Grim Sleeper

Nick Ut / AP

در این Feb. 6, 2015, فایل, عکس, Lonnie فرانکلین جونیور شده است که لقب “Grim Sleeper” قاتل زنجیره ای نشسته در یک جلسه دادگاه در لس آنجلس.

سن کوئنتین کالیفرنیا. — Lonnie فرانکلین محکوم قاتل زنجیره ای شناخته شده به عنوان “Grim Sleeper” که تمام زنان در جنوب لس آنجلس برای بیش از دو دهه است در زندان درگذشت. او 67.

کالیفرنیا اصلاحات گفته فرانکلین داشت العملی در سلول خود در زندان ایالتی سن کوئنتین در شنبه شب. کالبد شکافی را تعیین علت مرگ; اما وجود دارد هیچ نشانه ای از تروما اصلاحات سخنگوی تری تورنتون در بیانیه ای گفت.

نامادری از یک قربانی به نام باربارا افزار به مجله مردم گفت او شوکه شده بود این خبر.

“من نمی خواهد می گویند من از او درگذشت اما در پایان وجود دارد عدالت برای همه چیز بد او در زندگی خود” دیانا افزار گفت. “ما در حال حاضر می تواند در صلح است.”

فرانکلین شده بود محکوم به اعدام پس از اوت 2016 برای مرگ نه زن و یک دختر نوجوان. فرانکلین در ارتباط بود در دادگاه به 14 slayings از جمله چهار زن او را به قتل متهم شده. پلیس گفت که او ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان 25 قربانیان.

بسیاری از قربانیان به ضرب گلوله در محدوده نزدیک, هر چند دو خفه شد. بدن آنها ریخته شد و از چپ به پوسیدگی در کوچه و سطل زباله.

قاتل خود را به دست آورده moniker به دلیل آشکار وقفه از اواخر دهه 1980 تا 2002. قتل رفت و حل نشده برای سال و فرانکلین اجتناب از سوء ظن با کار کردن به عنوان یک شهر زباله جمع آوری و زمانی گاراژ همراه برای پلیس لس آنجلس.

اعضای جامعه شکایت کرده است که پلیس نمی به طور جدی بررسی قتل به خاطر قربانیان سیاه و سفید و فقیر و بسیاری از مصرف کنندگان مواد مخدر و روسپی در طول کراک کوکائین بیماری همه گیر.

فرانکلین متصل شد به جنایات پس از یک نیروی کار که دوباره بررسی, پیر موارد کشف شده است که DNA از فرانکلین را که در یک پایگاه داده به دلیل بازداشت حاکی از شباهت ژنتیکی به شواهد موجود در برخی از “Grim Sleeper” قربانیان.

یک کارآگاه نما به عنوان یک پادو در یک سالن پیتزا با جمع آوری ظروف و پوسته در حالی که فرانکلین حضور در یک جشن تولد. نتایج آزمایشگاهی متصل او را به برخی از اجساد و منجر به دستگیری او.

محققان یک اسلحه مورد استفاده در یکی از قتل ها و عکس های قربانیان در فرانکلین خانه پس از دستگیری او.

در سال گذشته فرانکلین بود اعطا کردند که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom متوقف اجرای بیش از 700 محکوم زندانیان در این کشور اعدام برای حداقل تا زمانی که او را فرماندار.

کالیفرنیا نشده اعدام هر کسی که از سال 2006 تحت آن رژیم صهیونیستی است. آرنولد شوارتزنگر و زندانیان به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ از سن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im