جهنم نیست شروع در حال حاضراست که برای مطمئن. بابی رابرتز

تابستان می خواند برای نه کاملا عادی تابستان
در این virtual edition, نقد کتاب, زندگی می کنند, نیویورک تایمز نقد کتاب ویرایشگر پاملا پل الهه شعر و موسیقی بیش از تابستان خواندن پیشنهادات خود را با بهترین فروش نویسنده ان Patchett (نویسنده هلندی خانه, اخیرا). پس از آن روزانه کتاب سردبیر جان ویلیامز را مجازی زیرچشمی نگاه کردن از طریق قفسه ملی کتاب بنیاد لیزا لوکاس و کتاب های منتقد, Parul Sehgal.

هنرهای تجسمی

Re/قاب: هنر نقاشی سه قابی
پیوستن به ان Poulson دانشیار متصدی مجموعه در هنری برای یک نگاه تعاملی در گالری مجموعه توجه ویژه به triptychs و چگونه گروه بندی بر درک ما از قطعات منحصر به فرد.

تمام هفته

عملکرد

پت Graney ایمان Triptych
این سه اجرای برنامه از طراح رقص مشهور پت Graney (با عنوان “ایمان” “خواب” و “تو” بود) طول این دوره از یک دهه از 1991-2001. جریان هر سه بخش شامل 12 اصلی اعضای بازیگران (از جمله کاترین Niehoff پگی پیاچنزا و Amii لژاندر).

هنرهای تجسمی

انتزاعی سیاه و سفید تابعیت: آمریکایی آفریقایی هنر از سنت لوئیس
دانشگاه سیاتل Hedreen گالری بهار نمایشگاه که افتتاح آن, آنلاین, هل در مقابل سابقه طولانی در redlining نواخته پیمان محدود و ضد سیاه رژیم در خیابان Louis, میزوری از طریق مخلوط-رسانه کار St. Louis-بر اساس سیاه و سفید هنرمندان Dominic اتاق دامون Davis, تنها اورت د نیکولز و کاترین Simóne رینولدز.
باز جمعه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de