Francisco

جف Chiu / AP

یک مرد می پوشد در حالی که ماسک عبور در مقابل استاکتون خیابان تونل در سان فرانسیسکو یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. کالیفرنیا تحمل یک آخر هفته از پا تا محدودیت ها با هدف نگه داشتن آنها در خانه تا آنجا که ممکن است در حالی که بیمارستان ها و مقامات بهداشت درهم یکشنبه به آماده کردن خود برای یک هفته است که می توانید ببینید می ترسید چشمگیر افزایش coronavirus موارد است.

واشنگتن — اگر شما بیمار مبتلا به کروناویروس جدید باید به شما یک ماسک ، جهانی بهداشت, مقامات می گویند که هیچ. در میان کمبود ماسک در ایالات متحده چسبیده است که با مشاوره اما رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد افرادی که نگران پوشیدن یک شال گردن.

که کمبود آنقدر شدید است که کمیسیون مشترک که تأیید ایالات متحده بیمارستان خبر داد و گفت: اگر امکانات نمی تواند ارائه مناسب ماسک, سلامت کارگران را مجاز خود را از خانه.

خط مقدم سلامت کارگران بیشترین نیاز به ماسک. و هنگامی که مردم بیمار هستند با پوشیدن یک ماسک کمک می کند کاهش شانس آلوده کردن دیگران است. در مکان های که در آن بستگان مراقبت از بیمار در خانه, صفحه اصلی سازمان بهداشت جهانی نیز توصیه می شود آنها با پوشیدن ماسک.

اما “خاصی وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که پوشیدن ماسک توسط جمعیت جمعی است هر یک مزایای خاص” دکتر مایک رایان که شیوع رئیس به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“در واقع وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد مخالف” او افزود: با اشاره به خطرات ناشی از نادرست نصب شده ماسک و یا دست زدن به صورت در حالی که مصرف آن را خاموش و یا قرار دادن آن در.

به صورت ماه به عنوان COVID-19 بحران رشد و ماسک از بین رفته از قفسه های فروشگاه مقامات بهداشتی آمریکا توافق کرده اند. ویروس اعتقاد بر این است به گسترش عمدتا از طریق قطرات از سرفه یا عطسه و نتیجه اصلی توصیه شده است برای نگه داشتن فاصله خود را — اقامت 6 فوت دور — در علاوه بر این به مکرر شستن دست و بدون لمس کردن صورت خود را. سلامت کارگران که ممکن است انجام روش های که تولید tinier ذرات قرار گرفتن اولویت بالا برای محکم فیلتر ماسک.

“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!” جراح عمومی جروم آدامز نوشت: در فوریه 29 صدای جیر جیر. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر است.”

اما ماسک پوشیده شده است مشترک در برخی از کشورها در طول شیوع بیماری های تنفسی به خصوص در بخش هایی از آسیا است. به عنوان سوال رشد در مورد اینکه آیا مردم گاهی اوقات می تواند گسترش ویروس قبل از تحقق آنها بیمار — اجتماعی که فاصله قرار است به آدرس — به طور فزاینده ای مردم از آنچه در آن خواهد صدمه دیده است به پوشیدن نوعی از ماسک ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با علمی مشاوران روشن ساخته عموم مردم نباید رقابت با بیمارستان ها و بهداشت کارگران برای ماسک کمیاب از هر نوع.

راه حل خود را: “استفاده از یک شال گردن اگر شما می خواهید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که روزانه در کاخ سفید جلسه. “آن را ندارد به یک ماسک. آن را یک ایده بد نیست حداقل برای یک دوره از زمان است.”

پیش از آن در روز, Dr. Anthony Fauci, بیماری های عفونی ارشد در ایالات متحده موسسه ملی سلامت تا به حال سی ان ان گفت که یک بار به اندازه کافی وجود دارد ماسک وجود دارد ممکن است “برخی بسیار توجه جدی” در مورد گسترش ماسک توصیه.

در حال حاضر برای مشاوره ارسال شده در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت: “اگر شما بیمار نیست: شما نمی نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت مگر در مواردی که شما در حال مراقبت از کسی که بیمار است (و آنها قادر به پوشیدن ماسک صورت).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im