Maybe its time for a rent party?

با توجه به ملی مسکن چند شورا داده: یک سوم از مستاجرها در ما نمی پرداخت اجاره. اطلاعات جمع آوری شده توسط آپارتمان لیست آن را در یک چهارم از مستاجرها و نیز فراهم می کند اطلاعات در مورد صاحب خانه:

در پی coronavirus تاریخی تعدادی از آمریکایی ها قادر به پرداخت هزینه اجاره و پرداخت وام مسکن در این ماه. 13 درصد از اجاره پرداخت می شود تنها بخشی از آوریل اجاره بیل در حالی که یکی دیگر از 12 درصد ساخته شده و هیچ پرداخت در تمام. مشابه درصد از مالکان بودند متخلف در وام مسکن خود را تعهدات.

آن زمان برای شش ماه مهلت قانونی اجاره و رهن مسکونی و تجاری در حال حاضر.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

اقتصاد ایالات متحده است که هنوز هم خونریزی: شغل. اضافی 6.6 میلیون ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته. آن 6.6 میلیون در هفته گذشته و 3.28 میلیون در هفته قبل از آن. در مجموع از 16.8 میلیون آمریکایی “به دنبال…بیکاری کمک های اولیه پس از [این] ویروس” ضربه زدن به اقتصاد است. همانطور که برای واشنگتن? آن را “نزدیک به 177,000 جدید برای رفع بیکاری.”

تمام جهان Envys سه فضانوردان که در سمت چپ زمین این صبح: زمان نمی تواند بهتر است. این موشک سایوز “برداشته از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان در 4:05 صبح شرقی.” آن را حمل خدمه سه مرد: دو روس و یک آمریکایی است. آن مقصد ایستگاه فضایی بین المللی. آن زمان ورود تخمین زده می شود 10:15 am شرقی. مدیر ناسا جیم Bridenstine توییتی که “هیچ ویروس قوی تر از انسان میل به اکتشاف.” اما در حال حاضر هیچ انسانی تمایل دارد بیشتر از آن است که می خواهد این روح و خرد کردن بیماری همه گیر به پایان رسید.

کسی داخل استارباکس به من اطلاع داد که: چین است که دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر تبدیل شده است و قهوه شرکت در منبع اصلی درآمد است. از سیاتل تایمز به من اطلاع داد که با توجه به تجربه خود در چین استارباکس انتظار دارد که شش ماه بیشتر از درد در ما.

خطر غرب سیاتل پل سقوط بالا گزارش می گوید: Mike Lindblom, حمل و نقل, خبرنگار برای سیاتل تایمزمی نویسد: “قبل از هر پیمانکاران می تواند به تقویت و ترمیم ترک خورده غرب سیاتل پل شهرستان برای اولین بار نیاز به تکرار آن نمی افتد.” WSP مهندسین تعیین کرده اند که ترک بر روی پل هستند “سازگار با رسیدن به یک فروپاشی ساز.” و بنابراین وجود یک ترس واقعی است که تمام damn thing می تواند پایین آمده در حالی که ثابت شده است. این پل که بسته است, است که هنوز هم ترک خوردگی. ماشین زیرساخت های ارزان نیست.

سنای آمریکا توصیه می کند اعضای آن به استفاده از زوم: گروهبان در آغوش سنا فراهم می کند که امنیت و اجرای قانون برای بدن حاکم توصیه می شود که سناتور استفاده از سیستم عامل های دیگر برای کنترل از راه دور کار به دلیل آن را نمی کند اعتماد زوم که بسیار محبوب شد که اقامت در خانه سفارشات انجام شده در بسیاری از ما. زوم “را دیده است 1,900 درصد افزایش در استفاده از بین دسامبر و مارس به 200 میلیون کاربر روزانه.”

Barr همچنان بر: او همیشه چیزی برای گفتن در مورد چیزی که هیچ ربطی به بخش خود را.

فیلادلفیا رپ Chynna: درگذشت پنج شنبه, آوریل 8 به دلایلی که هنوز شناخته نشده اند ، او تنها 25. او EP در مورد مرگ من منتشر شد در پایان 2019.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این اقتصاددان توصیه به خواندن اشعار ویلیام وردزورث:

توصیه می کنم فقط خواندن وردزورث بهترین کار این است که در “کتاب 6: کمبریج و رشته کوه های آلپ” از مقدمه.

سودا كساد است که در گرفت
بر آن بشارت توسط دهقان داده
به زودی dislodged. به سمت پایین بکشید ما با عجله و سریع
و با نیمی به شکل جاده است که ما تا به حال از دست رفته
وارد یک شکاف باریک. بروک و جاده
شد همکار-مسافران در این غم انگیز تنگه ای [Bb]
و با آنها هم سفر ما را از چند ساعت
در سرعت آهسته. بی اندازه ارتفاع
از جنگل يمن هرگز به پوسیده
ثابت انفجار از آبشارها
و در باریک اجاره در هر نوبت
بادها خنثی کردن باد سر در گم و بی کس,
این مشابه عکسبرداری از آسمان آبی روشن
سنگ که گفتم بر سر ما گوش
سیاه, نم نم crags که سخن با راه-سمت
که اگر صدای بودند که در آنها بیمار بینایی
و بی چشم انداز raving در جریان
این نامحدود ابر و منطقه از آسمان
جنجال و هیاهو و صلح تاریکی و نور — 635
شد همه مانند عملکرد یک ذهن امکانات
از همان چهره شکوفه بر درخت;
شخصیت های بزرگ آخرالزمان
انواع و نماد ابدیت
از اولین و آخرین و میان و بدون پایان.

راه وردزورث در توصیف خود پیاده روی در سراسر رشته کوه های آلپ در طول زمان از اهمیت زیادی (انقلاب فرانسه) راه یکی باید توصیف راه رفتن را از طریق یک شهر در طول زمان طاعون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de