این آخر هفته نوسان توسط Shug را شیرین چشمه در غرب سیاتل به انتخاب کنید تا یک Build-Your-Own-مغز گردو کیت برای رفتن. Shug را از طریق Instagram

اگر شما دندان شیرین مستلزم بیش از متوسط سوپر مارکت کوکی شما خوشحال خواهید بود به می دانم که نانوا و شیرینی پزی سیاتل برخی از فوق العاده ویژه به رفتار در فروشگاه را در این آخر هفته قرنطینه کمی قابل تحمل تر و خیلی خوشمزه تر است. در زیر ما وارد منحصر به فرد ترین گزینه های ما می تواند پیدا کردن از Shug را سودا چشمه Build-Your-Own-مغز گردو کیت به جام کیک را “قورت دادن دید” ده (یک روز احمق آوریل ویژه از مد افتاده در مثل—شما آن را حدس زده—مشهور مدفوع emoji). پیدا کردن یک لیست کامل از محلی دسر لکه های ارائه takeout و تحویل در اینجا.

Bluebird
کوچک دسته ای یخ لبنیاتی ارائه می دهد تحویل خانه هر جمعه از 2-4 ساعت در فریمونت بالارد, فینی Ridge, افرا برگ تاج تپه و والینگفورد. در علاوه بر این به طعم مانند Elysian تنومند و بادام و خشخاش شما همچنین می توانید سفارش “پاینت بسته” کامل با مغز گردو پر کردن. به علاوه اگر شما خود را وارد کنید, سادگی قبل از آوریل 3 در ظهر شما می تواند برنده اجتماعی فاصله بستنی های اجتماعی.

Frankie & Jo است
گیاهی یخ لبنیاتی آوریل طعم در حال حاضر در دسترس است. این ماه, آنها در حال رفتن با یک “Greatest Hits” تم زیرا “آنچه بیشتر می تواند ما باید نسبت به *راحتی و آشنایی* در طول زمان با پر بسیار عدم اطمینان؟!” را انتخاب کنید از کوکی کارامل بحران کیک شکلات مذاب یا Superbark (ساخته شده با دانه کدو تنبل و تست ارزن شکلات تیره پوست)—و یا با هر سه. تحویل خانه در حال حاضر در دسترس در سیاتل و اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در جاهای دیگر آنها نیز ارائه می دهیم حمل و نقل در سراسر کشور.

به طور کلی گراز دریایی دونات
هر دو کاپیتول هیل و Laurelhurst مکان رنه اریکسون محبوب doughnut زنجیره ای هنوز باز است (هر چند پیشگام مربع و در جنوب دریاچه اتحادیه کافی نت ها را به طور موقت بسته شده) و در حال حاضر در خدمت دو ویژه جدید طعم: توت فرنگی و ریواس و کرم نارگیل. آنلاین preorders تشویق می شوند.

سلام رابین
رابین Wehl مارتین به طور موقت بسته او آجر و ملات فروشگاه, اما اگر شما از دست رفته خود را کوکی ها ما یک خبر خوب: اگر شما سفارش از Pagliacci در روز شنبه, آوریل 4 پیتزا خود را با کیسه های درمان از سلام رابین کوکی ها در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. شما همچنین می توانید خرید سلام رابین کوکی خمیر از مخروط و اشتاینر (کاپیتول هیل و پیشگام مربع مکان هر دو هنوز هم باز و ارائه تحویل) برای پختن در خانه است.

داغ کیک شکلات مذاب Cakery
پاییز مارتین کردم او شروع به فروش را-و-پخت کیک شکلاتی مذاب در بازارهای کشاورزان’ و این mason jar-قرار دارد رفتار میکند که یک بار دیگر حفظ کیک داغ’ کسب و کار در طول این زمان های عجیب و غریب. شما می توانید سفارش انواع طعم را-و-پخت کیک تحویل داده می شود از خود “تولد don’t Stop” وب سایت از جمله “تاریخ بسته” آمده است که با یک بطری شراب همراه با کوکی ها کیک های شکلاتی شکلات, سس و دیگر merch. کیک داغ نیز راه اندازی پروژه کوکی این هفته که از طریق آنها به شما ارائه رایگان کوکی ها به بیمارستان های محلی. شما می توانید در اینجا.

هود معروف نانوایی
محبوب فیلیپینی نانوایی در نهایت بازگشایی, برای, تحویل, آوریل 2! شما می توانید سفارش خود را در “Yummies برای تحویل” منو آنلاین که شامل اوبه کوکی مینی cheesecakes تمام توان buko کیک و قهوه بو داده, کیسه از تکیه گاه فعالیت های تجاری.

نمک و نی
از 1 آوریل محبوب خوش شانس فریبندگی-رنگی گلدان از طلا و رنگین کمان عطر و طعم است و در دسترس برای حمل و نقل در سراسر کشور.

افراط دسر
غرب سیاتل کیک و درمان فروشگاه ارائه کوکی تزئینات کیت در تم های مختلف (عید پاک اسب شاخدار و ماریو) که هر کدام همراه با پیش پر از شکر و تخم مرغ کیسه ده کوکی ها قند و شکر در اشکال مختلف و sprinkles. آنها به بازار عرضه شده در پدر و مادر با بچه ها اما حتی اگر شما لازم نیست که هر یک از شما خود را مانند یک بازی سرگرم کننده procrastibaking پروژه.

بی خوابی کوکی ها
در علاوه بر این به ارائه takeout و گزینه های زایمان بی خوابی کوکی ها “یاد تجاری در اواخر شب کوکی بازی” میزبانی یک #DeliveringWarmMoments مسابقه. تا آوریل 9, شما می توانید با معرفی کسی برای تعریف کوکی بسته مراقبت. آنها همچنین ارائه DIY کوکی’wich کیت که می آید با کوکی بستنی توپینگ.

اصلی پخت شرکت
این کوکی شرکت تعمید به افتخار صاحب امیلی Allport را dachshunds دارای دو طعم های جدید برای مارس: مبارک بادام و کیک قهوه. شما می توانید با سفارش هر دو از آن—و همچنین بیشتر دائمی طعم مانند کوکی ها و کرم و پر churro کیک پنیر به همراه کیک کوکی برش—برای وانت در اصلی وب سایت و یا تحویل سفارش از بارگذاری می خورد, Grubhub یا Postmates.

Macrina نانوایی
در طول چند هفته گذشته های دیرین سیاتل نانوایی های زنجیره ای ارائه شده است $1 از برش را انتخاب کنید کیک. این جمعه, آوریل 3 شما می توانید صرفه جویی در خود را Whisper کیک ساخته شده با شکلات سفید پایه لیمو خوری خامه و تمشک. خود منو بهار نیز در دسترس است تا May 13 که شامل مینی تمشک ریواس وارونه, کیک, لانه پرنده کیک و challah. شما می توانید تماس های آینده به منظور وانت و یا تحویل از طریق DoorDash.

توانا-O دونات
وگان زنجیره ای شیرینی بی شیرینی عطر و طعم از ماه لیموناد تمشک در حال حاضر در دسترس است. خود را سبز دریاچه بالارد و کاپیتول هیل مکان های باز باقی می ماند برای گرفتن و رفتن سرویس و یا شما می توانید سفارش تحویل از بارگذاری می خورد.

مولی مون بستنی
تا زمانی که آنها می تواند بازگشایی درهای خود را Molly Moon را معرفی کرده است جدید “پاینت باشگاه” که بازده 11 پیمانه نیم لیتری (برای هزینه 10), زیبا فریزر کیسه, یک شیشه آلی, در خانه, sprinkles و یک رمز و راز برچسب—a $125 ارزش دلار 99.50.

Shug را شیرین چشمه
هر آخر هفته در طول همه گیر (یکشنبه–سه شنبه 2-5 pm), غرب سیاتل پاسگاه قدیمی timey Pike Place Market شیرین چشمه و یخ سالن بستنی ارائه شده است Build-Your-Own-مغز گردو کیت به خانه می برد. طعم دهنده برای آخر هفته اول مارس شامل پسته کوکی و خامه و توت سیاه. آنها همچنین شروع یک ساندویچ بستنی پرداخت آن را به جلو برنامه به صورت محلی بهداشت و درمان کارگران است.

مطرح دونات
منطقه مرکزی فروشگاه doughnut آوریل طعم در حال حاضر در دسترس: اوبه mochi لیمو آویشن شکلات سفید خرد و توت فرنگی وابسته به بلسان. علاوه بر تعطیلات آخر هفته تنها آنها ارائه توت فرنگی n کرم crullers (جمعه ها) همه چیز بیگل (شنبه) و کیک تولد (یکشنبه). منظقه وانت و تحویل از طریق Postmates در دسترس هستند.

نمک و نی
از 1 آوریل محبوب خوش شانس فریبندگی-رنگی گلدان از طلا و رنگین کمان عطر و طعم است و در دسترس برای حمل و نقل در سراسر کشور.

سیاتل شکلات
در تاکویلا مبتنی بر کارخانه شکلات بسته شده است آن مکان های خرده فروشی (جدا از منظقه خدمات وانت موجود در گل سرسبد خود را در محل) اما آنلاین شکلات تحویل هنوز هم بسیار ممکن است. بررسی های جدید خود را بسته مراقبت ارائه شده و مانند “کار از خانه شکلات ذخیره کردن” یا “روشن روز کسی” مراقبت از بسته چرا که “در حال حاضر بیشتر از همیشه همه ما می توانیم با استفاده از یک شادی کوچک در آستان ما.”

سیاتل میآید
اگر شما ولع مصرف درمان های یخ زده که یخ کرم اتمام سیاتل میآید “پاپ بسته” که آنها را تحویل به درب خود را. طعم شامل lilikoi شور میوه گواوا, kona, قهوه, شکلات fudge و حتی توله سگ میآید ساخته شده با کدو و آب. اضافه کردن در یک خانه پر کردن کیت برای گزینه های مانند rainbow sprinkles در و شکلات تیره نم نم باران سس.

تئو شکلات
در اینجا یکی دیگر از راه برای دریافت خود را محلی شکلات ثابت: فرمونت-بر اساس خرده فروش جدید تئو-To-Go منو شامل محبوب ترین آنها رفتار میکند مانند قمری کیک و فرمونت Chews build-your-own ساندویچ بستنی (شامل مولی مون بستنی), عید پاک سبد میله و تعداد زیادی بیشتر.

کاپ کیک
این ماه لذیذ کیک و شیرینی دارای چندین گزینه های خاص از جمله طعم جدید خود را از ماه: پای لیمو. به افتخار روز احمق آوریل آنها نیز (به طور جدی… ما فکر می کنیم) ارائه یک “مدفوع گرفتن واقعی” ده شامل کیک صدر با شکلات گراوند مدفوع emojis و کیک وانیلی لوله کشی با وانیل “دستمال توالت.” به عنوان آنها نوشتن “Covid-19 است هیچ خنده ماده و ما معمولا آن را نگه دارید کمی classier در جام, اما همه ما نیاز به کمی سبک سری در حال حاضر.” شما همچنین می توانید از هم اکنون سفارش خود را تزئین نوعی کیک کوچک کیت اگر شما نیاز به یک پروژه و یا انتخاب کردن برای خرید پرداخت آن را به جلو ده به حمایت از سازمان های غیر انتفاعی در نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de