Mayor Goodman Supporters Rally at City Hall

استیو مارکوس

شهرستان Councilwoman میشل Fiore نگه می دارد تا یک “ما در حال باز کردن” نشانه پشت شهردار کارولین گودمن در طول یک جلسه شورای شهر در شهرستان لاس وگاس سالن در مرکز شهر لاس وگاس چهار شنبه, مه 6 سال 2020 است. نشانه ای بود هدیه ای به شهردار گودمن از حامی جان Baietti.

شهردار گودمن تجمع حامیان در تالار شهر

A woman holds a sign in support of Las Vegas Mayor Carolyn Goodman during a city council meeting at Las Vegas City Hall in downtown Las Vegas Wednesday, May 6, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن بیان بی میلی او را برای دولت موظف کسب و کار بسته به سرعت گسترش COVID-19 در چهارشنبه لاس وگاس شورای شهر نشست. در این زمان او در کنار با هواداران است.

حدود 25 نفر با حضور در جلسه شورای به بازگشت شهردار موضع در coronavirus همه گیر از جمله این که ویروس مرگ و میر در نوادا را تضمین نمی کند اقتصادی shutdown. برخی از علائم است که به عنوان خوانده شده “ما عاشق شهردار گودمن” با یک عکس از شهردار و یک پرچم آمریکا.

این شهر که در ادامه به برگزاری در جلسات حضوری برای مدت زمان بیماری همه گیر در زمان احتیاطی داخل اتاق از جمله نظارت بر تعداد زیادی از مردم وجود دارد به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند عمل اجتماعی فاصله گفت: شهرستان سخنگوی Jace Radke.

گودمن شروع جلسه با پرداختن به انتقاد او برای دریافت نظرات خود را کمرنگ جلوه دادن coronavirus. او همچنین یک ویدیو نشان میدهد ساکنان که پشتیبانی خود را و می خواهید این شهرستان برای بازگشایی شده است.

“من نمی خواهد در این کار و در این جامعه اگر من نیست که شانه های پهن. مهم نیست که آنچه در آن است و چگونه کذب برخی از نظرات شده اند, آن را خوب است. من می دانم که ما در حال انجام کار درست در لاس وگاس” گودمن گفت.

از اواسط ماه مارس گودمن به عنوان شدت ویروس و گفت: اقتصادی تلفات آن را گرفته در شهر و وضعیت بدتر از این ویروس خود را. همانطور که از چهارشنبه coronavirus را کشته است 238 نفر در شهرستان کلارک و بیمار حداقل 4,473 با توجه به جنوب نوادا بهداشت منطقه.

در مارس 22 مصاحبه با سی ان ان لنگر اندرسون کوپر گودمن ارائه شده لاس وگاس ساکنان به عنوان یک “گروه کنترل” برای تعیین چگونه بالا میزان مرگ و میر خواهد بود اگر کسب و کار بازگشایی شد. او همچنین به تازگی گفت که گرمای تابستان در لاس وگاس می تواند کشتن ویروس ادعا می کنند که دانشمندان مورد سوال است.

بسیاری از دولت ها و رهبران محلی از جمله بخش 1 عضو شورای برایان نادسن بخش 3 Councilwoman اولیویا دیاز و بخش 5 عضو شورای Cedric Crear را محکوم کرد و نظرات خود را. هر سه آنها تنظیم به جلسه از طریق تلفنی که آنها انجام داده اند از اواسط ماه مارس.

سه عضو دیگر شورای — شهردار Pro Tempore میشل Fiore بند 2 Councilwoman ویکتوریا ملوان و بخش 4 عضو شورای Stavros Anthony — حمایت گودمن چهارشنبه با تاکید بر عوارضی که دولت موظف به تعطیلی کسب و کار گرفته شده در کسب و کارهای کوچک به طور خاص است.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از کسب و کار است که بیرون رفتن از کسب و کار مگر اینکه ما به آنها باز” آنتونی گفت. “هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا یک فروشگاه خرده فروشی و یا رستوران نمی تواند باز تا امروز است.”

با توجه به اینکه فروشگاههای جعبه بزرگ از جمله “کل غذاهای هدف و Costco” می تواند باز بماند در طول خاموش کردن کسب و کارهای کوچک نیز باید مجاز به بازگشایی ملوان گفت. تمام غذاهای هدف و Costco همه فروش مواد غذایی و در نتیجه در نظر گرفته شده ضروری کسب و کار در نوادا است.

Fiore گفت که افرادی که سالم هستند و ماندن در خانه هستند “تحت کنترل” و از آنها خواست به خارج رفتن و سر زندگی خود را به عنوان طبیعی است. و اضافه کرد که تعطیلی کسب و کار و اقتصادی shutdown رانده اند برخی از افراد به خودکشی او سوال که چگونه است که می تواند بهتر از مرگ با کوروناویروس.

“صحبت کردن من به شما بگویم این است که بسیار ترسناک گاهی اوقات به دلیل ما حمله لیبرال رسانه ها. اما ما سکوت است که بسیار کشنده تر از COVID-19 خود” Fiore گفت.

در این جلسه عمومی دوره نظر طرفداران گودمن او را برای صحبت کردن در برابر رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را از دست داده و همه گیر. چندین گفت: آنها صاحبان کسب و کار کوچک نهفته کسب و کار خاموش کردن.

برخی از ترویج افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس از جمله این که این ویروس ایجاد شده در آزمایشگاه در کارولینای شمالی حتی اگر اکثر دانشمندان معتقدند که احتمالا نشات گرفته از خفاش ها در ووهان چین. یک سخنران گفت: آن را “مشکوک” که در شهر نیویورک موارد بیشتر از لاس وگاس با توجه به اینکه بسیاری از آسیایی, بازدید گردشگران هر دو شهرستانها; ویروس شده است در هر قاره ها به جز قطب جنوب از اواخر فوریه. یکی دیگر مشترک است که آنها را رد هر گونه آینده واکسن در برابر coronavirus خواستار آنها را “هدف” از “جعلی بیماری همه گیر.”

هیچ یک از اعضای شورا و نه گودمن اصلاح هر یک از سخنرانان اظهارات که بسیاری از آنها ثابت کرده اند که نادرست است. اگر چه گودمن خواست سخنرانان به باقی می ماند مدنی و قبلا متنبه اعضای عمومی برای انتقاد اعضای شورا او را محکوم نمی یک بلندگو که ادعا کرد که اعضای این شورا که به گوش این جلسه از راه دور نمی شد انجام شغل خود را. و نه او را سرزنش یک سخنران که به نام برای Sisolak و دیگر فرمانداران به “قفل شده است.”

در علاوه بر این به حضور خود در شورای اتاق حدود 50-75 مردم با تجمع در مقابل ساختمان تالار شهر قبل از جلسه با توجه به شهرستان مارشال. تظاهرات سازماندهی شده بود توسط مایکل و کریستال Frehner و فرح Gallaher Carter, Michael Frehner گفت.

Frehner دارای دو سالن مو و گسترش فروشگاه در لاس وگاس که باقی مانده اند باز در طول همه گیر توسط قرار ملاقات فقط, او گفت:. برخی از کارکنان خود را تا به حال مشکل پر کردن بیکاری و یا دریافت پول از طریق فدرال چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر این بیماری همه گیر است.

نوادا کسب و کار باید یک “حق قانونی” به بازگشایی و می توانید و باید انجام دهید تا با خیال راحت Frehner گفت.

“ما نمی توانیم این دیگر هیچ. آمریکایی ها نمی توانیم این” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de