شش هفته پس از کالیفرنیا دیدم قانونی شکست مجلس سنا در لایحه 50, تلاش برای تحمیل انبوه مسکن و ساختمان در اکثر نقاط این دولت این لایحه را نویسنده بازگشته است با یکی دیگر از حمله به یک خانواده در منطقه بندی در سراسر کشور.

این یکی است که به نام مجلس سنا در لایحه 902. این سومین پیشنهاد در سه سال گذشته توسط دولت دموکراتیک بهداشت ، اسکات وینر از سان فرانسیسکو به urbanize محله است که نه می خواهند و نه نیاز به دیدن شخصیت خود را تغییر داد.

وینر دو تلاش تثبیت شده در حمل و نقل الزامی است که شهرستانها OK آپارتمان و ملک مشاع ساختمان هشت طبقه در هر نقطه در نزدیکی ایستگاه راه آهن نور و تنها تا حدودی کوتاه تر سازه در هر نقطه در نقطه فاصله از عمده مسیرهای اتوبوس. شهرستانها که مایل به تیرگی زیر است که برنامه می تواند آن را انجام دهد فقط در مورد هر نقطه صرفا با افزایش فرکانس از ترافیک اتوبوس خاص در خیابان.

ثابت شده اند که برای توسعه دهندگان و ساخت و ساز کارگری که ایستاده بود به پول بزرگ از این روش غلط از گفته مبارزه با دولت کمبود مسکن است. اما ائتلافی از صاحب خانه گروه ها و مقامات محلی حسادت از حق خود برای حکومت خود را در شهرها و شهرستانهای شات آن را دو بار.

که تغییر نکرده وینر طرز فکر در مورد خانواده های تک منطقه بندی. او هنوز هم معتقد است که این یک عمل شنیع به ساخت خانه های قابل توجهی در مناسب و معقول به اندازه مقدار زیادی. برای مطمئن شوید که هر چیزی می خواهم که کاملا در تضاد با وینر چمن خانه در سان فرانسیسکو.

با تلاش وینر ایده اولیه تغییر نکرده اما تاکتیک های خود را داشته باشد. او دیگر با تمرکز بر حمل و نقل به تصمیم می گیرید که در آن جدید مسکن باید افزایش یابد. و نه او اصرار بر بالا افزایش می یابد.

در واقع SB902 است و تقریبا خیلی سخت گیرانه به عنوان وینر تلاش های قبلی که ممکن است آن را یک فرصت بهتر برای تصویب و امضای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom که خود آور تلاش برای به دست آوردن میلیون ها نفر از خانه های جدید ساخته شده به سرعت باید به سختی شکست خوردند تا کنون عمدتا به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی واجد شرایط خریداران حتی برای تعداد نسبتا کمی از خانه های جدید است که در واقع ساخته شده است. Coronavirus همه گیر را کاهش می دهد که گروه و حتی بیشتر.

“این بسیار سبک-لمسی مسکن” وینر گفت: او به عنوان معرفی جدید خود را اندازه گیری. این یکی از گسترده تر-اعم از SB50 مصرف تقریبا در تمام جوامع در دولت نه تنها کسانی که با فعال حمل و نقل عمومی.

به جای قانع کننده همه چیز SB902 وادار تنها یک چیز است اما همچنین قادر می سازد بسیار کمی. آن نیروهای پایان دادن به R-1 تک خانواده ى همه جا در کالیفرنیا در حالی که به صاحبان حق ساخت و یا تبدیل خانه های موجود به چند خانواده مسکن به جز که در آن وجود دارد در معرض خطر برای آتش سوزی. در بخشی به دلیل وینر قبلی تلاش کرده اند که اغلب به عنوان تمسخر one-size-fits-all رویکردهای این لایحه باعث می شود تفاوت بین مناطق شهری و روستایی. آن را ایجاد یک حق برای ساخت و یا تبدیل خانه خانواده تنها به چند واحد سازه در همه جا به جز تجاری صنعتی و مناطق.

اما در unincorporated مناطق و شهرهای با کمتر از 10000 نفر فقط duplexes تضمین تصویب در تمام مقدار زیادی. ساختمان با سه واحد می تواند در هر گونه ملک در شهرستانها بین 10,000 50,000 نفر است. حداکثر می تواند چهار واحد در شهرهای بیش از 50 ، 000.

این می تواند یک راه برای مالکان دچار مشکل ساخت پرداخت وام مسکن به ساخت واحدهای جدید و ایجاد یک منبع مالی برای پرداخت های خود را. این لایحه همچنین نمی خواهد لمس محلی ارتفاع و استانداردهای طراحی در تضاد به وینر را زودتر از برنامه. این اجازه می دهد تا شهرستانها به upzone مناطق متراکم تر مسکن در صورتی که می خواهید بدون رفتن را از طریق بسیاری از امروز دشوار محیطی فرآیندهای.

گفت: وینر “ما در حال جدی در مورد دادن شهرستانها ابزار بیشتر و بیشتر به زندگی خود را ساده تر در … تصویب مسکن.”

این همه گریه به دور از SB50 با آن شرکت داشتیم و حذف کنترل محلی.

همه می دهد که این طرح به احتمال بسیار بهتر از تبدیل شدن به قانون از عمده مسکن اقدامات وینر حمایت کرده است قبل از.

ایمیل توماس الیاس در tdelias@aol.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de