تقلا هستم: ریک روشن قبل از شهادت خود در کنگره 36 میلیون آمریکایی بیکار کارولینای شمالی سناتور دهکدهای تلفن همراه کشف و ضبط

Former director of the Biomedical Advanced Research and Development Authority Rick Bright preparing to testify in front of Congress.

مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار ریک روشن و آماده برای شهادت دادن در مقابل کنگره است. تراشه Somodevilla/گتی

میوه تولید کنندگان برنده بیش از اتحادیه های کارگری به عنوان ایالت واشنگتن تصویب استفاده از تخت تختخواب سفری در مسکن برای farmworkers با وجود coronavirus خطر: The Seattle Times گزارش مقامات دولتی اذعان کرد که تختخواب می تواند منجر به این ویروس گسترش بیشتر به راحتی در میان 30,000 موقت کارگران این تابستان اما مورد تایید استفاده کنید به هر حال. وجود دارد برخی از محدودیت ها در جای خود—مانند ساخت بالا و پایین تختخواب خواب سر تا پا—امیدوارم محدود است اما آن را احساس می کند کمی بیشتر از انگشتان دست عبور و یک سیلی در پشت.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

دولت بالا virologist و خلاف کاران ریک روشن است که شهادت در مقابل کمیته فرعی بهداشت برای خانه کمیته انرژی و تجارت در مورد پاسخ دولت به همه گیر: به سرنگون مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار می گوید که او از کار اخراج شد و موقعیت خود را برای هل دادن به عقب در برابر رئیس جمهور تهمت ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین برای مبارزه با کروناویروس. او گفت: این کمیته که “بدون بهتر برنامه ریزی 2020 می تواند سخت ترین زمستان در تاریخ مدرن است.” که قول به اچ در مغز من برای بقیه سال. سازمان دیده بان جریان زنده از شهادت او در اینجا.

پیشبینی رئیس جمهور است که در حال حاضر بدنام روشن در توییتر

سه میلیون بیشتر آمریکایی ها در زمینه بیکاری در هفته گذشته: آوردن مجموع تعداد بیکاران به 36 میلیون نفر در دو ماه گذشته به گزارش نیویورک تایمز. این آخرین شماره تایید می کنند که نرخ ادعا می کند در حال کند شدن است اما ما هنوز بیکاری در سطح نهان پس از رکود بزرگ.

واشنگتن کارگران ظ 116,000 مدعیان اولیه بیکاری در هفته گذشته: به گزارش سیاتل تایمز.

Whew بود که افسرده اجرا از اخبار: بنابراین در این نگاه کودک ساخت یک پیتزا!

مری-کیت اولسن است درخواست برای یک “اورژانس” طلاق از شوهرش Pierre Olivier سارکوزی: با توجه به TMZ, دادگاه همه حمایت با توجه به این, شما می دانید, جهانی همه گیر و نمی روند او عروق کرونر ادعا می کنند. سارکوزی ظاهرا در تلاش است تا به زور او را از آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته فسخ اجاره نامه را بدون دانش خود را. اضطراری تشکیل پرونده را به حفاظت از اموال بنابراین او می تواند مسائل خود را.

تشکیل پرونده تحت “را بخوانید بعد”: این سنگ نورد‘s داستان پوشش در اسم حیوان دست اموز بد.

دلتا بازنشستگی خود بوئینگ 777s در پایان این ماه: آتلانتا-بر اساس هواپیمایی می گوید آنها می خواهند به ساده سازی و نوسازی ناوگان خود را با تکیه به جای در مسافت های طولانی هواپیماهای ایرباس به گزارش KOMO.

FBI رمپ تا بررسی کارولینای شمالی سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن را به طور جدی مشکوک معاملات سهام ساخته شده به عنوان coronavirus آمار ایالات متحده آمریکا: آژانس در تصرف حزب جمهوری خواه تلفن همراه شب گذشته در خانه اش در منطقه واشنگتن دی سی بیش از نگرانی هایی است که با مته سوراخ کردن نقض قانون جلوگیری از اعضای کنگره از معامله در خودی اطلاعات بدست آمده از شغل خود. The L. A. Times گزارش می دهد که یک جستجو در حکم خدمت به یک سناتور ایالات متحده نیاز به تایید از بالاترین سطح از وزارت دادگستری است و “یک مرحله است که نمی خواهد به آرامی باید گرفته شود.”

آن را به رنگ خاکستری و مرطوب برای چند روز آینده: Mmmmmmm برخی از این املاک شمال غربی اقیانوس آرام و طعم.

عشق تقلا AM/PM?

Melissa Etheridge را بکت Cypher مرده در سن 21: در توییتر دیروز Etheridge نوشت که او “پیوست صدها نفر از هزاران نفر از خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده به مواد مخدر اعتیاد است.”

شرکت های غول پیکر در حال تلاش برای پرداخت اجاره بها بیش از حد: The Seattle Times گزارش می دهد که مستقر در سیاتل قهوه استارباکس خواستار صاحبخانه آنها را به یک استراحت در اجاره آنها به عنوان آماده سازی برای بازگشایی 90 درصد از آنها 8,900 فروشگاه در اوایل ماه ژوئن است. “با بیشتر مکان های ایالات متحده نسبت به سایر زنجیره ای استارباکس’ اجاره امداد بپرسید می تواند گسترده اثرات موج دار شدن در تجاری املاک و وام مسکن بازار اگر اجرا در سراسر کشور” می نویسد: کاترین Khashimova طولانی است.

چیزی به شیار به این صبح: “Habla Tu Verdad” توسط مونترال-بر اساس گروه پلدا یک ریگ مخلوط پانک و موسیقی خانه. من شنیده ام هر چیزی کاملا آن را دوست دارم. من دوست دارم گوش دادن به چیزی است که باعث می شود من می خواهم به مبارزه وقتی که من از خواب بیدار در سفارش به لرزش کردن خواب. “Habla Tu Verdad” به معنی “خود صحبت می کنند حقیقت است.” برو جلو!!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de