در اینجا چیزی شیرین در مورد این آخر هفته: نمک و نی برای هیچ-تماس با وانت و تحویل در بالارد و کاپیتول هیل و آنها را محبوب غلات صبحانه-الهام گلدان از طلا و طعم رنگین کمان موجود در انبار. نمک و نی از طریق Instagram

فرماندار Inslee تمدید اقامت در خانه به منظور به حداقل مارس 31 اما به تازگی اعلام کرد بازگشت از نمک و نی و غرب سیاتل بازار کشاورزان در حال یادآوری است که این قرنطینه نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. این که آیا شما در حال جمع آوری مقررات برای زوم مهمانی شام و یا شما می خواهید برای سرپا ایستادن کردن با سفارش آماده به خوردن, خوبی, ما گرد کرده ام تا همه از این هفته با نام تجاری جدید takeout و تحویل ویژه زیر از لیندا میخانه صبحانه pop-up به سرگردان غاز را سه تکه مرغ سرخ شده شام. برای حتی بیشتر گزینه های ناهار خوری چک کردن همه سیاتل قابل توجه takeout و تحویل محصول فوق العاده خلاصه ما از Cinco de Mayo ویژه یا جامع ما takeout و تحویل میباشد.

بازگشایی برای بایگانی اطلاعات

ایالت واشینگتن بازار کشاورزان
همسایگان ما به شمال می تواند جمع آوری خود را preordered کالا از ایالت واشینگتن بازار کشاورزان که رسما بازگشایی در مارس 2 برای وانت تنها. روز قبل از مشتریان دریافت خواهد کرد یک شکاف زمان نشان می دهد زمانی که آنها باید گرفتن مسائل خود را. این هفته مسافت فروخته شده است اما ترس نیست—آنها آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره شنبه است.

کافه لاگو
این Montlake پیتزا فروشی است “>بازگشت در کسب و کار (برای takeout, حداقل) به عنوان از آوریل 1. را انتخاب کنید از خود آماده-به-خوردن سالاد, پیتزا و پاستا; طبخ در خانه پاستا شام برای دو; محدود آشپزخانه اقلام و آبجو, شراب و بطری کوکتل.

غش بز Gelato
Denizens از فرمونت می توانید پیمانه نیم لیتری, قاشق و milkshakes برای رفتن دوباره شروع آوریل 1 از 2-7 بعد از ظهر

Redhook Brewlab
کاپیتول هیل آبجوسازی در حال حاضر ارائه می دهد 32-اونس crowlers و فر پخته, پیتزا برای رفتن پنج روز در هفته است. تماس های آینده برای پیشسفارش.

نمک و نی
به عنوان از آوریل 1, Salt & کلش را کاپیتول هیل و بالارد مکان های باز هستند و در گذشته برای هیچ-تماس با وانت و تحویل از 3-10 p. m. روزانه. آنها بازگرداندن معشوق کلاسیک مانند نمک دریا با کارامل روبان عسل اسطوخودوس و شکلات چسبناک یکجور دوربین عکاسی همراه با محدود اجرا گلدان از طلا و رنگین کمان و نوای شیرین غلات صبحانه. قیف نیز در دسترس هستند به جفت با پاینت سفارشات.

غرب سیاتل بازار کشاورزان
غرب سیاتل آخرین محله به بازگشایی آن بازار کشاورزان (با برخی از اجتماعی فاصله قوانین). آن را بازگشت در روز یکشنبه از 10 صبح تا 2 بعد از ظهر و با دانشگاه های منطقه و بالارد بازارهای شما را تشویق به برنامه ریزی و preorder که در آن ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان یک داوطلبانه “سوگند” جزئیات بهداشت و اجتماعی فاصله روش آنها انتظار خریداران را از جمله تعیین یک خریدار به ازای هر خانوار و خروج حیوانات خانگی در خانه است.

فوق العاده جدید

پسر بزرگ کینن
هنوز هم در جشن 4/20? فیلیپینی کامیون مواد غذایی برای بازگرداندن آنها 4 برای $20 جعبه معامله (که شامل سرخالو لیموناد lumpia musubi و OG ساندویچ مرغ) در مارس 1 (و جمعه ها می آیند) برای تحویل منظقه وانت و پیاده روی در وانت.

سیاه سحر و جادو شیرینی
سیاه سحر و جادو شیرینی ChocolateSpiel جکی مایو (نویسنده ناهار خوری مبارک) دست ساز La Conner و محلی آشپزی جوجه با هم قرار یک بسته مراقبت برجسته محلی زنان متعلق به مغازه ها, به علاوه منابع جامعه و بهداشت و نکات ایمنی. منظور از آوریل 1.

شتو Ste. میشل
در همکاری با Kentucky Derby (که شما می توانید به تماشای یک نسخه مجازی از در مارس 2) شتو Ste. میشل اعلام کرده است یک نسخه محدود از آن لو آناناس برای تحویل.

ترد میوه های قرمز
برای ماه مارس سابق Canlis sommelier جکسون Rohrbaugh اهدا خواهد شد 80 درصد از درآمد حاصل از $79 سه بطری شراب جعبه (بخشی از خود را مبتنی بر اشتراک شراب باشگاه ترد میوه های قرمز) به سیاتل مهمان نوازی صندوق اضطراری. همچنین این کشتی به صورت رایگان در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا

همین Lucho را
پرو رستوران تمام چوب اخراج مرغ شام (با سیب زمینی سرخ کرده!) برای 30 $که شما می توانید انتخاب کنید تا در محل از 5-9 p. m. روز شنبه-جمعه.

خمیر منطقه پیراشکی در خانه
شروع مارس 1, کسانی که سفارش $50 یا بیشتر در takeout یا تحویل دریافت خواهد کرد یک بطری لی Kum Kee را انتخاب چاشنی معطر و سرکه.

Digby
شراب محلی تحویل شرکت Digby ارائه تحویل رایگان از طریق مه 1 که شما می توانید با استفاده از یک اشتراک و یا یک سفارش.

اتان Stowell رستوران (چگونه به طبخ یک گرگ Mkt., قرمز, گاو, Rione XIII, Tavoláta)
در علاوه بر این به ESR @ HOME شام وعده های غذایی (در دسترس روزانه از 4-8 pm), شرکت اتان Stowell رستوران اضافه شده جداجدا سفارش داده شده و گزینه های منوهای خود را مانند charcuterie و پخته ditalini از چگونه به طبخ یک گرگ.

Humble Pie
منطقه مرکزی پیتزا فروشی ارائه شده است $35 takeout شام برای دو نفر است که شامل هر 14 اینچ پیتزا یک خانه کوچک سالاد و یک بطری Orizzonti Sangiovese یا WA Sagelands Pinot Gris.

J پاف
ساخته شده به سفارش کرم پف خدمات J پاف نام کنار پروژه های محلی تازه بیکر Jho در حال حاضر باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات. محل سفارش خود را با ظهر روز پنج شنبه برای وانت یا تحویل در شب جمعه است. این پاف در دسترس هستند در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده بنابراین نمی خواب بر روی آن.

لا شیرجه
لا شیرجه جدید شام برای دو نفر شامل یک چهارم از دیوید نان چاودار, خانه ساخته شده از گوشت گاو corned, لهستانی-سبک ترشی کلم, سالاد, ترشی گل کلم شور کره اسمتانا (کشت خامه ترش), adjika (گرجستان رب کاری)⁣⁣ داغ فلفل پنیر و 12 منجمد گوشت کوفته. آنها همچنین باید یک گیاه خوار گزینه است.

لو سکه
در علاوه بر این به طور منظم خود را takeout برنامه (چهار شنبه-پنج شنبه از 4-8 p. m.) و یکشنبه شب مرغ سرخ شده خانواده وعده های غذایی سبک و لو سکه یک خانواده جدید از صبحانه و خدمات از 10.m-1 p. m. عرضه بسیار کلاسیک اعم از نان پودینگ نان تست فرانسوی به مرغ و وافل به رستوران معروف سرخ سیب با دارچین قند و گلابی کره.

لیندا میخانه
محله دوستانه شما خماری صبحانه است پشت در pop-up فرم! سفارش های آینده و جلوگیری از 11 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه و یکشنبه شروع آوریل 2 برای مرغ سرخ شده و استیک chilaquiles کابوی tacos, براونز هش مو سگ (در قالب کوکتل کیت و آبجو) و بیشتر.

Parfait آلی صنعتگر بستنی
محلی دسته ای کوچک یخ مغازه کرم است مصرف preorders برای وانت. ارسال یک ایمیل به info@parfaiticecream.com با موضوع “بستنی وانت” به قفل کردن سفارش خود را پس از آن توسط نوسان به آن را انتخاب کنید بین 2 تا 4 بعد از ظهر روز یکشنبه, مه 3. فعلی خود طعم دهنده طیف وسیعی از کره تافی خرد کنجد سیاه و سفید به توت فرنگی frozé.

راینر ساحل مرکز جامعه
WA-بلوک همکاری با رستوران های محلی و سرآشپزها به ارائه خدمات رایگان به وعده های غذایی برای دانش آموزان و خانواده ها در راینر منطقه ساحل هر سه شنبه و پنج شنبه از 1 تا 3 بعد از ظهر در حالی که مدارس بسته باقی می ماند. آنها همچنین می خواهید برخی از محدود غیر فاسد شدنی و مواد غذایی و میان وعده موارد در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. این هفته لگد کردن با فلفل قرمز و برنج سرو با میوه و مجنون moco و مرغ burritos خدمت با میوه از کلمبیا شهر مورد علاقه سوپر شش. بررسی هفته آینده را برای بیشتر.

سیاتل ساخته مجازی مهمانی شام
سیاتل ساخته شده همکاری و مشارکت بیش از 100 تولید کنندگان محلی و تولید کنندگان است که مصرف پر استرس ترین بخش از اجتماعی خود فاصله پسند مهمانی شام (خرید مواد غذایی) با ارائه چهار فرد کیت با سیاتل-منابع مواد (به همراه لیست پخش و شگفتی های دیگر). اگر خانواده شما کمتر از چهار و بقیه از حزب خود را در پیوستن به شما عملا فقط بدان معناست که شما باید مقدار زیادی از باقی مانده. مه 2 کیت شامل اتصالات برای غذا (مانند ادویه ترشی لوبیا سبز از سیاتل ترشی Co. و بیچر پنیر) entrees (تازه اسپاگتی و سس گوجه فرنگی از Lagana غذاهای microgreens از تنگ 5 و مزارع و پرتقال شیرین پانسمان از نگردند), دسر (macarons از Alexandra Macarons), گل (از لیا باغ در اسنوهومیش) و نوشیدنی (شما می توانید بین سیاتل ساخته شده شراب قرمز مخلوط و یا غیر الکلی آبجو زنجبیل از الوار شهرستان).

Taqueria Cantina
دو برو margaritas برای قیمت یک و دریافت 15% کل takeout سفارش در مرکز شهر taqueria.

Tarsan من جین
کلاسیک Valencian غذا را در خانه با Tarsan من جین جدید paella غذا کیت (و takeout اولین!) شروع چهار شنبه, آوریل 1. اگر شما می خواهید شما می توانید اضافه کردن یک اسنک پک شامل Iberico Bellota ژامبون و کوکتل کیت با تمام اتصالات برای بالارد رستوران امضا gin & تونیک.

اتحادیه سالن
معشوق والینگفورد امد و شد زیاد است ابقاء خود ترد کتری تراشه های با شیب پیاز به خود takeout منو و آنها نیز ramping تا دنده نخست عرضه خود را برای جمعه شام برای دو نفر در دسترس برای پیشسفارش.

سرگردان غاز
شروع آوریل 1 جنوبی-تحت تاثیر کافه را بسته تا سه تکه مرغ سرخ شده شام (از جمله سه طرف و تازه و پخته بیسکویت با جم) را برای خود روز جمعه تا یکشنبه جشن گرفتن نیاز دارد.

Wann ین
Wann ین قرنطینه بقا کیت شامل شام برای دو نفر با شور و سرخ شده گوشت خوک شیرین و دارای مزه تند سرخ شده گوشت خوک شکم کبابی تخمیر گوشت خوک در یک سیخ کباب ویتنامی سوسیس گوشت خوک, سه سس فرو بردن سه نوع از مهم برنج و سبزیجات تازه. پیشسفارش در طول هفته برای یک شنبه شب افت کردن.

Whidbey Island بستنی Co.
محلی لبنیاتی راه اندازی کرده است یک پاینت باشگاه برای Whidbey ساکنان جزیره (و مردم با خودرو). آنها خواهید بود برای بازگرداندن علاقه مندی های قدیمی و طعم های جدید به طور یکسان که می توان برداشت تا شروع آخر هفته روز یادبود در سابق Freeland یخ (واقع در کنار موشک تاکو).

Zylberschtein را
زیر آخرین هفته جمعه فلفل قرمز شام شمال سیاتل دلی جدید مواد غذایی راحتی خبر: BBQ پستان وعده غذایی در دو اندازه برای تغذیه خانواده ها از دو (50 دلار) و یا چهار (95 دلار). شما به دنبال در یک BBQ ساندویچ گوشت سینه (که شما می توانید در زیر به صورت دودی توفو اگر شما می خواهید) در challah مستی با رنگ تپه کشیده سینه و housemade سس BBQ, مزه, سالاد کلم, شاخ و برگ بو داده, خانه سیب زمینی سرخ کرده و سالاد مخلوط, سالاد پلاس سفید کیک با توت فرنگی و Sidhu مزارع ریواس کمپوت و خامه برای دسر. وانت است که روز جمعه بین 2-4 بعد از ظهر

آینده فوق العاده

Addo
فصل بیس بال است که در وقفه این سال, اما آشپز اریک ریورا را سرخ کنید تا بادام زمینی و ترقه جک 7:05 مشاهده دو (با نام مستعار معروف دو ضربه توسط Seattle Mariners’ ادگار مارتینز در سال 1995 در لیگ آمریکا بخش سری) on May 11. مجازی “ballpark تجربه” نیز می آید با یک سیاتل سگ, کیت, یک, سیر, سیب زمینی سرخ کرده, کیت طناب قرمز و شش بسته المپیا آبجو. به علاوه در جمعه, مه 15, Addo راه اندازی خواهد شد آن پنج دوره Fusion سری از $45 پورتوریکو و وعده های غذایی برای وانت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de