گزارش: ملکه مری موجب بیش از 200 میلیون دلار در countywide هزینه های سال گذشته

ملکه مری مزیت اقتصادی به ساحل طولانی و لس آنجلس منطقه در سال گذشته حتی به عنوان گزارش های بازرسی دقیق کشتی, ادامه وخامت.

که با توجه به تاثیر اقتصادی گزارش رگ اپراتور شهری عوام منتشر شد پنج شنبه, مارس 12. در این گزارش گردآوری شده توسط لس آنجلس شرکت Beacon اقتصاد در بر داشت که در سال 2019, ملکه مری تولید بیش از 93 میلیون دلار در هزینه های بزرگ در ساحل طولانی و بیش از $205 میلیون دلار در لس آنجلس.

گزارش مونتاژ شد به عنوان بخشی از یک استراتژی مدیریت جدید پیشگام ساحل طولانی که صاحب ملکه مری. اگر چه شهری عوام قبلا متعهد به انتشار این گزارش در اواسط ماه مارس این شرکت گفت: این سند به تعویق افتاد چرا که این شرکت همراه با شهر های مورد نیاز “را به تمرکز بر روی مسائل مربوط به COVID-19.”

ساحل طولانی را استراتژی جدید برای مدیریت کشتی است که شهردار رابرت گارسیا اعلام کرد در ماه ژانویه مشخص شده تغییر از به دنبال سود کردن این کشتی به جای تمرکز بر حفظ و نگهداری آن به عنوان یک تاریخی دارایی. برای کمک به تحقق این هدف گارسیا گفت: در آن زمان شهری عوام توافق برای تولید اقتصادی تاثیر گزارش های تاریخی حفظ طرح و ایده های جدید و تجدید نظر در برنامه ریزی برای 40 اطراف هکتار — محل برای مدتها در انتظار ملکه مری جزیره توسعه است.

تاریخی حفظ طرح بود که با توجه به این شهرستان در اواسط ماه آوریل نیز با تاخیر به دلیل coronavirus با توجه به شهری عوام. اما این شرکت همچنان متعهد به نهایی سازی و انتشار ملکه مری را حفظ تاریخی طرح در اسرع وقت با در نظر گرفتن زمان و محیط زیست” با توجه به بیانیه ای.

گارسیا اعلام کرد که استراتژی جدید درست بعد از بلند ساحل به پایان رسید آن دیرین قرارداد با ادوارد Pribonic یک شخص ثالث که بازرس برداری شده بود کشتی برای بیش از 20 سال است.

Pribonic حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای آوازی در مورد آنچه که او را دیدم به عنوان ملکه مری رو به وخامت دولت است.

“در ماه گذشته به من اعلام کرد که این کشتی هرگز در یک وضعیت بدتر,” او نوشت: پس از یک دیدار در ماه اوت است. “بیانیه ای که پیشی گرفته است با این بیماری یافت می شود در این ماه است که حتی بدتر به شکست و اضافی غفلت مناطق اضافه شده به لیست.”

مقامات شهر مشخص می شود که تصمیم برای پایان دادن به Pribonic قرارداد به عنوان تغییر در این شهرستان نظارت کشتی — و یک نشانه آن است که ساحل طولانی شد نگه داشتن بیشتر مراقب چشم در کوئین مری از همیشه قبل از.

همراه با هزینه های ملکه مری تولید شده در سال گذشته روز سه شنبه گزارش — “بزرگترین مطالعه از نوع خود تا به حال انجام شده در کشتی” با توجه به شهری عوام — که کشتی مطرح شده بیش از 6 میلیون دلار در لس آنجلس مالیات بر درآمد و بیش از 1 میلیون دلار در هتل مالیاتی برای ساحل.

ملکه مری نیز پشتیبانی بیش از 2000 شغل در شهرستان و کمک در مورد $85 میلیون در کار درآمد برای ساکنان محلی با توجه به سند.

“ما فوق العاده افتخار از آنچه کوئین مری به معنی این شهرستان و آنچه او منجر به این شهرستان و فراتر از آن” تیلور جنگل موسس و اصلی در شهری عوام در بیانیه ای گفت. “در حالی که COVID-19 نهفته است هر هتل در سطح جهانی ما نگاه به جلو به سفر محدودیت برداشته بودن تا ملکه مری ممکن است همچنان به افزایش رشد مشاغل و مالیات برای شهرستان و منطقه اطراف آن در این فرآیند است.”

روز سه شنبه گزارش آمد کمتر از یک هفته پس از شهری عوام اعلام کرد که کشتی تا به حال تعلیق عملیات در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ملکه مری, میله, رستوران ها و حوادث بودند همه تعطیل در مارس مطابق با دستورات دولت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس. اما کشتی ادامه داد: عامل به عنوان یک هتل حتی به عنوان اشغال کاهش یافت و به زیر 10 درصد — تا هفته گذشته هنگامی که شهری عوام بسته ،

“ما امیدواریم که برای استفاده از این زمان برای ادامه حفظ تاریخی, پروژه های روی عرشه کشتی کوئین مری” جنگل گفت: در پنج شنبه, مه 7 بیانیه. “به عنوان کشتی بسته خواهد شد به ما یک فرصت منحصر به فرد برای هر دو بازرسی و بازگرداندن ملکه مری بدون نیاز به در نظر گرفتن ساعات است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net