Businesses Board Up During Shutdown

وید Vandervort

یک مرد پیاده گذشته یک سوار کردن کسب و کار در خیابان اصلی مرکز شهر سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است.

به عنوان محرک مالی از واشنگتن جریان به اقتصاد ایالات متحده, Nevada, کسب و کار مبتنی بر بسته خروج از برنامه اصلی باید در فرصت دیگری در دریافت کمک های مالی.

چک حفاظت از برنامه بخشایش وام برنامه بود که در بخشی از دولت فدرال coronavirus بسته کمک به قانون امضا مارس 30 ارسال شده بطور قابل توجهی کمتر بودجه به نوادا کسب و کار از کسب و کار در کشورهای دیگر. نوادا هیئت نمایندگان کنگره مشغول به کار برای اطمینان بیشتر کسب و کار در وزارت امور خارجه ملاقات الزامات برنامه و وام دهندگان بیشتر خواهد بود قادر به شرکت در این دومین فلک از این برنامه به عنوان قانون به امضا جمعه.
تحت چک Protection Program واجد شرایط کسب و کارهای کوچک تا 500 کارمند می توانید دریافت وام از دولت فدرال است. وام بخشایش اگر این شرکت ها با استفاده از 75 درصد از این پول برای پرداخت و حفظ کارکنان خود را. دیگر 25 درصد می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت وام مسکن, اجاره بها و هزینه های آب و برق در طول هشت هفته پس از آن فرستاده شده است. هر بخش از این وام ببخشند توسط وام دهنده باید پرداخت بیش از دو سال در سطح 1% بهره.

خرد کردن تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس در این کشور کوچک-کسب و کار بسیاری از آن توقیف شد که این بیماری همه گیر شروع شد و ثابت کرد شدت محبوب— اصلی $349 میلیارد دلار در بودجه به طول انجامید از آوریل 3 مارس 16 و سپس فرار از بودجه. هفته گذشته کنگره با تصویب $320 میلیارد در بودجه تکمیلی برای PPP رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا پسوند به قانون است.

کسب و کار در نوادا دریافت $2.01 میلیارد گسترش از طریق 8,674 وام اولیه وام ارائه شده و با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک. مشخص نیست که چگونه بسیاری از وام در مجموع شد درخواست شده توسط نوادا کسب و کار.

دلار 2.01 میلیارد صفوف نوادا 37 میان کشورها از نظر مقدار دلار از وام های مصوب اولیه برنامه. در حالی که تفاوت بین نوادا و برخی از ایالت’ بودجه ناچیز است کسب و کار در ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس دریافت $33.4 میلیارد دلار و 28.5 میلیارد دلار بود.

نقره دولت کسب و کار کمتر دریافت کمک های مالی از برنامه نسبت به مشابه ایالات پرجمعیت مانند آرکانزاس (معادل 2.7 میلیارد دلار) می سی سی پی ($2.5 میلیارد دلار) آیووا ($4.3 میلیارد) و یوتا ($3.7 میلیارد دلار).

در کنگره ایالات متحده استیون Horsford D-Nev. گفت: سه نفر وجود دارد به احتمال زیاد دلایل نوادا کمتر دریافت کمک های مالی از کشورهای دیگر: محرومیت از بسیاری از بازی های مربوط به کسب و کار از برنامه; کمتر فدرال اجاره بانک ها در نوادا در مقایسه با کشورهای دیگر و اجرای سریع برنامه با محدود ارشاد از دولت فدرال است.

نوشته اصلی کسب و کار ساخته شده است که بیش از یک سوم از درآمد خود را از بازی نمی تواند واجد شرایط برای وام. پس از اعتراض از سیاستمداران از نوادا و دیگر کشورهای مدیریت کسب و کار کوچک جمعه اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون محدودیت رفتن به جلو. این یک تغییر است که ستایش هر عضو نوادا کنگره دیدار کرد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای جلوگیری از کوچک بازی کسب و کار از دسترسی به کمک های مالی و وام های احمق بود از همان آغاز” در کنگره ایالات متحده دینا تیتوس D-Nev. در بیانیه ای گفت. “افرادی که در این کسب و کارهای کوچک در نهایت می توانید برخی از کمک.”

تیتوس که منطقه ساخته شده است تا بسیاری از لاس وگاس مناسب گفت که بسیاری از بازی کوچک کسب و کار شده بود در تماس با دفتر او قبل از تنظیم شد نورد ابراز نگرانی برای چه کمبود بودجه فدرال می تواند برای کسب و کار خود را.

این قانون به تصویب هفته گذشته نیز شامل مقررات ویژه شامل بانک های کوچک به شرکت در برنامه های اعطای وام. Horsford گفت: 30 میلیارد دلار خواهد بود اختصاص داده شده به جامعه مبتنی بر وام دهندگان کوچک بانک ها و اتحادیه های اعتباری و انجمن توسعه موسسات مالی با کمتر از 10 میلیارد دلار در دارایی های به قرض دادن به شرکت کسب و کارهای کوچک. آن دسته از موسسات کوچکتر Horsford اشاره کرد هستند که بیشتر در ارتباط با مقیاس کوچکتر کسب و کار.

بانک های بزرگتر مانند ولز فارگو و بانک مرکزی امریکا شد, انتقاد خود را برای توزیع بودجه اولیه ارائه با بسیاری از اولویت وام به متقاضیان با روابط موجود.

“نه فقط روابط” Horsford گفت. “شما تا به حال به کسب و کار برجسته وام با بانک مرکزی امریکا که من در اعتراض به. که در هر نقطه از قانون است که ما تا به حال تایید شده است.”

نوادا Horsford گفت: فاقد گزینه های بانکی در مقایسه با برخی از کشورها. آن دیرین مبارزات در تنوع بخشی اقتصاد خود را, او گفت:, منجر به کوچکتر بخش خدمات مالی از کشورهای دیگر.

“بسیاری از بانک ملی به حال خود فرآیندهای داخلی و دوباره آنچه که من شنیده بود به طور مستقیم از جامعه محلی بانک ها … (شد) آنها به سادگی درمان نمی شود فضاي در روند” او گفت:.

در کنگره ایالات متحده سوزی لی D-Nev. که در دسترس بود به نظر, به تازگی امضا شده بر روی نامه ای به کنگره از رهبری جلوتر از جدید ترین بودجه تصویب و خواستار تغییرات اجازه می دهد تا بخش خصوصی بیمه های اعتباری شرکت در وام.

“برای بسیاری از آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور خود را محلی اتحادیه های اعتباری اولیه خود را — و گاهی اوقات تنها — ارائه دهنده خدمات مالی خود را و بانکی نیاز دارد” در این نامه اعلام کرد.

برنامه های کاربردی برای برنامه دوباره پنج روز است که بودجه جدید در لگد.

PPP اول بیا اول خدمت برنامه و Horsford و تاکید کرد که باید برای صاحبان کسب و کار که قبلا آغاز کرده اند برنامه های خود را قبل از پول برای بررسی در با وام دهندگان خود را به اطمینان حاصل شود که برنامه های کاربردی خود را هنوز در حال پردازش است.

“من نیاز هر کسب و کار کوچک در منطقه و در سراسر نوادا که به کمک نیاز دارد به درخواست” Horsford گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de