Too Hot to Handles villain couple Francesca and Harry during a body paint challenge.

بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به‘s “تبه کار” زن و شوهر, Francesca و هری در طول یک رنگ بدن چالش است. استعارههای است که من امیدوارم که به ادامه مراجعه کنید. حسن نیت ارائه میدهد از Netflix

در ماه فوریه کرکس Josef Adalian اشاره در خبرنامه پوشش جریان صنعت است که Netflix بکشد اما در گوشه ای از بازار در واقعیت تلویزیون نشان می دهد. تست آب با نشان می دهد مانند چشم عجیب و غریب و آن را به میخ! در سال 2018 در گذشته چندین ماه جریان کرگدن گسترش اصلی خود واقعیت های برنامه نویسی شامل پخت و پز و مسابقات آواز (پخته شده با شاهدانه و ریتم و جریان) و “بالا” و کم مفهوم قدمت را نشان می دهد (عشق کور است, دایره, Too Hot to Handle) به گسترده وزوز و memeification در رسانه های اجتماعی.

حمایت

Fuego برای Cinco De Mayo @ Herbn عناصر! 30 ٪ تخفیف freddy’s Fuego -انتخاب گل Preroll, & Terp موم

این هماهنگ با فشار به واقعیت بخش اتفاق افتاده است همزمان با این بیماری همه گیر کوروناویروس با دهها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان مجبور به صرف تقریبا تمام وقت خود را در داخل بدون شغل و یا (non-اضطراب زا) فعالیت در فضای باز. تا دیروز من یکی از این افراد است.

پس از گذاشته شدن به عنوان یک نویسنده کارکنان در اینجا غریبه در ماه مارس, من یکی از آن تاریخی 3.3 میلیون آمریکایی است که در زمینه بیکاری. شناور در اطراف به طور بالقوه نا بیکاری برزخ چپ من با مفرط مقدار از زمان برای ذهن من سرگردان (و وسواس و نگرانی). البته من حل و فصل به تماشای برخی از برنامه های تلویزیونی. اعتبار درام مانند لایه Devsیک FX-در-Hulu سری اصلی توسط Alex Garland که من تا به حال عاشق در حالی که شاغل نمی تواند نگه دارید من توجه است. من به طول انجامید حدود 20 دقیقه با سیم. حتی یک جانشینی rewatch حوصله من. چیزی که به من آرامش را در “قبل” بار بود که براق و احمق و به عنوان من می خواستم.

ورود بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به.

برای کسانی از شما نا آشنا با مفهوم صاف مغز, من می خواهم شما را به تصور یک مغز عاری از چین و چروک های کوچک و صورتی خزنده بدون عارضه به راحتی پریشان. این مغز من فرض Netflix را واقعیت نشان می دهد تولید کنندگان پذیرایی به, با یورش خود را از واقعیت های برنامه نویسی—به خصوص قدمت خود بازی را نشان می دهد مانند بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی به.

نشان می دهد که در اطراف محور ده “داغ” و “ارتباط” مستقیم تک مردم از سراسر جهان انگلیسی زبان با تعهد عمیق مسائل مربوط به افرادی که به بی ارزش رفت و آمد مکرر تحت نوعی از پوشش است که آنها خواهید بود برای تعیین جنسیت تابستان دور (این نوع به هر گونه سوال بپرسید). اما آنها در بیداری بی ادب که خود را A. I. میزبان لانا (???) منع آنها از بوسیدن نوازش سنگین و دختران یکدیگر برای مدت نشان می دهد در تلاش برای آموزش آنها را چگونه به همدلی و ایجاد روابط طولانی مدت. هر گونه تماس جنسی همراه با کسر از نمایش جمعی پول جایزه.

پشتیبانی غریبه

البته این وحشتناک است. وجود دارد بسیاری از مستی confessionals. درس نشان می دهد تلاش می کند برای بیان در آن شرکت کنندگان باعث می شود آنها به نظر می رسد مانند sociopaths و بسیار پایین کلید خشکه مقدس که من تا به حال به نگاه کردن اگر تولید شرکت است مسیحی (آن نیست اما نشان می دهد بر اساس یک Seinfeld قسمت است که حتی بیشتر باور نکردنی). اوج صاف مغز محتوای واقع است.

در حالی که من به شدت معتقدم که در چرخش به سمت تاریک, پیچ خورده, هنر در زمان تاریکی و پیچ خورده بودن (پیشنهاد: برو به امن یک ساعت و سپس به ایمیل من چگونه شما احساس می کنید) من فکر می کنم این بار نیز تماس برای برخی از مرتب کردن بر اساس گنگ بی روح مرهم به عقب نشینی به هر حال حاضر و پس از آن. تماشای یک دسته از 20-چیزی مشابه محدود به یک خانه مجبور به ایجاد ناپایدار عاطفی اوراق قرضه با هر یک از دیگر در حالی که همه داشتن به باقی می ماند abstinent احساس می کند بیش از حد آشنا. این یک پیچانده شده و تغلیظ شده نگاه به درون یک سلول درام, اگر شما خواهد شد—حتی اگر شرکت کنندگان به ظاهر ناتوان از معنی خود بازتاب. به طرز عجیبی من خودم empathizing با خود (خرده) نا امیدی در راه من پیدا کردم خودم قادر به انجام این کار در “قبل” است.

اگر چه همه گیر ممکن است توقف تولید این واقعیت را نشان می دهد برای زمان حال صاف-brained واقعیت را نشان می دهد قرار نیست در هر نقطه. و صادقانه خدا را شکر که.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de