مدیر کل ریک Spielman گفت: وایکینگ ها به هیچ وجه قصد تجارت گسترده گیرنده Stefon Diggs ماه گذشته تا زمانی که او موفق به دریافت یک پیشنهاد به ظاهر که خیلی خوب بود به نوبه خود. آن را فقط “کسب و کار” او گفت:.

Spielman گفت: در ارزیابی ترکیب در ماه فوریه بود که “هیچ دلیلی … به پیش بینی که Stefon Diggs نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ” در آینده است. وایکینگ ها توافق سه هفته بعد برای مقابله Diggs و یک سال 2020 هفتم-دور پیش نویس انتخاب به بوفالو برای تراکم در اولین پنجم و ششم دور در سال 2020 و در دور چهارم در سال 2021.

“ما تا به حال هیچ وجه قصد تجارت Diggs در ترکیب” Spielman گفت: روز سه شنبه در یک کنفرانس ویدئویی تماس خود را برای اولین بار نظر رسانه ها از ترکیب. “او یک بازیکن بزرگ برای ما بود, او در جامعه است. اما پس از آن وجود دارد, فرصت, فرصت کسب و کار که بالا آمد که این تکامل ما احساس شد و هر دو خوب برای Stefon و خوب بود برای ما و ما تصمیم گرفتیم به جلو بروید و تجارت است. اما ما همیشه قدر آنچه Stefon انجام داده است برای ما در مینه سوتا است.”

Spielman نمی خواهد بحث در مورد مسائل است که Diggs بود که ناراضی بود با وایکینگ ها اما گفت: این تیم تصمیم به معامله زمانی که صورتحساب ارائه یک بسته قوی از پیش نویس میدارد.

“من قصد دارم به ترک همه کسانی داخلی, بحث در خانه” Spielman گفت. “آن را فقط به یک نقطه من فکر می کنم که در آن پیش نویس سرمایه ما قادر به رسیدن به او را به یک کسب و کار خوب تصمیم گیری برای ما بود و آن نیز یک کسب و کار خوب تصمیم برای او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net