On the left: no social distancing. In the middle: If only essential workers travel. On the right: If everyone visits just one friend.

در سمت چپ: اجتماعی بدون فاصله. در میانه: اگر تنها کارگران ضروری سفر. در سمت راست: اگر همه بازدیدکننده داشته است “فقط یکی از دوستان در هر خانواده است.” استیون Goodreau/Martina موریس

UW می گوید شما نمی توانید مراجعه کنید فقط یکی از دوستان: با عرض پوزش. کسانی که درس خوان nags ایجاد یک سایت است که توضیح می دهد که چرا فقط بازدید که یکی از دوستان ایجاد خواهد شد “بیشتر انتقال و مرگ.” Jeez.

برنی ساندرز تایید جو بایدن در مارس! اگر چه من مطمئن هستم که #BlueNoMatterWho حزب دموکرات خواهد پیدا کردن یک راه برای سرزنش ساندرز حامیان اگر بایدن از دست می دهد در ماه نوامبر. در مورد امروز کمی از وحدت سیاسی تئاتر ایضا چه غنی فقط نوشت: در تقلا: “من می خواهم به دستکاری با کمی فکر بیشتر و مراقبت است.”

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

این افراد تبعید شده اند از یوسمیتی: گوزن تغذیه دختران. Lookouts خالی هستند و sunkissed. شغالها سرگردان در اطراف متروک campsites. حیوانات در حال پر رونق.

آیا شما هنوز هم سوال در مورد زوم ایمنی? مانند آن ارسال داده های خود را به Facebook? در حال تماس های رمزگذاری شده? آیا زوم گفتن-داستان در شما به رئیس خود ؟ چه اهمیتی است Zoombombing? به لس آنجلس تایمز منتشر خوب Q&A امروز است که باید به روشن شدن برخی از این سوالات برای شما.

نسکار متوقف شده است, درست مثل هر چیز دیگری: رانندگان باید چرخد به دیجیتال, درست مثل هر کس دیگری. اما این آنلاین نژادها در دنیای واقعی عواقب: “راننده نسکار Kyle Larson شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط این مجموعه پس از او گفت: n-word طول سیم جریان مسابقه بیش از آخر هفته.”

لارسون ساخته شده عذرخواهی بیش از توییتر: او هنوز هم به حالت تعلیق بدون پرداخت.

گردباد نابود بخش هایی از جنوب بیش از آخر هفته. حداقل 33 کشته در اثر گردباد و رعد و برق منتقل شده از طریق کنتاکی و جورجیا, فلوریدا, سی سی پی و لوئیزیانا و آرکانزاس در عید پاک: “این یک سیستم منسجم با ویژگی های مختلف در درون آن. ما نمی تواند این سطح از تهدید بسیار اغلب. آن را بسیار آشفته 24 ساعت گذشته.”

پشتیبانی از حزب جمهوری خواه و سناتور سوزان کالینز است که رو به کاهش: رای گیری نیست به دنبال خوب برای او. او به احتمال زیاد چهره های مین مجلس سارا گیدئون در انتخابات عمومی ،

منادی (فیلم) مرگ: عضو شورای نظارت مدت تور جهانی. با سینما به طور نامحدود تعطیل, فیلم های پرفروش هالیوود چرخد به حال منتشر شده آنلاین. جهانی را پیش فرض تور جهانی برای اولین بار در این آخر هفته شد و “شکستن رکورد خانه-مشاهده موفقیت است.” در دسترس برای 48 ساعت برای اجاره عظیم $19.99 کودکان فیلم و صریحی خانه 10 برابر بیشتر از آنچه در جهان ژوراسیک: Fallen Kingdom به دست آورده در افتتاح آن روز دیجیتال برتر. این دیجیتال-تنها روند ادامه خواهد یافت ؟

در اینجا یک به روز رسانی لیست از تمام فیلم به دلیل تاخیر coronavirus: پور یکی برای Candyman بازسازی.

آمازون است پر از 100,000 کارگر انبار شغل: این طرح در استخدام 75,000 بیشتر. همه گیر شده است کسب و کار بزرگ برای ما کتاب فروش های محلی.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تاپیک جدید تلماسه سازگاری: این ستاره تیموتی Chalamet. غرور نمایشگاه است که اولین نگاه منحصر به فرد است که فقط یک مودی عکس از Chalamet در ساحل.

سلام قانونگذاران: اخبار محلی سازمان ها نیاز به یک نجات بیش از حد!

دریک دیگر #1 اولین بار در بیلبورد هات 100: این باد در Infinite, من حدس می زنم. در اینجا آن است. آن را خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im