BRB, OOO! (Be right back, out of office!)

BRB, OOO! (حق بازگشت از دفتر!) گتی ایماژ

من برگشتم عزیزم! زمانی که Friday the 13th اتفاق افتاده در غریبه HQ ما نیز به طور موقت furloughed ما اخبار شب دور تا تقلا PM. چیزهایی که بیش از حد دیوانه و ما تا به حال بیش از حد چند از اعضای هیات. من چرخد و به حفظ ما شکستن coronavirus به روز رسانی. اما من از دست رفته ام تقلا PM. بنابراین من آوردن آن را به عقب.

من می خواهم به تلاش برای نگه داشتن تقلا PM COVID-19-رایگان: که چون ما در حال اجتناب از پوشش همه گیر—شما می توانید اطلاعات در مورد که در اینجا یا اینجا و یا به خصوص در اینجا—اما این یک چالش خوب برای نوشتن روزانه دور از داستان که نیست در مورد از دست COVID. خواهیم دید که چگونه از آن می رود. با تشکر برای خواندن.

ترجمه: یک دهه از مجازات و ترک خورده است و غرب سیاتل پل. KUOW گزارش می دهد که مقامات شهرستان مورد شناخته شده ترک در غرب سیاتل پل پس 2013. پل تا کردن آن نیاز به “تحکیم” یک کلمه من فقط کشف شد.

با آنچه در انتخابات ریاست جمهوری ؟ است جو بایدن snagged نامزدی حزب دموکرات? (هنوز رتبهدهی نشده است, اما در واقع.) می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف از انتخابات نوامبر و سرزنش از آن در همه گیر? (“در یک کلمه،”) به لس آنجلس تایمز پاسخ سوالات خود را به عنوان بهترین آنها می توانند.

در حالی که ما همه پریشان… تهمت آژانس حفاظت از محیط زیست رفته “کامل” دکترین شوک.'” اوه:

در روز پنج شنبه بعد از ظهر آژانس حفاظت از محیط زیست اعلام کرد آن را تعلیق اجرای شالوده آب و هوای پاک ، قوانین خروج از سوخت های فسیلی و شیمیایی و محصولات کشاورزی و صنایع به پلیس خود را در میان یک تاریخی بحران بهداشت عمومی.

چند ساعت بعد وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید کرد چشم پوشی اجازه می دهد یک شرکت خصوصی به بیش بازرسی وظایف در یک تایسون غذاهای گوشت کشتارگاه.

من نمی دانم که یک ویروس که به دلیل جلوگیری از اجرای قوانین زیست محیطی. بیشتر در اینجا.

Meghan Markle و شاهزاده هری به کانادا بوت: آنها ظاهرا فرار کرد کانادا برای L. A.

آیا شما شده است به حضور بیشتر زوم جلسات به تازگی ؟ زوم iOS برنامه شده است به اشتراک گذاری داده ها با Facebook—حتی اگر شما لازم نیست که یک Facebook account. به روز رسانی: زوم اعلام کرد که آنها را متوقف کرده اند عمل و Motherboad تایید آنها حذف کد است که می فرستد داده ها به Facebook.

روی حیله و تزویر: آخر هفته گذشته آمازون اعلام کرد که آن را به حال عقب رانده تحویل بسیاری از “غیر ضروری موارد” تا اواخر ماه آوریل است. اما Recode کشف کرد که آن را ممکن است برای دریافت این اقلام در آمازون از طریق رقابت فروشندگان—اما آمازون الگوریتم پنهان است این لیست. آمازون می گوید: حرکت غیر عمدی بود.

اگر شما خوش شانس شما احتمالا رو خیلی بیشتر مواد غذایی از شما معمولا در حال حاضر: امیدوارم بیش از حد بسیاری از—جلوگیری از احتکار—اما در اینجا این است که چگونه به یخ فقط در مورد هر چیزی.

شما احتمالا پخت و پز بسیاری در حال حاضر بیش از حد: در اینجا این است که چگونه به… کوکوی خوشمزه! کیک تولد! تخمیر گه! یک دانه کاسه! در یک قابلمه لوبیا!!

این است که هنوز هم درست است: قدرتمند ترین افراد در سیاست آمریکا هستند و بیش از 65

من گفتم: من نمی آورد تا coronavirus: من گفتم: من نمی آورد تا coronavirus من گفت: من نمی آورد تا coronavirus من گفت: من نمی آورد تا coronavirus من گفت: من نمی آورد تا coronavirus…

با وجود همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز در بالاترین رکورد: آن را در نهایت شکستن 50%? (او مسلما شکسته 50% قبل از, اما نه در “معتبر” نظرسنجی, یادداشت نیویورک تایمز.)

ما همیشه پیدا کردن کسی که جعل هویت لستر ، یک گزارش جدید از گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه تا به حال یک کشف شگفت انگیز: “ما شاهد افزایش تعداد مهاجمان از جمله کسانی که از ایران و کره شمالی جعل هویت رسانه های خبری و یا روزنامه نگاران است.” من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد این حادثه با لستر. Gizmodo شکسته شدن گوگل گزارش اینجا.

FYI, جو عجیب و غریب برای اولین بار بود آشکارا گی نامزد انتخابات ریاست جمهوری: نمی پیت Buttigieg.

شما می دانید که جو عجیب و غریب است ، شما بوده ام به تماشای نشان می دهد که Netflix است که ما در این همه گیر فصل ؟ کرکس قرار دادن با هم یک دور تا از بهترین جو عجیب و غریب فیلم ها. در اینجا سه تا از آنها:

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

برخی از عجیب و غریب تر حقایق برای تعطیلات آخر هفته خود را: که استخوان موزه مطمئن شوید که چیزی است.

خوب تقلا ساعت است بیش از, اما من فقط می خواهم به صحبت کردن با یک lil’ کمی بیشتر در مورد فیلم: آیا شما تماشای این آخر هفته ؟

در اینجا من بخشی از خط به بالا برای آخر هفته: من شما را در نظرات. ببینید شما دوشنبه. کریستوفر خواهد بود چسبیده در اطراف برای آخر هفته پوشش.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de