Re-bar is the venue where Nick Garrison starred in Hedwig in the early 2000s.

نیک پادگان انجام هدویگ در Re-نوار در اوایل 2000s یکی از بسیاری از سیاتل هنرمندان در ارتباط با محل. دیگر شامل Riz رولینز سارا Rudinoff و دینا Martina. عکس از امیرحسین اپستاین/حسن نیک پادگان

Re نوار می گوید خداحافظی و سلام: این arty باشگاه رقص و محل عملکرد در دنی مثلث را بازگشایی, در جنوب سیاتل در سال 2021 با توجه به یک پیام است که به نظر می رسد در محل Facebook صفحه بیش از آخر هفته.

برای یک مینی شفاهی دوباره بار که در باز 1990: شروع در اینجا. شامل داستان از زمان نیروانا لگد کردم. دوباره نوار را تجسم جدید خواهد بود “7-روز-یک-هفته بار و کلوپ شبانه با سرویس غذا. ما خواهید بود افزایش مانند ققنوس. ما عاشق بازخورد. اگر شما احساس می کنید به نام به ما اطلاع دهید در info@rebarseattle.com.”

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

ضبط-تنظیم گرما دیروز: درجه حرارت در دریا-Tac فرودگاه رسیده 87 درجه ضرب و شتم “رکورد قبلی 86 مجموعه سال گذشته است.” یک دستاورد شوم.

Creepy cracks in West Seattle Bridge.

وحشت زده ترک در غرب سیاتل پل. SDOT

“خزش” ممکن است به سرزنش در غرب سیاتل پل: سیاتل تایمز گزارش “یک مشکل پنهان در پل اصلی طراحی” ممکن است کمک به تضعیف 220,000 تن پل. یک “ذاتی رفتار بتن” به نام خزش “باعث می شود برخی از پل ها در سراسر جهان به خم شدن با سن متوسط است. عبور بین جزایر پالائو حتی درون منفجر پس از تعمیرات.”

60 دقیقه در برابر آمازون در مورد چگونه آن را رفتار خود کارگران: Lesley Stahl اولین سوال به رئیس عملیات برای آمازون بود “آمازون دیده می شود به عنوان یک ضروری خدمات از طریق این بیماری همه گیر. اما شما شده است بسیار آهسته به نصب کارگران خود را حمایت. و آن را صدمه دیده است شهرت خود را. شما دیده شده است به عنوان یک شرکت قرار می دهد که سود جلوتر از مردم است.” آمازون عملیات رئیس پاسخ داد: “من نمی تواند مخالف به شدت بیشتر.”

کاریکاتوریست ریچارد سالا: درگذشت در سن 61. “قلب ما با دوستان نزدیک و خانواده که در حال عزادار این غیر قابل عبور از دست دادن” می گوید Fantagraphics.

Yakima است برای dumbshits: این یک چشمه از مقاومت به Inslee سفارشات و—چه می دانید—موارد خارج وجود دارد در حال افزایش.

“پزشکان در حفظ و کشف راه های جدید coronavirus حملات بدن است.” و علائم COVID-19 در حال حاضر شامل “covid انگشتان پا” و pinkeye.

جو بایدن “می داند که او نمی تواند به طور متوسط-جو دموکرات دیگر.” من امیدوارم که شما درست در مورد آن, New York magazine.
آنها می گویند او در حال برنامه ریزی “یک FDR-اندازه ریاست جمهوری است.”

مرد بزدل ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن: “معاون رئیس جمهور مایک پنس است نه برنامه ریزی برای ورود خود به قرنطینه پس از دبیر مطبوعاتی خود را آزمایش مثبت برای کوروناویروس.”

آیا شما از شنیدن چیزی که در مورد llamas? ترجمه: “آنتی بادی موجود در llamas از پتانسیل لازم برای مبارزه با ویروس.”

صحبت از شایان ستایش چهارپا: آیا شما تا کنون شنیده ام از خر nannies? من تا به حال نه. نگاه کنید!

UW ملی تلفات طرح است: “پیشرو مدل افزایش یافته است و خود ما coronavirus مرگ و میر طرح دوباره به عنوان فرمانداران همچنان بلند کردن اقدامات نسبت به بازگشایی.”

Lotsa آتش سوزی در چند روز گذشته: “یک مرد به شدت مجروح شد و چندین نفر دیگر در حال حاضر در سمت چپ بی خانمان پس از دو زنگ آتش سوخته یک مجتمع آپارتمانی در لیکوود صبح روز دوشنبه” KOMO گزارش. Unrelatedly بیش از آخر هفته “یک مرد به شدت مجروح شد در یک شب آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در نزدیکی دریاچه اتحادیه” و “خانه نابود شد در یک آتش سوزی در اوایل روز شنبه در لیک استیونس.”

“شما می خواهید یک قطعه از من؟” جری استیلر بهترین و شناخته شده برای افرادی که متولد شد و پس از 1980 به عنوان فرانک Costanza در Seinfield, “گذشت از علل طبیعی” با توجه به پسرش بن استیلر.

پشتیبانی غریبه

در اینجا او است… ترک خوردگی جولیا لوئیس-دریفوس و جیسون الکساندر:

بعدی Silent خواندن حزب: در دو روز! یکشنبه ساعت 6 بعد از ظهر. دریافت بلیط خود را در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de