خرید رپورتاژ

Corona is having an unexpected resurgence.

کرونا است که با داشتن غیر منتظره تجدید حیات. Warner Music / ZYX

من صرف تعطیلات آخر هفته خود در قرنطینه صفحه اصلی درست مانند (امیدوارم) همه شما. من بازی فریزبی در پارک. من رفتن به یک پیاده روی بسیار طولانی همراه با کمی جوانه گروه من زندگی می کنند اما ما کمک نمی کند به هر جمعیت یا لیسیدن هر دستگیره های درب.

به جای من بازی Animal Crossing برای دو روز راست—این یک بازی جهان است که در حال حاضر با وسواس اما من شک دارم که آگاهی از تقلا کردن دیدگاه کوهورت—در حالی که دوست پسر من* به پایان رسید ساخت یک self-قرنطینه مضمون لیست پخش. این واقعا بزرگ است.

تمام چیزی که هفت ساعت به علاوه ، من پیشنهاد می کنم شما آن را بازی و رقص در اطراف خانه خود را کنید و سعی کنید به فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از روز خود قرنطینه شما باید جلوتر از شما. در اینجا چند آهنگ در لیست پخش است که من واقعا دوست دارم:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.


به ویژه’ “شهر ارواح” است که در مورد فروپاشی شهری لندن در سال 1981 اما واقعا امر به سیاتل (یا هر شهر بزرگ) در طول این coronavirus shutdown. آن بازی و از دست دادن ذهن خود را کمی.

من کاملا مطمئنم که من تا به حال COVID-19 در ابتدای ماه به مدت دو هفته. من هرگز می دانم که چون من نمی توانستم تست شده اما آنچه می دانم این است که پگی لی “تب” spiraled از طریق ابکی مغز در حالی که متوسط صعود گذشته 103 درجه است.

اگر شما در یک کنفرانس تلفنی خود را با همکاران و نمی تواند انفجار موسیقی در حال حاضر فقط تماشای این لال. هیچ کس رقص در اطراف خانه خود را کاملا مانند مری جین ،

Robyn نمی خفه شو در مورد چگونه بد او می خواهد برای رفتن به ساحل “ساحل 2k20.” او مانند “ما باید کسی ؟ اجازه دهید به حزب عزیزم!” من متاسفم Robyn اما ما نمی توانیم از طریق و رفتن به که جایی در ساحل شما در حفظ و صحبت کردن در مورد. من اهمیتی نمی دهند اگر آنها واقعا خوب غذایی است. مردم در حال مرگ هستند.

آخرین نماد: تاج را “ریتم شب است.” در coronavirus biopic این آهنگ است که بازی می کند در حالی که من سرفه کردن ریه به تنهایی در وسط شب. ضرب و شتم سیلی در زمان با سرفه. آن را بسیار draggy.

خوب! برو گوش دادن به لیست پخش! من شکستن است. زمان برای بازگشت به اخبار…

*من دوست پسر, نام, راه, Marc Castillo. من در مورد نوشت: او برای ما عجیب و غریب موضوع یک بار. او همچنین نوشت: برای ما عجیب و غریب موضوع یک بار. او با این نسخهها کار در یک مغازه عتیقه فروشی در مرکز شهر. این بسته را تا زمانی که به شهر می آید به زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im