Saddleback Church, Pastor Rick Warren, عید پاک پیام در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در ایمان است که کار می کند زمانی که زندگی نمی

هفته پیش Pastor Rick Warren, شروع برنامه ریزی خود را در عید پاک یکشنبه پیام.

اما به عنوان جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش از کشوری به کشور وارن می دانستم که متن پیام خود را از قیامت و امید به تغییر.

 • ریک و کی وارن خود را نگه دارید اول مطالعه کتاب مقدس برای راه اندازی آغاز SaddleBack Valley Community Church در لاگونا هیلز محل سکونت در سال 1980. ریک و کی وارن نگه thei اول مطالعه کتاب مقدس برای راه اندازی آغاز SaddleBack Valley Community Church در لاگونا هیلز محل سکونت در سال 1980.

 • Saddleback Church, pastor Rick Warren, مرکز, مناسب, آغوش یک عضو به عنوان او راه می رود پردیس در طول churchÕs تولد 40 حزب در دریاچه جنگل در پنج شنبه, فوریه 9 سال 2020 است. Saddleback Church جماعت از سراسر جنوب کالیفرنیا دعوت شده بودند به دریاچه جنگل کلیسا به جشن می گیرند. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Pastor Rick Warren موعظه به اعضای خود Saddleback Church فرشته در ورزشگاه به عنوان بخشی از جشن سالگرد 35 در مارس 21, 2015. (عکس توسط بیل ALKOFER, – اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ریک و کی وارن ایستادن در مقابل Saddleback Church مرکز عبادت در این فایل عکس از 2015. کلیسا خود را رشد کرده است از 7 نفر به جهانی وزارت بیش از 40 سال گذشته (عکس توسط Paul Rodriguez, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • میشل Ngamsanga دریاچه جنگل تقلید زندگی-اندازه برش از Saddleback Church, pastor Rick Warren برای یک عکس در طول churchÕs 40 روز تولد, جشن, در, دریاچه, جنگل, در روز شنبه, فوریه 8 سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • ریک و کی وارن ایستادن در مقابل Saddleback Church مرکز عبادت در این فایل عکس از 2015. کلیسا خود را رشد کرده است از 7 نفر به جهانی وزارت بیش از 40 سال گذشته (عکس توسط Paul Rodriguez, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • کی وارن چپ صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در جمع آوری بر سلامت روان و کلیسا در کلیسای Saddleback در دریاچه جنگل به عنوان شوهر ریک وارن و اسقف کوین Vann از کاتولیک اسقف نشین از نارنجی نگاه در سال 2014 فقط یک سال پس از مرگ پسر خود متی که خودکشی پس از درد و رنج از مسائل مربوط به سلامت روان را Warrens گرد هم آورده زیادی کادر از سخنرانان به فروخته رویداد. (عکس از آنا Venegas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Saddleback Church, pastor Rick Warren, مرکز متوقف می شود به عکس خود را گرفته با اعضای او به عنوان strolls کلیسا پردیس تبریک اعضا از سراسر جنوب کالیفرنیا در دریاچه جنگل در پنج شنبه, فوریه 9 سال 2020 است. (عکس توسط Paul Rodriguez, کمک عکاس)

 • Pastor Rick Warren موعظه به اعضای خود Saddleback Church فرشته در ورزشگاه به عنوان بخشی از جشن سالگرد 35 در مارس 21, 2015. (عکس توسط بیل ALKOFER, – اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • Pastor Rick Warren با همسرش, کی, در یک سال 2020 عید پاک عکس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Saddleback Church)

او تغییر چرخ دنده ها از یک پیام اصلی “زمان رویا” جشن 40 سال اول خود را Saddleback Church و آینده خود به یکی که در برابر ترس ناشناخته و اثرات خود انزوا.

“من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” وارن گفت: در روز جمعه, آوریل 10. “9/11, کاترینا, چیزهایی که می آیند و بروید. این متفاوت است.”

“انتظار قیامت هنگامی که زندگی از هم جدا می افتد,” وارن خطبه عید پاک یکشنبه, آدرس ایمان است که کار می کند زمانی که زندگی نمی کند.

“ما نیاز به تمرکز بر آنچه تغییر نمی کند” وارن گفت. “خدا هرگز متوقف خواهد شد عشق ما. خدا کمک می کند و به ما قدرت است. این پایان داستان است.”

وارن با استفاده از داستان عید پاک برای نشان دادن نحوهی او امیدوار طنین انداز خواهد شد با مسیحیان در طول این زمان دشوار است.

“روز از ترس و درد زمانی که عیسی مسیح دستگیر شد و شکنجه” او گفت:. “شنبه, عیسی مرده است و در زمین شاگردان خود سرخورده هستند چرا که رویای خود را فقط درگذشت. این یک بعد از سردرگمی است. یکشنبه, زمانی که عیسی زنده است و بعد از امید است.”

“شما را از طریق شنبه و امیدوارم شما تا یکشنبه” وارن گفت.

تماشا کنید: Pastor Rick Warren, اینجا زندگی می کنند

این سال را جشن خواهد نگاه بسیار متفاوت به کلیساها در سراسر جهان درهای خود را بسته اند به مبارزه مرگبار coronavirus بیماری همه گیر. وارن که به طور معمول موعظه 15 خدمات پشت به پشت آماده کرده است یک تصویری که فیلم برداری شده بود را در خارج از مزرعه خود را.

وارن های خطبه های خود با بسیاری از کوچکتر کلیساها در سطح جهان است که قابلیت پخش آنلاین خدمات.

“هر بحران در جهان ما این است که یک درب باز برای نشان دادن عشق خداوند است” گفت: Warren. “در حالی که محیط زیست در حال حاضر در سراسر کشور یکی از ترس خدا در کنترل است. در حال حاضر بیش از هر زمان فرصتی است برای کلیسا برای پیشی گرفتن از تاریکی و خدمت به مردم در درد.”

نقطه عطف سال

در Saddleback Church, عید پاک یک دوم اهمیت است.

آن روز بعد از 40 سال پیش زمانی که وارن و همسرش, کی برگزار می شود بسیار برای اولین بار خدمات با 205 نفر در لاگونا هیلز دبیرستان درس مارک ایجاد شرکت مگا کلیسا.

و 2020 نیز زن و شوهر را 45 سالگرد عروسی و وارن 50 سال در وزارت.

زمانی که Warrens آغاز شده, این کلیسا در سال 1980 آنها دعوت اعضای بیش از برای شام دو بار در هفته. در دو سال اول آنها ساخته شده مطمئن شوید که هر عضو آمد به خانه خود حداقل یک بار. این طرح برای ایجاد روابط.

خدمات روز یکشنبه در کلیسای اصلی دانشگاه در جنگل دریاچه در 18 دانشگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا و در چهار بین المللی دانشگاه – هنگ کنگ و آلمان و فیلیپین و آرژانتین – قرعه کشی در حال حاضر بیش از 180,000 مردم است.

در عید پاک, Warren انتظار به آدرس مجازی مخاطبان از 1 میلیون و وفادار.

Warren 66 که بیش از 8 میلیون پیروان رسانه های اجتماعی نوشته است هشت کتاب از جمله “هدف محور زندگی” است که به فروش می رسد نزدیک به 40 میلیون نسخه در زبان انگلیسی با توجه به ناشر هفتگی.

با توجه به Zondervan این کتاب را انتشارات “هدف محور زندگی” است که هنوز هم فروش میلیون ها نسخه از 17 سال پس از آن منتشر شد و از آن فقط با گذشت 50 میلیون به فروش می رسد در انگلیسی.

“اول چهار کلمه از ” هدف محور زندگی می’ آن را در مورد شما'” وارن گفت. “شده است که این موضوع از کلیسا ما برای 40 سال.

“ما وجود ندارد برای خودمان,” او گفت:. “ما وجود داشته باشد ما خدمت به جامعه و کسانی که در اطراف ما. ما خدمت به خدا از طریق خدمت به دیگران است. پس از آن نمونه است که در تولد 40 از کلیسای ما اول خدمات اعضای ما خواهد بود داوطلبانه خدمت به دیگران در طول این بیماری همه گیر.”

هشدار دهنده

وارن گفت که او برای اولین بار شروع به شنیدن در مورد کوروناویروس از خود کلیسا پردیس در هنگ کنگ در ماه ژانویه است.

Saddleback Church تحویل 150,000 ماسک به کشور و وارن شروع به برنامه ریزی چگونه برای رسیدگی به بحران قریب الوقوع.

“Saddleback تا به حال شهرت بودن در خط اول جبهه در طول حوادث” وارن گفت. “سی هزار داوطلب خدمت کرده اند در 100 کشور. من یک کلیسا پر از افراد آماده به حرکت می کند.”

به عنوان coronavirus شروع به هدف قرار دادن ده ها تن از کشورهای Warren, شناخته شده به عنوان امریکا کشیش شروع به گرفتن پیام و ایمیل از کشیشان در سراسر جهان درخواست آنچه اتفاق می افتد به خدمات عید پاک.

“به عنوان یک کشیش هستید برای محافظت از خدا گله” او به یاد می آورد از گفتن بسیاری از کسانی که با او تماس. “اگر شما عشق خود را به جماعت به آنها بگویید که در خانه بماند.”

در تمام سال های خود را در وزارت وارن گفت که او بیشتر شگفت زده چگونه آماده و حاضر مردم به داوطلب و ایثار است.

پس از همه گیر آغاز شد و خود انزوا دستور داده شد در کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom, Saddleback اعضای کمک کرده اند 30,000 خانواده ها با مواد غذایی, او گفت:.

Saddleback سه جامعه صلح با مراکز مواد غذایی pantries و دارای یک مزرعه است که تولید 15000 پوند برای کلیسا مواد غذایی pantries.

این به طور معمول خوراک 20,000 خانواده از یک سال و کلیسا باز کرده است 12 مواد غذایی بیشتر بانک ها در چند هفته گذشته.

پیام امید و ایمان

پس از این ویروس شروع به گسترش آتش سوزی در ژانویه وارن به غسل تعمید 964 فیلم جدید مؤمنان. بیش از 54 ، 000 مردم را غسل تعمید شده در Saddleback از کلیسا آغاز شد. دیگر کلیسا در امریکا تا کنون انجام داده است که وارن گفت.

“کلید به آرامش و آسایش و شجاعت واقعا ایمان,” او گفت:. “زندگی همیشه کار نمی کند, اما زمانی که شما ایمان کار می کند.”

برای کسانی که ممکن است سوال ایمان و تعجب که در آن است و خدا در این بیماری همه گیر?’, وارن گفت: “این است که بهشت بر روی زمین است. در بهشت وجود دارد هیچ غم هیچ غم و اندوه هیچ بیماری بدون درد و رنج و یا استرس است. همه چیز بر روی زمین شکسته است. وجود دارد هیچ چیز در این سیاره است که کاملا با این نسخهها کار. این امر می تواند آسان برای خدا, برای از بین بردن شر. به ما این توانایی را انتخاب نیز ما بزرگترین لعنت.”

وارن به یاد پیروان خود را که خدا وارد این جهان از طریق مسیح و در زمان تمام گناه بیماری و درد و رنج از جهان و میخ آن را به صلیب.

“پس خدا کجاست الان ؟ او را در وسط این بحران با شما,” او گفت:. “خدا است که در این درد را با شما. خدا در سخاوت و مهمان نوازی از تمام مردم خود را به انجام کار سخت را برای خدمت به کسانی که نیاز دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im