Sawant called recent developments Orwellian.

Spike به نام تحولات اخیر “Orwellian.” شهر سیاتل

ما چه ؟ هشت هفته به اجتماعی فاصله اقدامات? سیاتل شورای شهر بوده و میزبانی جلسات از راه دور از طریق زوم در طول این بیماری همه گیر. Councilmember الکس پدرسن به نظر می رسد مانند او نیست خواب پس از اقامت-صفحه اصلی سفارش آغاز شده است. Councilmember Debora Juarez که ضعف سيستم ايمنی شده است و فاصله طولانی تر از همکارانش در نهایت (بیشتر) که او دارای یک دکمه قطع اما او برای تلفن های موبایل بیشتر برافروخته روز به روز.

این جلسات از راه دور و اینکه آیا آنها مناسب تحت رژیم صهیونیستی. جی Inslee را اعلام باز در جلسات عمومی عمل می کنند (OPMA) شده اند یک منبع خاص از تنش به تازگی.

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

Inslee به بیانیه صادر شده در مارس و گسترش طریق ممکن است آمده است که سازمان نمی تواند میزبان در جلسات حضوری. از آنجا که شما می دانید coronavirus. سازمان می تواند از راه دور جلسات به عنوان طولانی به عنوان آنها یا مربوط به COVID-19 پاسخ یا unhelpfully اگر آنها “لازم و معمول مهم است.”

هفته گذشته رئیس شورای Lorena گنزالز و Councilmember ترزا-little images تصمیم گرفت که این شورا در حال انجام مذاکرات در کسب و کار آینده نگر مالیات حقوق و دستمزد (یا آمازون مالیات) مناسب نیست فرماندار مورد نیاز است. بنابراین این قانون که ارائه اضطراری کمک نقدی برای خانواده ها شده است را در خود نگه دارد. حامیان آن Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس خوشحال نیست. آنها ساخته شده روشن است که در طول صبح روز دوشنبه شورای جلسه.

“شورای رهبری انتخاب ساخته شده برای اجرای دقیقترین تفسیر فرماندار اعلام و بدون گفتگو در مورد خطر” مورالس گفت. “در نتیجه گفتگو در مورد کمک های اضطراری متوقف کرده است.”

Spike گفت که وضعیت خواهد بود “bizarrely خنده دار” اگر زندگی مردم نیست در خطر است.

بحث اصلی این است که آیا کسب و کار حقوق و دستمزد مالیات خواهد شد که قرار 1.7 درصد مالیات در بخش کسب و کار است که گزارش 7 میلیون دلار یا بیشتر در مقیاس سالانه حقوق و دستمزد در پاسخ به COVID-19 بحران است. اصلی آغاز به کار مالیات را شامل نمی شود در پاسخ به جهانی همه گیر پس وجود نداشت جهانی و همه گیر بود که آن را incepted. هدف اصلی از این مالیات به صندوق مسکن مقرون به صرفه و سبز زیرساخت های آن را به عنوان مربوط به گرین جدید برای مقابله سیاتل.

اما فوری اضطراری کمک نقدی برنامه اضافه شد به آدرس COVID-19 بحران است. این طرح مرده است در آب در حال حاضر.

گنزالز دفاع و موقعیت خود را برای توقف این قانون. او در تلاش است برای کشتن مترقی درآمد گزینه های او گفت: امروز او در تلاش است برای محافظت از شورای برابر یک طرح دعوی در دادگاه.

تماس ساخته شده بود پس از تجزیه و تحلیل حقوقی که در این شهر دفتر دادستان ارائه شده به شورا. که تجزیه و تحلیل است که خصوصی با توجه به وکیل مشتری امتیاز نگران Councilmember لیزا Herbold که با ارسال یک یادداشت در مورد چگونه او احساس نمی راحت با شرکت در جلسات.

“این استدلال که ما مجازی, فیلم برداری, باز پخش جلسات شورای باز نیست به اندازه کافی و توجیه لغو آن جلسات در پشت درهای بسته معاملات واقعا Orwellian,” Spike گفت: “شما نمی توانید این مسائل است.”

او سپس اشاره کرد که در 2018, Herbold و گنزالز شد برخی از اعضای شورا که تماس به دبه کردن در به تازگی به تصویب رسید سر مالیاتی در “پشت درهای بسته معامله” است که منجر به باز جلسات عمومی عمل نقض و دعوی در دادگاه.

Herbold در یادداشت او در مورد نگرانی های قانونی در مورد مالیات بر حقوق و دستمزد در جلسات گفت که او احساس ناراحت کننده که قادر به ببینید که چگونه مخاطبان واکنش نشان می دهند در جلسات عمومی و اینکه “هر کسی را تکان داد سر خود را در ناامیدی دیده می شود و یا راننده سرشونو تکون دادن هو یا کف زدند.”

Spike mused وجود دارد که آیا “هر استاندارد در OPMA است که نیاز به مقامات منتخب قادر به تشخیص حالات صورت عمومی است.”

گنزالز bristled در Spike را با فشار به عقب.

“همکاران ما Sawant و مورالس که ظاهرا فکر می کنم من شادی بزرگ در توقف گفتگو در مورد مترقی درآمد” گنزالز گفت. “من می خواهم برای اصلاح این رکورد در آن است.”

گنزالز در ادامه می گویند که او شده است لابی دفتر فرماندار به “نرم” اعلام به “حساب برای چه تکنولوژی کار می کند در امروز” پس از آن در حال حاضر نیاز به توجه به گنزالز را تفسیر تجزیه و تحلیل حقوقی در جلسات حضوری.

“درگیر شدن در فحاشی و نسبت دادن بیمار-قصد اسموکی اطاق عقب, اتاق خواب تخفیف—من نمی دانم که این backrooms هستند” گونزالس گفت: “یا که در آن این است که از. من شده است بسیار شفاف است.”

Juarez سپس chimed در مورد چگونه او نمی خواست به “بازی سیاست در میان یک بیماری همه گیر” و گفت: اساسا هر کس به آن دست کشیدن کردن. او به نظر می رسید با اعتماد به نفس است که اگر این نوع از مالیات تصویب شد که شورای تقریبا قطعا شکایت کرد که تکرار گنزالز را امتیاز.

“پول مالیات دهندگان” استفاده می شود به “حل و فصل دعاوی است که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد” اگر جلسات شورای اطراف مالیات بر حقوق و دستمزد به ادامه در این “بی پروا” شیوه با توجه به گنزالز.

پشتیبانی غریبه

در حال حاضر مورالس و Spike می توانید قوانین خود را بیشتر به طور خاص به این بیماری همه گیر پاسخ و یا آنها می توانید صبر کنید تا زمانی که این شورا قادر به ملاقات در فرد دیگر. است که می تواند در ماه و یا در واقع حتی طولانی تر است.

– Little images گفت که او تمایل به میزبان در مکان سالن شهر در مورد مالیات بیشتر به بحث. کسانی که متفاوت از رسمی شورای شهر در جلسات کمیته. Spike گفت که او می خواهم برای کمک به-little images با کسانی که در سالن های شهر. گنزالز بود “heartened” توسط ایده.

همچنین فقط برای قرار دادن آن در خارج وجود دارد, سکوت همه مردان در این شورا است پر سر و صدا. هیچ یک از آنها برای شرکت در بحث در اطراف این موضوع و نه آنها مشترک دیدگاه های خود را در هر مصاحبه. همه بازگشت نیست درخواست برای نظر از غریبه هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de