Seattle and the global economy...

سیاتل و اقتصاد جهانی… چارلز Mudede

اجازه دهید به روشنی در مورد این. شهرستان ایالات متحده, و, که برای ماده خیابان اصلی در حال حاضر در یک وضعیت اقتصادی است که شبیه هیچ دیگر.

بیش از گذشته 400 سال از سرمایه داری الحاق یک تصادف بوده است این: وجود یک حباب میآید; غنی (کسانی که با وسیله ای به بازی بازی های بازار) با عجله به دارایی های امن و یا نقدی; سپس سرمایه های خشک و حیاتی وام تبدیل غیر ممکن است برای پیدا کردن کوچک و بزرگ برای نگرانی; افزونگی خوشه.

که دنباله ای از حوادث معمولا طول می کشد چند ماه برای رسیدن به آن پایان متعارف اقتصاد است. و هنگامی که آن را ندارد, بیکاری منفجر کسب و کارهای کوچک به شکم تا مردم پرتاب خارج از خانه و ما از رکود یا افسردگی. اما این راه آن استفاده می شود اتفاق می افتد; این که چگونه این اتفاق می افتد در حال حاضر. بازارهای در حال توفنده در همان زمان به عنوان شهری و یا خیابان اصلی (معمولی) اقتصاد توفنده.

این وحشتناک است چرا که این بدان معنی است, در شهر سیاتل ما در حال حاضر در رکود اقتصادی قبل از رکود اقتصادی بازدید.

کسب و کار در حال آماده کردن کارگران, کسب و کار خالی هستند و یا سوار کردن کسب و کار در حال بسته شدن هستند. و برای یک دلیل خوب. ایالت و شهرستان و شهر و دولت باید یا مدیریت به عنوان بهترین که آنها می توانید یک ویروس جدید با کشندگی که تهدید به کشتن مردم نه تنها به طور مستقیم بلکه به طور غیر مستقیم.

آن است که این جنبه از بحران است که اغلب ضعیف و یا بد درک. چه حرفه ای بهداشت عمومی به خوبی درک در مورد COVID-19 است که این کشنده به اندازه کافی به ما پایمال نظام سلامت است. وقتی این اتفاق می افتد—و در بعضی از نقاط آن را در حال حاضر اتفاق می افتد—یک مقدار بزرگتر بخش از جمعیت کسانی که به ظاهر امن و یا چه کسی گفته می شد کم خطر توسط Fox News خواهد شد تحت فشار قرار دادند به این منطقه در معرض خطر. و بیشتر کسانی که وارد این کشنده منطقه بالاتر می شود خطر برای هر فرد در جامعه به عنوان یک کل. وحشتناک ایده است که باید در سر خود را در همه زمان ها و در هر لحظه شما را به یک پیاده روی و یا خوردن یک وعده غذایی و یا ملاقات با دوستان: نسبتا بد بیماری یا صدمات تبدیل به تهدید کننده زندگی که سلامت سیستم به خطر بیافتد. این است که چرا مهاجم اجتماعی اقدامات همه است که می تواند بخش بزرگی از جمعیت از آستانه پرتگاه است.

اما در اینجا مشکل اقتصادی که به عنوان رمان به عنوان COVID-19: ما در یک جامعه ای که در آن چشمگیر بهداشت عمومی اقدامات نمی تواند به راحتی decoupled از اقتصاد است که, از همه چیز, مالی (بانک ها و سرمایه گذاری بانک ها و بدهی, مدیریت پول, 401k و غیره) در هسته خود است.

در متعارف اقتصاد سرمایه داری (که قطعا بدون آن مشکلات جدی—بیشتر در مورد که در پست دیگری) که مستقیم نیست همه نوع از جریان درآمد (درآمد, پرداخت وام, وام مسکن) به وال استریت و یا شهرستان و یا فرانکفورت این جدا خواهد برای مطمئن تواند دردناک باشد اما فاجعه بار نیست. معمولی جامعه سرمایه داری است که توسط کارآفرینان و چیزهای واقعی—هر چند بسیاری از این چیزها بی فایده (و از این رو خطر چپ انتقادات که جای بیش از حد بالا یک مقدار در استفاده-ارزش کالا). اما آنچه که ما امروز داریم این است که یک اقتصاد کاملا توسط اداره ارزش مبادله (به عنوان مخالف به استفاده از ارزش) و پول حتمی. و آنچه در این کلاس از سرمایهداران به دست آورد بیش از 40 سال گذشته است, اقتصادی, اجتماعی, سیاسی و تمرکز کسب و کار تبادل پول و یا خطرناک و یا نه چندان خطرناک اشکال دارایی.

به عنوان اقتصاددان ماریانا Mazzucato می نویسد: در ارزش همه چیز: ساخت و مصرف در اقتصاد جهانی

امروز [مالی] بخش سامانه راه فراتر از محدودیت های سنتی سرمایه گذاری, بانکی عمدتا به پوشش بسیار زیاد مجموعه ای از ابزارهای مالی و ایجاد یک نیروی جدید در سرمایه داری مدرن: مدیریت دارایی ها. بخش مالی در حال حاضر حساب های قابل توجه و رو به رشد سهم از اقتصاد ارزش افزوده و سود. اما تنها 15 درصد از بودجه تولید شده به کسب و کار غیر مالی صنایع است. بقیه معامله بین موسسات مالی پول به سادگی از پول دست یک پدیده است که توسعه یافته شدیدا افزایش دادن به آنچه هایمن مینسکی به نام ” مدیریت پول داری.’

بله تنها 15 درصد از آنچه که در امور مالی به پایان می رسد تا به عنوان سرمایه گذاری های واقعی و متاسفانه بخش عظیمی از این سرمایه گذاری واقعی در نهایت به عنوان آپارتمان لوکس در سیاتل یا خرده فروشی شیک شرکت در منهتن (این است که چرا ما باید بی چون و چرا از استفاده از ارزش و یا آنچه که دیگران در تماس با “اقتصاد واقعی”). اما بستن این شکننده (و در واقع تقریبا به طور کامل آرمانگرا) ساختار مالی بسیار عواقب واقعی—برای بسیاری از آن است که یک ماده از زندگی در یک خانه یا در خیابان. به همین دلیل است که بهترین توضیح داد: با افزایش تابعیت یا شئ سرمایه داری اشکال رئالیسم (این زمانی است که برای استفاده از ورنر Bonefeld کلمات “قوانین اقتصادی اعمال خود را پشت این اقدام افراد است که حفظ جامعه و جامعه است که توسط اداره جنبش واقعی اقتصادی انتزاعی”).

ما باید قادر به پاسخ به بهداشت عمومی اورژانس بدون دادن بخش مالی یک فکر دوم. که به نظر می رسد آشکار است به اندازه کافی. اما در حال حاضر ساختار فرهنگ ما و نظام سیاسی ساخته شده است که هر گونه تلاش برای بی اعتنایی و یا جابجایی بخش مالی یک فانتزی. در آخرین تصادف در ایالات متحده صرف جهان-تاریخی $29 تریلیون نگه داشتن مرده بانک ها و دلالان زنده است. در این تصادف پیدا کنیم که دولت در حال حاضر پمپاژ به همان اندازه جهان-تاریخی مقدار پول به این بازار قبل از سقوط. و در هر تصمیم گیری ساخته شده در طول این بحران (حتی کمک مالی به تجاری هواپیما شرکت) تا به حال به آن هدف بقای این بازارهای دارایی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و بنابراین آنچه که دقیقا این است وضعیت ما امروز ؟ ما در پایان یک رکود اقتصادی ناشی از واکنش های اضطراری به COVID-19; و ما یک سقوط بازار در انتهای دیگر. سقوط سقوط از سال 2008 آغاز شد و در پاییز سال 2007 و ضربه عادی زندگی در سیاتل در اوایل بهار 2009. سقوط 2020 خواهد رسید ما در حدود سه ماه (زمانی که ما در نهایت بیرون آمدن از خانه ما) و این ترکیب رکود اقتصادی ما وارد در هفته دوم ماه مارس است. شهرداران و فرمانداران به سختی می تواند به مقابله با رکود است که اتفاق می افتد در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی با یکی که پایین آمدن خط لوله.

به مسائل بدتر سیاتل یک شهرستان است که بسیار گران قیمت روی آوردند که به معنی ارزش مسکن می تواند سقوط مانند قبل از هرگز. زمانی که حباب مسکن در سال 2007 توسط 2009, سیاتل خانه به ارزش $400,000 از دست داده و حدود 25 درصد از ارزش خود را (100.000 دلار). این همان خانه ها در حال حاضر به ارزش حدود $800,000. اما مالکان در حال حاضر رو به دو سقوط بازار است که آغاز می شود با محلی و یک آغاز می شود که ملی. در این سناریو, آن را سخت به تصور کنید 50 درصد ارزش خانه به طور متوسط که به معنی صاحب خانه خواهد شد نیاز به مقدار زیادی بیشتر حقوق صاحبان سهام (50 درصد از ارزش) به بالاتر از آب است.

خبر بد این است که اگر شما در حال فکر کردن در امتداد این وخیم خطوط و سپس شما نیز ممکن است به ما گفتن در مورد چگونه شما کشف یک راه حل برای این ویروس بحران در رویای شما شب گذشته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de