زندگی (و مرگ) به عنوان ما آن را می دانم (Coronavirus بخش)

از جمله: پرندگان ما خودمان

الهی مادر از زعفران هیل: “موضوع:” اما وقتی ما آماده هستند و ما باید خودمان را بالا بکشیم به طوری که ما می تواند نور را برای دیگران به دنبال.’

“یک مقاله از یک دوست دوران کودکی. او به من اجازه به اشتراک گذاری”:

“امروز ما تا به حال یک زن کاردینال پرواز به پنجره و او را از آسيب. برای حداقل نیم ساعت همسر او پریدند در اطراف او دیوانه وار سلسله مراتب در تلاش برای او را از خواب بیدار. پس از یک در حالی که من دیگر نمی تواند سازمان دیده بان خود را در ناامیدی. من تا به حال به نگاه دور برای چند دقیقه به بسته بندی کردن سر من در اطراف این همه بیش از حد معمول فاجعه است. پس از حدود یک ساعت رفتم پشت پنجره و دیدم که نر کاردینال دیگر وجود دارد. او به تنهایی در باران. طبیعت اشک نزولی شد و من نمی تواند کمک کند دست زدن به صورت من به عنوان من پاک و دور از خود من است.

“در متن این فاجعه جهانی در آورده با چیزی ابعادی کوچک به عنوان یک ویروس کاردینال مرا پایین به زمین به من یاد آوری چقدر شکننده زندگی, چگونه آسیب پذیر ما همه در حال حاضر از لحاظ جسمی مالی و عاطفی. ما به عنوان شاتر دور از دیگران در تلاش برای محافظت از خود و عزیزان ما آن سخت است نه به نگاه به دور از مشکلات است که به دیگران است. آن را وسوسه انگیز برای دفاع از خودم و خانواده ام از احساس غم و اندوه است که قطعا خواهد آمد به طوری که بسیاری را به فلج احساس ترس و عدم اطمینان.

“و در عین حال من می دانم که همه ما باید دوباره به پنجره و نگاهی به واقعیت سخت قبل از ما. ما نمی خواهد بود قادر به تغییر آنچه اتفاق افتاده است, اما ما می توانیم فکر می کنم در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید در حال حرکت رو به جلو است. ما می توانیم فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند همه چیز را بهتر و سپس مجموعه ای از طرح ما در حرکت است. وجود دارد بسیاری از گذشته و حال قهرمانان که پا در زمان بحران. وجود ندارد عدم الهام از آن را انتخاب کنید. من شخصا هیچ بیشتر به نگاه از خانواده خود من از متخصصان پزشکی بسیاری از آنها را در خط مقدم در روزهای آینده و هفته و ماه. در حالی که من می توانم انجام آنچه آنها انجام می دهند من با الهام از آنها را به انجام آنچه من می توانم.

“از تجربه من می دانم, پرستاران, پزشکان, پاسخ اضطراری و غیره. نمی لوکس برای متوقف کردن آنچه انجام می دهند و روند احساسات خود را. ما ممکن است قادر به در آغوش گرفتن آنها است, اما ما می توانید گوش دادن به آنها را اگر آنها نیاز به صحبت کردن با آن است.

“بسیاری از ما را آسیب پذیر مردم در اطراف ما که خود را منزوی برای ناشناخته مقدار از زمان. بسیاری از هایی برای کسانی که آنها را از دست داده اند. ما ممکن است قادر به رسیدن به آنها را در فرد وجود دارد اما بسیاری از راه های دیگر برای نگه داشتن در لمس به اجازه دهید آنها را می دانم که کسی دیگری است فکر کردن در مورد آنها. آنها خواهد بود قادر به گرفتن برخی از آسایش در آن است.

“بسیاری از الگوهای رفتاری خنده دار و نوشته های آنلاین این روز است. آنها به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی و تا حدودی بی ادب, اما آنها اجازه می دهد تا ما را به لبخند و خنده و اتصال ما زندگی می کند. همه ما نیاز به یک آزادی است که کمک می کند تا به ما اجازه رفتن از تنش و ترس و اضطراب ، که می تواند تا ساخت و مخرب تبدیل.

“برخی از ما که جوان مردم در اطراف ما است که ما را به لبخند و خنده در antics خود را خلاقیت و استعدادهای خود را. ما می توانیم آنها را تشویق کنند. آنها ممکن است درک نمی کنند که چگونه به دنبال این فعالیت های عادی و به اشتراک گذاری آنها را نگه دارید دیگران را از رفتن هم بزنید دیوانه و شاید الهام بخش آنها را به انجام کاری بیش از حد. ما در حال حاضر دیده می شود نمونه های بسیاری از این, اما اجازه دهید نگه داشتن آن رفتن. هر کمی کمک می کند.

“پس از شاهد آنچه اتفاق افتاده است با کاردینالز من درک می کنم که نر کاردینال در نهایت نیاز به حرکت به جلو. بقای خود وابسته به آن است. ما هم بستگی به توانایی ما برای انطباق با شرایط قبل از ما. در زمان واقعی فاجعه طبیعی است و انسان به احساس فلج آنچه که اتفاق می افتد که ما برای جلوگیری از حرکت رو به جلو سازنده. بله, آن است که مناسب برای مکث و غمگین. ما باید خودمان را برای این زمان. اما زمانی که ما آماده هستند و ما باید خودمان را بالا بکشیم به طوری که ما می تواند نور را برای دیگران به دنبال.”

در سمت روشن

Coronavirus بخش

جان کمپبل گزارش: “وجود یک مسیر پیاده روی در سراسر از خانه من در مندوتا هایتز همراه Huber درایو. این چند روز من شروع به توجه به گچ پیام های نوشته شده در پیاده رو با کلمات تشویق در این زمان مشکل. من فکر می کنم من تو را دیدم برخی از دختران جوان انجام این کار, اما من می تواند اشتباه در مورد آن است. هر کس که انجام شده بود آن را به سمت چپ برخی از گچ اگر شما می خواستم برای اضافه کردن پیام خود را است.

“این است که روح از امریکا قوی است. ما را از این طریق دریافت کنید.”

پائولا کمپبل گزارش: “این گچ پیام های ظاهر شده بر روی پیاده رو, در نزدیکی خانه ما در مندوتا هایتز.”

بولتن هیئت مدیره می گوید: ما شاهد بسیاری از chalked پیام همانطور که ما راه می رفت در اطراف دریاچه هریت شنبه.

ما مورد علاقه در نزدیکی محل دستهء موسیقی: “شش فوت از هم جدا. یا شش فوت زیر.” ما قدردانی از این هنرمند فقط تا پایان. ما هر دو خندیدند.

ثبت نام در جاده ها به گورستان گفت: “بن بست”

الکترونیکی هیئت مدیره کلیسا در لکزینگتون در شورویو بخش

ما الکترونیکی رسمی هیئت مدیره کلیسا در لکزینگتون در شورویو مانیتور — قرمز را فرزندان, شمال, St. Paul — گزارش: “موضوع: دو پیشنهاد خوب.

“دوست من جیم به نام من با توجه به این یکی

“جدید ترین پیام الکترونیکی هیئت مدیره کلیسا در لکزینگتون در شورویو می خواند:

“‘شستن دست های خود را &

“بگو نماز خود را …

“”از آنجا که عیسی و

“‘میکروب ها همه جا هستند'”

زمان ما

Coronavirus بخش

کتی S. سنت پل می نویسد: “موضوع: زندگی در یک زمان به چالش کشیدن.

“من در فروشگاه مواد غذایی محلی پیشنهاد کرده است که مردم بیشتر در معرض COVID ویروس مانند سالمندان, فروشگاه ها از 7 تا 8 صبح — ساعت اول آن باز است هر روز.

“به عنوان یک بازنشسته, من لذت بردن از خواب بعد در صبح است. اما من با استفاده از یک تلاش برای پیاز و شیر (شیر و مواد غذایی 9-ماه-پیر دختر که پدر و مادر نمی تواند پیدا کردن غذای کودک) به عنوان بهانه ای برای فروشگاه امروز. من لغات شگفت زده برای دیدن بیشتر سالمندان در راهرو.

“سکوت در فروشگاه قابل توجه بود به عنوان ضعف از غریبه ها با چرخ دستی در تلاش برای جلوگیری از دیگران بدون صحبت کردن. فروشگاه بزرگ نیست به اندازه کافی برای همه ما برای اقامت شش فوت از یکدیگر اما ما سعی.

“سپس ما را به ملاحظه پرداخت خطوط که در آن برخی از مردم دور انداخت دور قوانین. زن پشت سر من بود و به دنبال بیش از حد از نزدیک توسط دو مرد. من نمی مداخله تا زمانی که او نورد چشمان او به عنوان یکی از آنها شروع به صحبت در مورد مرگ سیاه و دیگر آفت. من توصیف آواز در خارج از ساختمان آپارتمان در خیابان پت روز — با الهام از مردم اروپا آواز خود را از بالکن.

“سپس من به خانه رفتم برای مخفی کردن دوباره.

“P. S. به عنوان یک بچه من گاهی اوقات واقعا نا امید بیش از همه چیز. مادر من پس از آن که اعلام کند ” ما در حال داشتن یک ماجراجویی!’ در cheeriest از صدای. آن سوار من آجیل — اما آن کمک کرده است.

“پس بعد از من تکرار: ما با داشتن یک ماجراجویی است.

“و ما می توانیم انجام این کار است.”

زمان ما (Coronavirus بخش)

منجر به: پرطمطراق لذت

مادر بزرگ پت, “قبلا از روستایی رابرتز, ویسکانسین”: “من یکی از بسیاری از بزرگان که در حال منزوی در ارشد ما خوابگاه. ساختمان ها در اینجا معمولا شلوغ است ، علاوه بر ساکنان و کارکنان ما اعضای خانواده, دبیرستان و دانشگاه, داوطلبان, سخنرانان و نوازندگان. طبقات — از قبیل یوگا, ایروبیک در آب, تای چی, نقاشی و نوشتن — معمولا در محل مصرف در تمام طول روز.

“امروز وقتی من را در راهرو دیدم هیچ کس نیست. آن را نگران کننده به حداقل می گویند.

“این وضعیت منجر به یک چیز مثبت هر چند: من تاخیر در ورود به دنیای تکنولوژی است. من شده اند سمج و تمایلی در این منطقه است. در حال حاضر دختر من است و مرا با اپل و جهت در Skyping. این طرح این است که اعضای خانواده را به با من تماس بگیرید تلفن ثابت. من خواهد ماند بر روی گوشی و گوش دادن به عنوان آنها به من گام به گام دستورالعمل. من انجام داده اند این سه بار در حال حاضر. اما من هنوز هم نوع gasp زمانی که فرد بر روی صفحه نمایش همسالان در حق من و صحبت می کند. آن را به عنوان اگر شب گوینده خبر به طور ناگهانی به نظر می رسد از تلویزیون و تماس نام من.

“من استفاده می شود به این. پاداش فوق العاده است.”

سپس و در حال حاضر

و: از دست داد . . . و متوجه شد

رسانه خوشحالم: “سال پیش در مزرعه حراج شد یکی از جاذبه های بزرگ برای اعضای یک جامعه است. آن زمانی بود که همسایه ها جمع شده بودند و بازدید در حالی که اسکن آیتم های قرار داده شده برای فروش توسط کشاورز بود که تصمیم به تماس آن واریز شده است. آیتم های قرار داده شد در هی قفسه و یا در جعبه انبار برای مطالعه آسان. ماشین آلات اندود شده بود تا در یک فضای باز برای دسترسی آسان توسط پیشنهاد دهندگان بالقوه است. هر کسی که مایل به جای یک پیشنهاد در مورد داده شد شماره مناقصه اهداف است.

“حراج نامیده می شد و در مجموعه ای به کار بدون تردید به سرعت در حال تماس در حال حاضر قیمت تشویق مردم به پیشنهاد بالاتر و بالاتر. و البته یک ناهار خوشمزه در دسترس بود برای هر کسی که مایل به اهدای پول به علت. همه در همه, حراج روز شلوغی فعالیت از صبح زود تا اواخر بعد از ظهر.

“من با حضور در یکی از این حراج که من 4 یا 5 سال است. بابا و مامان به من در زمان به یک مزرعه حراج یک پاییز گرم در روز است. من خواهر و برادر بزرگتر در مدرسه بودند. پدر sauntered کردن نگاه به ماشین آلات و من ماندم با مامان. او به من گفت بصورتی پایدار و محکم به ماندن نزدیک به او را در تمام زمانها, بنابراین من نمی گم شدن در فشار و شلوغی از روز است. من چسبیده به مامان لباس تا زمانی که من کشف یک عروسک در هی رک. که زمانی که من از دست نزد او. در یک فلش, او تا به حال ناپدید شده است. خوشبختانه من گرفتار چشم از او آغاز شد و او پس از نزدیک تا زمانی که من متوجه شدم این بود که مادر من بود زیر است.

“من راه می رفت در سراسر حیاط مزرعه, مشاهده, کنید اگر, مامان می انجامد. وقتی که او نیست, من واقعا نگران شد و شروع به گریه کرد. من راه رفتن را متوقف و ایستاده به تنهایی در حومه یک گروه از مردم با گوش دادن به حراج تلاش برای فروش یک میز-و-صندلی تنظیم شده است. من موهای بافته آمده بود بازگشت و من باید مانند نگاه طولانی از دست داده نژند کودکی با یک دوست و نه پدر و مادر در جهان است.

“این زمانی بود که حراج متوجه من و ادامه داد: در صدای بلند: ‘خانم ها و آقایان, من معتقدم که ما باید برخی از پدر و مادر که از دست داده است. خود را کوچک بور دختر با pigtails و زیبا لباس زرد است که در اینجا با من حراج واگن. شگفت انگیز است که چگونه پدر و مادر می توانید از دست داد به همین راحتی.’ و او به من لبخند زد.

“آن را طولانی نیست قبل از اینکه مامان در حال اجرا در آمد و من ایستاده در کنار حراج.

“و من هم مادر خود را از دست برگزار شد و آن را سریع بقیه روز. بله من تا به حال سعی کردم بهترین من برای نگه داشتن مادر در کنار من است که بعد اما قبل از من آن را می دانستند او از دست داده بود و بار دیگر در بر داشت.

“در حال حاضر در بیشتر قسمت ها, مزایده حوادث گذشته. این رویدادها را از طریق اینترنت. رفته است این بار همسایه ها برای جمع آوری در یک روز آفتابی برای بازدید و شاید پیدا کردن یک گنج را به خانه.”

دائمی پدری رکورد

نخودچی با یک هزار قوانین: “من نوشته ام در مورد پدرم هم ریخته زیرزمین اما خواهر من و من هرگز واقعا قدردانی دامنه آن تا بعد از من مردمی درگذشت. با همه این داستان اخیر در مورد باید ها و نبایدها از decluttering من فقط می توانید اضافه کردن یک بیت از مشاوره: نگه داشتن خود را حس شوخ طبعی است. شما می توانید از طریق بدترین زمان با عشق و خنده و با یک پدر و مانند ما تا به حال بیش از سهم ما از هر دو.

“ما فکر کردیم که هیچ چیز می تواند ما را متعجب پس از تخلیه اتاق زیر شیروانی و پیدا کردن خود مجموعه بزرگی از مشروب نشانه. پدر من مادام العمر طرفدار منع استعمال مشروبات الکلی آشکارا به حال ترتیب با مشروب محلی ذخیره برای صرفه جویی در همه امور برای او خوب تهوع مواد است که او هرگز به اطراف کردم با استفاده از. ما خراشیده ما پنجه جدا کردن آن لعنتی نشانه هایی از برخی از دور انداخته تخت چشمه که در هم تنیده با جرات از هر فلزی نوار اندازه گیری او همیشه دور انداخته . . . و وجود دارد بسیاری از آنها را.

“در هر مورد او carted طبقه بالا باید رفته به طور مستقیم به سطل زباله بشکه در وهله اول. او به خصوص با وسواس صرفه جویی مقوا. نورا و من فهمیدم که او در حال آماده شدن برای آینده رکود بزرگ بود و او آماده و قادر به دوباره تنها هر کفش در شهرستان است. دامپستر کامل از ‘خوب’ تن به تن شد که پنجره اتاق زیر شیروانی از جمله یک حمال کلاه. نورا پرتاب آن را به من به عنوان او به نام پایین: ‘اگر شما در حال رفتن به محل کار مانند یک حمال, شما همچنین ممکن است مانند یک.’

“طبقه اصلی برگزار شد هیچ شگفتی و ما breezed از طریق آن اتاق بسیار کارآمد — و پس از آن ما به سمت طبقه پایین برای مقابله با زیرزمین. آن زمان ما چند روز به تراشیدن راه ما را از طریق مجموعهای از اشیاء برای رسیدن به پشت دیوار کارگاه که در آن ما شگفت زده به کشف یک کار سینک و توالت! اوه توالت کار نمی کند اما اگر پدر تا به حال بدست در اطراف به حرکت آن را فقط یک ذره به سمت چپ و قرار دادن آن بر روی فلنج برای فاضلاب خروجی و اتصال آن به آب عرضه ؟ آه خوب. همیشه وجود دارد یک روز دیگر تا زمانی که هیچ بیشتر وجود دارد.”

زندگی به عنوان ما آن را می دانم

این ستاره شناس از Nininger می نویسد: “از آن شده است هشت سال در حال حاضر و ما پس از بازگشت از ایتالیا و سوئیس پس از موفقیت چراغ دانش آموزان در تلاش برای درک بهتر تقاطع علم و الهیات تمرکز در اصل از ماده و توسعه فیزیکی جهان از آن آغاز به وضعیت فعلی آن است. برای سه هفته ما بازدید های قدیمی و باستانی به عنوان به خوبی به عنوان جدید و بسیار ویژگی های علم امکانات مانند Sasso Neutrino تسهیلات و برخورددهنده بزرگ هادرون در نزدیکی ژنو سوئیس است. در علاوه بر این به رفاه دانش آموزان من تا به حال مسئولیت برای کمک به آنها در یادگیری مربوطه شناخته شده در علم, در حالی که یک متکلم از دیگر دانشگاه های محلی همراه ما قادر به درک درستی از خدا و نقش آن در ایجاد. ما شاهد گالیله تلسکوپ خود را در موزه فلورانس و بازبینی بدنام گالیله امر است. ما به کاوش در حال تکامل ایده های کیهان شناسی در شهر پمپی و جاهای دیگر. در هر محل ما مورد مطالعه دیدگاه های منحصر به فرد. اما یک جایی که ممکن است کمک به این بسیاری از قسمت های مختلف از پازل با هم بود رصدخانه واتیکان واقع در تپه Alban در جنوب رم است.

“ما را از رم به Albano در پیازا کنار گذاشته و راه می رفت به Specola Vaticana (رصدخانه), که در آن ما ملاقات برادر پسر Consolmagno در حال حاضر مدیر رصدخانه واتیکان در توسان. وجود فعال و اختر فیزیک تحقیقات در حال انجام است. او توضیح داد که ‘. . . کلام نمی تواند در تضاد با علم به دلیل آن است که خود را شاخه ای از علم; در واقع اولین شاخه از علم است.’ ما شاهد واتیکان مجموعه ای از شهاب سنگ است که نکات در امروز مطالعات از امکانات زندگی فرازمینی.

“من حتی برگزار می شود در دست من شکننده کتاب ضبط جزئیات اولیه اکتشافات به دنبال به یاد بگیرند که چگونه جهان کار می کرد واقعا. روش علمی استفاده می کنیم امروز است که در واقع یک مستقیم توسعه اسکولاستیک قرون وسطی, الهیات.’

“علم در جستجوی حقیقت. بیشتر حقیقت ما قادر به کشف و برای تایید بیشتر ما قادر به بهتر از خودمان می دانیم و این جهان که در آن زندگی می کنیم. پس از آن ما قادر خواهد بود برای بهتر می دانید خالق ما است. ما را در محل وارد شدند که از آن ما شروع به تلاش ما. این فصل روزهای پرهیز و روزه است که برای مسیحیان یک زمان را بهتر از خودمان می دانیم و رابطه ما با خدا است.”

این darnedest چیز

هشدار! بچه ناز داستان جلوتر از عمودی به چالش کشید: “دختر ما فرستاده و ما در این گفتگو با کمی 4-year-old آدریانا:

“‘آدریانا به دنبال نیمه خواب آلود می شه.

“”من گفت:, “آیا شما می خواهید به تماشای یک تلویزیون کوچک و یا استراحت چشم خود را برای یک کمی؟”

“‘او گفت: “من به چرت زدن برای روزه!”‘”

نام گروه روز: عیسی و میکروب ها

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im