Thursday is potato day.

پنج شنبه است و روز سیب زمینی برای کسانی که نیاز دارند. U. J. Alexander / گتی ایماژ

به عنوان کشور شروع به بازگشایی COVID-19 عفونت افزایش نرخ: نرخ انتقال در آلمان شده است تا بالاتر از R1 به مدت سه روز اما مقامات بهداشت عمومی نیست نگران با توجه به بی بی سی به این دلیل که تعداد تازگی گزارش شده عفونت وجود دارد معلق در هوا به زیر 1000 دلار در هر روز است. در ضمن وجود یک “موج” در موارد جدید و دوم بالاترین تعداد مورد در جهان, روسیه آغاز خواهد شد برای بلند کردن آن مستند متر امروز, گزارش گاردین. انگلستان که چهارمین بلندترین مورد نرخ در جهان است شروع به سهولت و محدودیت های بیش از حد, اما مقامات می گویند در تابستان فصل تعطیلات و مسافرت های بین المللی است “احتمال” لغو شد (و یا به جای “انصراف ازلاد”). و شما می توانید در حال حاضر شرکت در یک مراسم تشییع جنازه در ایتالیا تا زمانی که شما نگه داشتن حزب هایی زیر 15.

دکتر Fauci فکر می کند که ایالات متحده نباید باز این سرعت: امروز ملت بیماری های عفونی پزشک بگویید کمیته بهداشت مجلس سنا که “آمریکایی ها خواهد تجربه ‘نیازی درد و رنج و مرگ’ اگر کشور باز می شود تا قبل از موعد مقرر” به گزارش نیویورک تایمز. Fauci, همراه با چند تن دیگر از ملت و دانشمندان ارائه شده است شهادت او در حال حاضر در یک تماس ویدیویی از طریق خود تحمیل شده است. بدون تهمت تنفس پایین گردن خود را این بار در نت پزشکان ممکن است صحبت آزادانه تر در مورد تفاوت بین خود مطلع نظر و رئیس جمهور مرگبار و خود را علاقه مند به dissembling. پخش زنده:

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

یک شوخی کوچک از Alexandra پتری در مورد سنا پانل: “ما خوش آمدید safe-to-go-back-to-work پنل. شما ممکن است متوجه ما نیست و با خیال راحت به کار است.”

آیا تهمت را به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را? SCOTUS شنیدن بحث در مورد امروز است. پخش زنده و گوش دادن به یکی دیگر از خیط و پیت کردن.

دموکرات ها شروع به برنامه ریزی مجازی کنوانسیون: نیویورک تایمز است که مراقب باشید به می گویند که این یک معامله انجام می شود اما امروز این حزب رای خواهد داد “به کنوانسیون مقامات سازمان برای تغییر این رویداد فرآیندهای کلیدی مانند تعویض به کنترل از راه دور رای گیری برای نمایندگان” هموار کردن راه برای یک مجازی کنوانسیون. مجلس رستوران نانسی پلوسی پیشنهاد میزبانی این نشان می دهد در یک استادیوم فوتبال بنابراین مردم می توانند اقامت 6-پا جدا از یکدیگر است. و پیت Buttigieg را مدیر کمپین به نقل از یکی از مبارزات انتخاباتی سابق محتوای خلاق مدیران ارائه این ایده:

پزشکان بدون مرز اعزام تیم به ملت ناواهو: ملت است که اسپرد در سراسر چهار گوشه منطقه از غرب ایالات متحده “بیشتر coronavirus موارد سرانه بیش از هر دولتی در امریکا” و بالاتر از مرگ 46 متحده گزارش CBS در یک تلویزیون خوب نقطه میزبانی بی روح اما به خوبی معنا و دلسوز پخش ، انسانی org که هرگز اعزام یک تیم از این نزدیک به ایالات متحده قبل از فرستاده نه حرفه ای پزشکی برای کمک به

داکوتای جنوبی و فرماندار به سو قبایل بیش از پست های بازرسی: این شایانی رودخانه سو قبیله و Oglala سو قبیله را راه اندازی پست های بازرسی در طول دولت و بزرگراه های فدرال است که از طریق قبیله ای زمین به منظور جلوگیری از گسترش COVID به سازمان ملل را که نمی توانید مسئولیت رسیدگی به شیوع در حال حاضر. فرماندار کریستی Noem دستور داد که قبایل برای حذف بازرسی از آنجا که دولت “کسانی که زندگی در مناطق قبیله ای و نیز اموال وجود دارد مانند گاو یا مزارع و آنها مجاز به رفتن وجود دارد و بررسی در اموال خود را و یا به انجام عادی روز به روز کسب و کار” با توجه به NPR. بومی آمریکایی ها حاضر به تکان دادن از سرزمین خود گفت: “Fort Laramie معاهدات 1851 و 1868” به قبایل قدرت به ایجاد پست های بازرسی به عنوان یک “1990 نظر توسط 8 مدار دادگاه تجدید نظر.” در حال حاضر ما باید خودمان را یک حقوقی بیابد.

Spokane County می خواهد به جست و خیز پیش رو به مرحله 2: شهرستان افسر بهداشت دکتر باب لوتز نوشت: نامه ای به هیئت مدیره بهداشت و درمان درخواست چشم پوشی به بخشی از بازگشایی قبل از ژوئن 1, زمانی که بیشتر از بقیه از دولت حرکت ممکن است با توجه به سخنگوی-نقد و بررسی. “لوتز اذعان شهرستان و سلامت منطقه ممکن است مجبور به عرضه اطلاعات بیشتر به مقامات بهداشتی دولت به منظور حرکت های پیش رو به مرحله 2. او به نام نامه یک نقطه شروع است.'”

واشنگتن ناهار خوردن در رستوران ها باید حفظ “ورود روزانه در تمام مشتریان…برای 30 روز” اگر آنها می خواهند به بازگشایی در فاز 2: فرماندار جی Inslee دفتر منتشر شد دستورالعمل جدید برای “ناهار خوردن در رستوران و میخانه صنعت” دوشنبه شب. یکی از این دستورالعمل نیاز به رستوران برای حفظ ورود به سیستم “از جمله تلفن/ایمیل و اطلاعات تماس و زمان در” همه مشتریان برای کمک به با تماس با ردیابی. در این اعلامیه همچنین محدودیت رستوران به 50 درصد ظرفیت و جداول بزرگتر از 5 کاربران. آن را ممنوع نوار صندلی و بوفه/سالاد (شوخی می کنی من) نیاز به تنها استفاده از منوها و چاشنی و نیروهای خواهان به ذوب شدن اسلحه های خود را و تعهد و وفاداری به سقط جنین در درب. سیاتل تایمز با خبرنگار دیوید Gutman است که پاسخ درست به هر کسی که در حال حاضر کوه در می رم می گه در مورد “ورود به سیستم:”

*حرکت تند و سریع حرکت*: “پس از لحظه ای کوتاه از وحدت واشنگتن خواهان خم کردن انتقاد از Inslee.”

UW پزشکی در “عمیق مشکل مالی” با توجه به همه گیر کاهش کارکنان و furloughs می تواند آینده: سیاتل تایمز کردم ahold نامه ای از مدیر دارو مدیر عامل Dr. Paul, Ramsey, ادعا دانشگاه پزشکی سیستم—که شامل Harborview دره مرکز پزشکی UW دانشکده پزشکی و دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی—این است که به دنبال پایین بشکه 500 میلیون دلار کسری. رمزی سرزنش درآمد از دست رفته در موقت لغو انتخاب جراحی هزینه شخصی تجهیزات حفاظتی و “فرصت های از دست رفته برای پیاده سازی برنامه های جدید طراحی شده برای بهبود مراقبت های مقرون به صرفه ترین شیوه است.”

در ضمن UW ساکنان هنوز در حال کار خط مقدم بدون قرارداد: آنها در زمان تبلیغ در سیاتل بار در قالب یک نامه به رمزی:

“غول سیب زمینی سادگی” می آید به تاکوما روز پنج شنبه: واشنگتن سیب زمینی کشاورزان برنامه ریزی برای توزیع 200000 پوند از spuds در پارکینگ تاکوما گنبد این پنج شنبه, مه 14 در ساعت 11 صبح فست فود رستوران تعطیلی چپ کشاورزان با به معنای واقعی کلمه تن از نوع خاصی از زشت, کون, سیب زمینی فروش آنها برای سیب زمینی سرخ کرده, بنابراین در حال حاضر آنها در حال ساخت هزاران نفر در دسترس برای مردم گرسنه که می خواهند به خود لعنت سیب زمینی سرخ کرده. با توجه به این واقعیت است که دولت انتظار دارد 1/4 از جمعیت بود و در خط برای مواد غذایی از طریق سپتامبر, من می خواهم برنامه ریزی در رسیدن به گنبد اوایل اگر شما نیاز دارید.

عشق تقلا AM/PM?

یک سلاح سرد در میان آشنایان در اتوبوس: یک نفر بازداشت شد در یک سلاح سرد در RapidRide D خط رهبری به مرکز شهر سیاتل با توجه به سیاتل تایمز. “قربانی که حدود 40 سال در نظر گرفته شد به Harborview Medical Center در بیماری جدی است.”

نیست تقصیر آنها است که آنها را در اینجا گرفتن شل: رابرت عقاب کارکنان مدرسه گروه راهپیمایی انجام شده “آب” توسط Lizzo در حالی که اجتماعی فاصله گزارش من بالارد. ساکسیفون بازیکنان فوق العاده ای دارند و من تحسین فداکاری بشاش از ~17 فلوت. همچنین تجلیل به بچه که قرار ترومبون بل به دوربین. هرگز تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de