محلی طراح رقص و مجری Markeith Wiley به آدرس دولت از جهان خود را از طریق معاصر عملکرد سری W(UT) در حال حاضرجریان زنده هر شب در این آخر هفته از طریق بر روی تخته’ Instagram. حسن هنرمند

به حالت آشکار COVID-19 نیروهای ما به تعریف دوباره مفهوم سرگرمی آخر هفته و تعطیلات آخر هفته در کل—به عنوان ما حفظ اجتماعی فاصله. اما به لطف نبوغ هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار در سیاتل و در سراسر جهان وجود دارد تن از وقایع اتفاق می افتد زنده در Facebook, Instagram, Twitter, و سیستم عامل های دیگر است که امیدوارم شما را به برخی از مقدار مورد نیاز joie د vivre در این زمان دشوار است. ما گرد کرده ام تا بهترین محلی livestreamed حوادث اتفاق می افتد در این آخر هفته (به علاوه چند قابل توجه ملی چیز) کمتر از یک مجازی شب با SassyBlack به Markeith ویلی را آخر هفته طولانی عملکرد W(UT) در حال حاضر به پر جنب و جوش و غیر متعارف پاستور Kaleb عید پاک خدمات در یوتیوب. حتی برای گزینه های بیشتر, چک کردن کامل ما را در جریان وقایع و تقویم است.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | پنج شنبه


جمعه

کمدی

جوک داخل جریان زندگی می کنند نشان می دهد – اندرو رودخانه و کوری Michaelis
Cory Michaelis (یک شمال غربی اقیانوس آرام به طور منظم که انجام شده در سطح بین المللی به ویژه با Gad Elmaleh) و اندرو رودخانه (یک کمدین که می آمیزد داستان سرایی با حکایات شخصی به ارائه برخی از واقعا خنده دار مجموعه) میزبان این جمعه شب کمدی پر زرق و برق با مهمانان ویژه. امشب این جاده ها-آزمایش جانباز مرحله, رادیو و صفحه نمایش کوچک Kermet Apio که برنده بزرگ آمریکایی کمدی جشنواره سیاتل کمدی رقابت است.

جت شهرستان تریک ارائه: کمدی در قرنطینه
شروع خود را قرنطینه تعطیلات آخر هفته بر یک توجه داشته باشید از سبک سری با جت شهرستان تریک هفتگی طولانی-فرم نمایش کمدی در کانال یوتیوب خود را.

جامعه

Puget صدا ماهی در هفته
دوستداران منطقه ای خاص زندگی آبزیان می تواند بازگشت به سیاتل آکواریوم وب سایت برای نهایی بعد از Puget صدا ماهی در هفته برای دیدن ویدئوها از منحصر به فرد Puget Sound گونه های ماهی شرکت در ماهی چیزهای بی اهمیت در مورد سیاست های فعلی به منظور محافظت از ماهی قزل آلا و پیدا کردن حقایق جالب در مورد کارولینای شمالی و ماهیان خاویاری.

فیلم

جشنواره (در)تخصیص #11
11th سالانه جشنواره از (در)تخصیص بودجه با داران Jaimie بارون, گرگ کوهن و لورن برلینر در حضور برجسته هنری ابتکاری و استفاده نامناسب موجود در فیلم و یا فیلم. در این سال آنها وعده قطعات که شامل همه چیز از “ظریف نفیس اجساد با تاریک سیاسی undertones برای jocular یوتیوب مش یو پی اس و موسیقی-تصویری supercuts.”

مواد غذایی و نوشیدنی

درخواست Sista کشاورز
یک چرخش صف سیاه womxn کشاورزان از جمله روح آتش مزرعه لی Aud و خاک نسل Kirtrina باکستر—پاسخ تماس خود را-در سوال در مورد باغبانی دام, جنگل زراعی, گیاه پزشکی و نگهداری مواد غذایی از طریق زوم و Facebook Live.

موسیقی

فرانکی کیهان
فرانکی کیهان “بسته بسیاری از مشت کامل از قدرت خام-آکورد پاپ و بسیاری از کیسه پر از هوش sap” به عنوان غریبه کمک کننده ژاک Frimmel نوشته شده است. نیویورک-بر اساس نرم-گروه پاپ به رهبری گرتا کلاین را بازی زندگی می کنند در Instagram هر جمعه در ماه آوریل است.

شهد مجازی سری کنسرت ارائه: وزوز Brump
شهد مجازی سری کنسرت خود ادامه خواهد داد و با یک عملکرد از نوع خم اما ska-متمایل به گروه محلی وزوز Brump.

شکایت از سر و صدا Livestream ft. کف زدن گلف
شکایت از سر و صدا میزبان مجازی رقص برای کمک به جمع آوری کمک مالی برای Kremwerk کارکنان. دیترویت گلف Clap خواهد شد, تیتر با حمایت اضافی از ژن لی, طلا Chisme جیسون وو اردن Goff, Phoseph به زودی(ish) و زیر مجموعه.

SassyBlack
کیهانی الکترونیکی روح هنرمند SassyBlack خواهد آورد و روح خود را راه اندازی با یک شب “شیرین مجازی vibes” در Instagram زندگی می کنند.

عملکرد

سیلویا جمعه شب پاتوق
خود را صرف دوشنبه شب در محلی کشیدن ملکه و کاخ تئاتر منظم سیلویا O’Stayformore. او ممکن است پخت کیک, او ممکن است قرار دادن در برخی از سوابق او ممکن است چند تماس و یا او ممکن است فقط سالن در کالسکهپست و راحتی شما با پچ پچ.

خوانش & مذاکرات

تنهایی اجتماعی باشگاه
هوگو خانه کتابی ساعت خوشحال خواهد داد دیجیتال طبقه به نویسندگان مهمان هر شب جمعه. برای شروع همه چیز خاموش اتصال به شنیدن ملی کتاب جایزه فینالیست ربکا Makkai (بزرگ مؤمنان) است که پیدا کردن شادی و معنا از طریق ادبیات در این دوره از انزوا.

خرید

کوچک بازار
هر جمعه, شهری, صنعت قیام را معرفی 25 فروشندگان خود را در Instagram و خواهد شد از ویژگی های بسیار مقدار محدودی از محصولات را انتخاب کنید از هر یک از. اول آنهایی که به سهام ادعای خود را در نظرات را به آیتم های صفحه اصلی (برای خرید البته).

هنرهای تجسمی

مجازی هنر راه رفتن: بالا و آمدن هنرمندان
شما نمی توانید جسمی هاپ در اطراف به گالری در هنر تا PhinneyWood اما شما هنوز هم می توانید چک کردن هنر راه رفتن را از تور مجازی برای دیدن کار 20 جوانی هنرمندان سالخورده 7-24.

جمعه-شنبه

عملکرد

یک اسب شهر
در یک پست آخرالزمانی انزال, خروس دفاع از اسب بر روی زمین—اما زمانی که برخی از گرسنه فراریان نشان می دهد تا دامداران مانند فراری باید “تلاش برای به یاد داشته باشید آنچه باعث می شود آنها را انسان در یک جهان اصرار آنها را فراموش شفقت و سلامت عقل خود را.” شما می توانید آن را ببینید جریان از طریق Patreon.

خوانش & مذاکرات

توپ پزشکی: نویسنده v. شاعران – قرنطینه Edition
چهار نمایشنامه نویسان و چهار شاعران خواهد شد رقابت در مرحله نهایی مسابقات ادبی با الهام دهید ایجاد شده توسط چهار هنرمندان تجسمی. کلمات تولید شده در آن قسمت از مسابقه استفاده خواهد شد در مرحله بعدی قرار می دهد که این قطعه از نوشتن روی صحنه (انجام شده توسط Seattle بازیگران). این سازمان ادعا می کنند آن را “بزرگترین ادبی نبرد از این و یا هر قرن است.” اگر شما آن را از دست یک پادکست نسخه رها خواهد شد در روز یکشنبه.

دوشنبه-یکشنبه

جامعه

مجازی, Skagit, دره گل لاله جشنواره
جشنواره Skagit دره لاله لغو شده است اما واشنگتن لامپ Co., Roozen Gaarde و لاله شهر—که همراه با دیگران در واشنگتن گل صنعت مصرف عمده مالی آمار از COVID-19—آیا آوردن زمینه بهار شکوفه به شما در راه با ارائه گل های تازه (و merch) به درب خود را. لاله شهر نیز راه اندازی شد #ColorforCourage کمپین که اجازه می دهد تا برای خرید دسته گل لاله برای تحویل به بیمارستان ها و خانه های پرستاری کمک مراقبت از تاسیسات و سایر کارگران خط مقدم. آنها همچنین برخی از تورهای مجازی از زمینه های خود را در Facebook صفحه.

موسیقی

Pickathon ارائه: یک کنسرت در روز
Pickathon پاسخ به COVID تلاش برای ظروف سرباز یا مسافر تا همه در هوای جشنواره موسیقی سرگرم کننده است ؟ این 60 روز طولانی جریان سری پوشا چند سیستم عامل آنلاین و هنرمندان برجسته از جمله تایلر Childers (جمعه) Charles Bradley (Sat) مخزن و Bangas (خورشید) و بسیاری از بسیاری دیگر.

عملکرد

Markeith Wiley: W(UT) در حال حاضر
در یک پیش نمایش برای روی تخته عملکرد سیاه Boisغنی اسمیت نوشت: “اگر شما را دیده اند Wiley ترکیب طنز و دلشکستگی که با قدرت به عنوان او می آمیزد شخصی و سیاسی خود را در اجرای برنامه در حال حاضر.” هر شب این هفته هنرمند را به اشتراک بگذارید مختلف کار در تئاتر را در Instagram که همه وعده “[محو] و [ترکیب] معاصر عملکرد سبک در حالی که پرداختن به وضعیت فعلی جهان است.”

شنبه

کمدی

پیچ طرفداران: بانوی نبرد پلیس
اینکه آیا یا نه شما را دیده ام 1990 sci-fi تلنگر بانوی نبرد پلیسدر مورد یک بازیکن تنیس که تبدیل به یک سایبورگ افسر پلیس پس از یک حمله تروریستی در یک یا دو شگفتی در این پیچ طرفداران را با جت شهرستان تریک.

جامعه

CD فروم: فاصله فیزیکی صمیمی مکالمات
دنی erp pmi به متصدی برای منطقه مرکزی انجمن برای هنر و ایده ها را به صورت زنده از Instagram هر شنبه به گپ و گفتگو با هنرمندان محلی. امشب آن را مضحک, دخترک معصوم, Mx. Pucks یک’Plenty.

موسیقی

گوش رس, جاز, زندگی می کنند, در انجمن: ژاکلین تعبیر
محلی جاز خواننده ژاکلین تعبیر—که برنده گوش رس خواننده جاز جایزه سال 2018—فضل صفحه نمایش کامپیوتر خود را با موسیقی زنده.

TrainCarHouseParty: Livestream part deux!
برنامه رقص شب قطار, ماشین, خانه, حزب استقامت خواهد شد که به شما زندگی می کنند, از Facebook صفحه. شما می توانید و باید هنوز هم براق کردن صورت خود را حتی اگر شما در اتاق نشیمن خود را.

عملکرد

Cooped: یک درایو در رقص برای Cooped مردم
صدور صورت حساب خود را به عنوان یک “شب طول مشارکتی شکار لاشخور” محلی رقص جمعی لندفرم خواهد شد قرار دادن در یک نمایش خوب یک سری از نشان می دهد در یک شب—برای cooped-تا هنر دوستداران که می توانید از یک فاصله امن در Safeway پارکینگ.

زندگی می کنند! از آخرین شب زندگی من
یک مرد افسرده که با این نسخهها کار گورستان تغییر در محلی خود را گاز ایستگاه مینی مارت برنامه به زندگی خود را در مقابل کار خود را از دوربین های امنیتی. اما به عنوان او خود را کامل آخرین تغییر طرح خود را مختل زمانی که او بازدید او گذشته و حال و آینده ممکن است خودشان—و برخی از مشتریان واقعی. آن را مدرن روز بهار Christmas Carol اساسا انجام زندگی می کنند با تئاتر Schmeater از طریق زوم.

#ShareTheLove کمپین قرار دادن حزب
این Cornish دانشکده هنر متعلق به Intiman تئاتر را پرتاب یک حزب به قرار دادن آن #ShareTheLove campaign (50 درصد از درآمد حاصل از آن بهره مند خواهد شد COVID-19 بودجه امداد و هنرمندان در Intiman خانواده). آنها خواهید بود پیوست, موسیقیدان, کمدین, قصه گو و تمام اطراف لذت Ahamefule J. Oluo در کنار موسیقی مهمان CarLarans.

خوانش & مذاکرات

BookCon بخوانید-A-Thon
کشت و نویسندگان محلی مانند Lamar Giles (نه چندان خالص و ساده), Melissa de la Cruz (ملکه قاتل) لوری هالس اندرسون (فریاد) و بسیاری دیگر را به خواندن 15 دقیقه قطعه کار خود را از ظهر تا شب در آن کتاب شرکت مجازی BookCon بخوانید-A-Thon. کمک های مالی و حمایت خواهد شد کتاب صنعت خیریه بنیاد #SaveIndieBookstores مبارزات انتخاباتی.

ورزش و تفریح

Sounders FC کلاسیک
بطور منظم احساس حماسه Sounders FC بازی با دوباره پخش برنامه هر پنج شنبه در JOEtv. امشب جریان 2019 کنفرانس غرب نتیجه نهایی سری.

هنرهای تجسمی

له/تکرار 2020
با الهام از یک پروژه ملی به نام Fun-a-day که هدف آن اتصال هنرمندان با هم از طریق “مقاومت و انعطاف پذیری و رشد” بیش از 50 عجیب و غریب هنرمندان محلی وظیفه شد, با انتخاب یک پروژه و تکرار آن هر روز در طول ماه مارس. بررسي فايلهاي چند رسانه کار در این آخر هفته طولانی ویترین. پس این نشان می دهد نمی تواند در فرد این مجازی افتتاح خواهد شد اجازه می دهد تا هنرمندان هر دو دقیقه برای به اشتراک گذاشتن کار خود است. پس از آن شما می توانید یک نمایش اسلاید در Vermillion وب سایت.

شنبه-یکشنبه

فیلم

جهان دور دو ویژگی
اقامت در سهامی خاص و به موقع ظهر فیلم viewings با جهان دور قهوه خانه خواهد شد که غربالگری کلاسیک ’80s, فانتزی The NeverEnding Story (شنبه) و طنز خون آشام مستند آنچه ما در سایه (یکشنبه) از طریق Watch2Gether.

موسیقی

رایگان پخش: R. شومن Symphony No. 2
سیاتل سمفونی درمان دوستداران موسیقی کلاسیک رایگان برنامه تکراری پخش از رابرت شومان Symphony No. 2, led توسط مدیر موسیقی توماس Dausgaard.

یکشنبه

جامعه

کشیش Kaleb عید پاک خدمات 2020
کشیش Kaleb گله ممکن است خود را کلیشه ای churchgoing جمعیت سابق غریبه نویسنده برندان Kiley گزارش بسیاری از رؤیت “برلسک رقص و کمدین نویسندگان و شب زنده داری impresarios […] نوشیدن پایین مانده از خونین خود را Marys”—در میان تعداد آنها. اما Kaleb یک کشیش تلویزیونی را جاذبه حتی زمانی که او را موعظه چیزی مزخرف و این مراسم عید پاک رنگ شادی بهار برای 21 سال گذشته. این خدمات خواهد رفت دیجیتال.

فیلم

آهنگ 2020 – مشترک نگهداری: تصویری شعر ویترین
انتخاب تصویری شعر از این سال هم در جشنواره به نمایش در خواهند آمد در یک حلقه در منطقه مشترک نگهداری ، توقف—در حالی که حفظ فاصله اجتماعی—یک ویترین از “wanderers کالسکه ها و اسکیت بازان به دنبال یک شاعرانه وقفه.” اگر دوست دارید آنچه می بینید به جلو نگاه به livestreamed جشنواره خواهد بود که livestreamed by Northwest, فیلم, فروم, شروع چهارشنبه آینده.

در چشم ساده فیلم سری – طوبی دزد توسط آلیسون O’Daniel
آلیسون O’Daniel را به طوبی دزد تصویری نصب و راه اندازی—در برجسته هنری را در چشم ساده , نمایشگاه, که ما واقعا می خواهیم بازدید در فرد در حال حاضر)—چند فصل پروژه های ویدئویی است که موضوعات با هم حکایات از راهپیمایی باند, فیلم ناشنوایان درامر Nyke شاهزاده والاتر از جان کیج 433 در سال 1952 و آخرین پانک در ناشنوایان باشگاه در سان فرانسیسکو در سال 1979. شما می توانید آن را ببینید جریان آنلاین.

مجازی در حال حرکت تاریخ سوم فعالیت در بایگانی
این الهام بخش صدایی مجازی نسخه ای از حرکت تاریخچه جمع آوری خواهد شد تا محلی آرشیو کلیپ ها برجسته عدالت اجتماعی رزمندگان دیجیتالی در حال حرکت تصویر حفظ Puget صدا.

مواد غذایی و نوشیدنی

یکشنبه شام با آشپز آدم
Copperleaf آشپز آدم استیونسون را طبخ جدید دستور العمل (و توصیه یک شراب خوب به همراه آن) را از آشپزخانه خود را هر یکشنبه بعد از ظهر. شما می توانید به دنبال همراه و ظروف خود را و یا شما می توانید سفارش چه خوب به نظر می رسد خاموش رستوران خانواده-سبک takeout منو و انتخاب آن در ماشین خود را.

موسیقی

Andrea Bocelli در کلیسای جامع Duomo
ایتالیایی خواننده اپرا Andrea Bocelli ارگ و امانوئله Vianelli انجام خواهد شد روحانی آهنگ های مانند “Ave Maria” و “Sancta ماریا” به خالی کلیسای جامع Duomo—بزرگترین کلیسا در ایتالیا واقع در میلان—در عید پاک یکشنبه.

FreeStream: FlammableEmergencyBroadcast04 – WesleyHolmes
خود اعلام کرد “طولانی ترین در حال اجرا خانه موسیقی هفتگی” متوقف نخواهد شد در حساب COVID-19. لحن در هر پنج شنبه در Twitch.tv برای livestreams با دی جی Wesley هلمز, برایان, لیون, Mich / اجلاس دوبله, Dane گارفیلد ویلسون و مهمانان ویژه.

یکشنبه Sound Stream – رایگان آنلاین حمام صدا مدیتیشن
مردمی در هماهنگی آیورودا & ریکی رزونانس صدا شفا اعتباری حمام صدا تأملات توانایی خود را برای “کمک به پاک کردن الگوهای قدیمی تفکر و باورهای محدود کننده در حالی که کاشت دانه های جدید از قصد آگاهانه رشد شفا و اتصال است.” صدا خوب است ؟ اتصال به livestreamed جلسات هر یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im